Cody se pokouší zabránit starému kamarádovi v sebevraždě, a sám se dostává do velkého nebezpečí. Frank a Carol zvažují možnost přistavit nový pokoj pro malé dítě. (TV Nova)

Sany33

Príbeh: Carol s Frankom sa rozhodnú postaviť pre novorodenca novú izbu nad garážou s čím ale nesúhlasí ostatné osadenstvo domu. Codyho navštívi starý priateľ ktorý trpí stratou blízkeho človeka a rozhodne sa so všetkým skoncovať. Prevedenie: Klasický dobrý štandard ale nepáčilo sa mi, že sa nevyužil naplno potenciál Johna Astina, ktorý by tam dokázal narobiť väčší vietor. 75% ()

MM_Ramone

V priebehu rokov 1991 až 1998 bol natočený americký, televízny, rodinný sitkom "Krok za krokom" (Step by Step). Bolo vyprodukovaných sedem sérií obsahujúcich stošesťdesiat častí. Deviata epizóda zo štvrtej série sa volá "Najlepší zmrzlinár" (The Ice Cream Man Cometh). Za Cody Lambertom príde jeho starý kamarát George. Vraj iba na priateľskú návštevu. Časom však víde najavo, že Georgeovi nedávno umrela manželka a on sa prišiel naposledy rozlúčiť, pretože sa rozhodol, že spácha sebevraždu. Našťastie mu v tom Cody na poslednú chvíľu zabráni a zachráni mu život. ***** ()