MIMI.kry

Nik má opět novou milenku, tentokrát takovou, která má ráda ezoteriku a vykládá mu věštecké karty. Klientem je ušlápnutý manžel se svojí ženou na dovolené, ženská se chová příšerně, žárlivej bohatý muž se sebou nechá vorat a nechá jí ze žárlivosti sledovat. Nebo je to všechno trochu jinak? ---- Usmívala jsem se, nenáročné, letní, pohodové krimi s nezatěžující nadsázkou. Neškodná blbinka s kouzelnou letní atmosférou. Jdu na další díl, seriál se mi už asi nikdy dostatečně neomrzí. Nemá smysl nad tím přemýšlet, třeba pátrat po tom, z čeho Nik žije, když si málokdy nechá za své služby adekvátně zaplatit a dělá práci za neschopnou policii - maká za kriminalisty zdarma? Z čeho žije a platí dům, ošacení, pronájem detektivní kanceláře, bary, letní radovánky, jídlo a mnoho dalšího? Občas sice zmiňuje finanční potíže, ale to co předvádí by ho zaručeně dostalo k bezdomovectví. Ne, raději neřeš, nepátrej a nech se unášet exotickým prostředím, vtipem a hezkými mladými lidmi, k tomuhle žánru patlání se v něčem nepatří. Pořád je to nejkvalitnější béčkovej oddechovej krimi seriál, který znám. ()