Hladina adrenalinu

Hladina adrenalínu

Súboj života so smrťou

Akční / Dobrodružný / Thriller / Krimi

Velká Británie / Německo / Lucembursko, 2002, 90 min

Film ako taký je o ničom. Scenár je ako keby ho písalo nejaké dieťa na domácu úlohu. Lenže pri tomto filme to naozaj vôbec nebolo treba. Pretože zhruba polku filmu sú hlavným hrdinom zasnežené velikány a šialenci na doskách a tak som zhruba pol filmu zasnene slintal. A to si svoje 3* určite zaslúži.(21.8.2003)

• Lima

Adrenalinových momentů si tu za celý film užijete asi tak čtvrthodiny, zbytek je naprosto nudná vata s debilními fórky, které se snaží působit cool, jako že jsou pro mladý. Napínavé chvilky má dodat střetnutí s bosenskými zločinci, ale napětí se nekoná, jenom strašlivá nuda. Dokoukal jsem to jenom díky nastavenému dvojnásobně rychlému přehrávání na MV2Playeru, jinak by se těch 100 minut nedalo vydržet.(11.10.2003)

• klerik

CLIFHANGER+xXx Zo začiatku skvelá zábava, ktorá vie vyvolať zimomriavky a chuť pustiť si to po svahu.Režisér si odskočil od špionskych filmov a natočil športovú oddychovku reznutú zlými mafiánmi. Trochu na škodu je fakt, že tvorcovia sa mohli v závere viac pohrať s napätím, lebo potom celá zápletka so zabijakmi vychádza trochu na prázdno. Extreme ops je lepšie (aj keď nie také roztomilé) ako francúzske adrenalínovky (Yamakasy, Zločin je extrémny šport), lebo sa na nič nehrá...a je len na divákovi či sa uspokojí s celovečernou verziou toho, čo môže vidieť v reklame na Old Spice...(2.10.2006)

Me se to nahodou libilo hodne. Sice tady nemuze bejt rec o nejakym scenari, vetsina filmu je jen s adrenalinovejch veci typu lyzovani pred lavinou nebo jeti na snowboardu za vlakem, ale ty jsou tak vyborne natoceny, ze utahnou celej film. Prvni polovina filmu je naprosto paradni, svizne tempo, vyborna kamera, skvela hudba, trosku prehravajici herci a vynikajici akce. Jenze poslednich 30 minut je spis okecavacka kuli zapletce s teroristou a to pak zacina nudit. Za akcni sceny 5*, za to ostatni 2,5*, celkove 4*.(29.8.2005)

Když jsem se díval, tak jsem si říkal, jaké by to asi bylo, kdyby dostali dost peněz na nějaké ty triky, áčkové herce a lepší kameru. Dokonce mi přišlo, že šetřili i na munici, protože za půlku filmu padne snad jediný výstřel, ale ejhle, jejich rozpočet byla půlka rozpočtu Společenstva prstenu. Takže buďto tunel, nebo hrozné rozhazování. Každopádně pro odpočinek, jako relaxaci po něčem chytrém, to snad špatné není. Ikdyž by se rozhodně našly lepší věci.(20.4.2010)

• - Závěrečné titulky začínají nápisem "To Werner" - Werner Koenig zemřel v lavině, když v roce 2000 pracoval na tomto filmu. (HappySmile)