Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(10)

Doktorka Gemma Fosterová je ve všech ohledech úspěšná žena. Ve svých sedmatřiceti letech je respektovanou lékařkou, milující manželkou a matkou. Idylický obrázek však brzy získává první trhliny. Nejprve jde jen o nenápadné náznaky, Gemma se však najednou cítí ztracená. Je opravdu její manželství tak pevné, jak se zdá? A opravdu může svému muži bezvýhradně věřit, nebo jí něco tají? Jediné východisko spatřuje v rozhodnutí odhalit za každou cenu pravdu. S přibývajícími důkazy, že všechno není v pořádku, však v dosud pevném vztahu vzrůstá napětí, které hrozí osudovým výbuchem... Vypjaté psychologické drama napsal pro britskou BBC Mike Bartlett a po úspěchu první pětidílné řady následovala v roce 2017 řada druhá. Titulní roli v seriálu ztvárnila Suranne Jonesová, která se za svůj výkon stala v roce 2016 držitelkou prestižní Ceny BAFTA. (Česká televize)

(více)

Videa (2)

TV spot 2

Recenze (40)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Muž-slaboch a žena-manipulátorka spolu sehrají zdánlivě banální drama, kterých kolem sebe vidíme spousty, ale tentokrát napsané a zahrané tak, že to strčí do kapsy kde jakou detektivku. Jednoduchá historka ze sousedství se v britském podání stane takovým thrillerem, že nevíte, jestli víc fandit jí nebo jemu (samozřejmě, že jí!, ona je hybatelkou děje, on je jen trpným panákem). Scéna totálního odhalení u rodinné večeře má sílu Armageddonu. ---- Uf, tohe se vydýchávalo jen ztěžka. ()

eLeR 

všechny recenze uživatele

Ako bolo povedané vo filme, nie je dôležité zvíťaziť, ale byť šťastný. Teda konkrétne v tomto prípade. Gemma sa ku tomu svojmu šťastiu dostala riadnou okľukou. Navonok kľudná, a vo vnútri to muselo vrieť. Niekedy myslela sebecky len na seba, inokedy na všetkých ostatných. A podľa toho sa riadili jej nálady, jej činy. To jej manipulátorstvo jej nemienim vyčítať, každý tam mal za ušami. Veľmi dobré napísané, natočené a výborne zahraté všetkými zúčastnenými. Nemám jedinej výtky. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Seriál pro ty, kteří rádi sledují, jak si lidé ubližují. 1) První řada mi přišla dost pomalá. Zdlouhavé zdržující zobrazování duševních pochodů a stavů mě iritovalo. Napsal jsem si tehdy do poznámek - 10 - 15 minut z každého dílu vyhodit. 3*_____ 2) Druhá řada je naproti tomu kompaktnější a zajímavější. 4*_____ 3) Zákeřný Simon, hysterická Fosterová a nepříjemné, i když přátelsky se chovající kolegyně v práci. Nikdo mi nepřišel natolik zajímavý či sympatický, že bych se s ním či sní chtěl stýkat._____ 4) Trochu překombinovaný, ale smysluplný konec._____ 5) 37letá Suranne Jonesová (doktorka Fosterová), 38letý charismatický Bertie Carvel (manžel Simon) a 14letý výborný Tom Taylor (syn). Věk protagonistů se vztahuje k první řadě. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

To isté, čo Zrada, ktorá to celé prebrala. Prvá séria super, druhá už len aby bola, veľmi nepríjemné až hnusné postavy a to napriek tomu, že tu máme orientáciu na feministickú obeť, tak aj tá je výrazne nesympatická tým svojím psycho správaním. A koniec s jednou myšlienkou, no niektoré veci nikdy uzavreté neboli a aj preto sa po rokoch uvažovalo o pokračovaní. Zatiaľ sa toho nikto nechopil. O máličko to je lepšie ako slovenská verzia - jednak je to originál a jednak je to typicky anglické prostredie, ktoré tomu správaniu postáv aj sedí. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 31.1.2017, réžia slovenského znenia (RTVS 2016) = ZORO LAURINC - Briti si vzali na paškál - povedané slovníkom dnešných "moderných" párov - banálny príbeh manželskej nevery a vytrieskali z toho maximum. Vynikajúca a brutálne gradujúca miniséria. Fakt tlieskam! (8.2.2017) ()

Galerie (113)

Reklama

Reklama