Série(2) / Epizody(10)

Doktorka Gemma Fosterová je ve všech ohledech úspěšná žena. Ve svých sedmatřiceti letech je respektovanou lékařkou, milující manželkou a matkou. Idylický obrázek však brzy získává první trhliny. Nejprve jde jen o nenápadné náznaky, Gemma se však najednou cítí ztracená. Je opravdu její manželství tak pevné, jak se zdá? A opravdu může svému muži bezvýhradně věřit, nebo jí něco tají? Jediné východisko spatřuje v rozhodnutí odhalit za každou cenu pravdu. S přibývajícími důkazy, že všechno není v pořádku, však v dosud pevném vztahu vzrůstá napětí, které hrozí osudovým výbuchem... Vypjaté psychologické drama napsal pro britskou BBC Mike Bartlett a po úspěchu první pětidílné řady následovala v roce 2017 řada druhá. Titulní roli v seriálu ztvárnila Suranne Jonesová, která se za svůj výkon stala v roce 2016 držitelkou prestižní Ceny BAFTA. (Česká televize)

Recenze uživatele Veronica27 k tomuto seriálu (1)

Doktorka Fosterová (2015)

Tak tady můžu říct jen WOW ! Tohle byla pecka nastřelená od začátku až do konce.Musela jsem hned zhltnout všech 5.dílů, protože mě to nenechalo na pokoji.Úspěšná doktorka Gemma, která zjistí že její manžel jí je nejspíše nevěrný, neboť si jako každá správná žena všímá detailů, na které muži kašlou.Dokonale rozebraná psychika a pocity, myslím že v tomhle filmu se každý z nás tak trochu vidí.Musím říct, že jsem to prožívala skoro s ní, akorát bych narozdíl od ní nezachovala tak chladnou hlavu, všechna čest.Nakonec se vyplatilo.A bylo to opravdu excelentní.Kam čert nemůže, tam nastrčí ženu a nejlépe zrazenou ženu, to jsou pak divy.Výborné a kdyby to šlo dám těch hvězdiček klidně šest ! ()