poster

Doktorka Fosterová (TV seriál)

 • Velká Británie

  Doctor Foster

 • Slovensko

  Doktorka Fosterová

Drama

Velká Británie, 2015–2017, 9 h 47 min (Minutáž: 57–60 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  *****

  Seriál, kde kolem mě mohly jezdit tanky a já bych se ani nepohnula. Rozsekal mé já na malé kousíčky. Je to film, který nebude možná pro všechny věkové kategorie nebo pro 100%ního volnomyšlenkáře, já nevím, protože se tady celých pět dílů rozebírá psychika, nitro, srdce a mysl ženy, která se cítí velmi zraněná. Ale je to zpracované takovým způsobem, že jsem musela jet jeden díl za druhým. Hlavní role je matoucí vzhledem k pojmenování, protože se celou dobu z obrazovky nehnula Gemma v podání Suranne Jones. Skláním se před ní, protože to hrála tak dokonale, že jsem s ní všechno prožívala doslova a do písmene. Je to emocemi nabitý příběh jednoho rozpadajícího se manželství, kde hrály velkou roli i vedlejší postavy, jejichž charaktery byly vykreslené taky na výbornou. Jistě, že tam je mnoho proměnných, někdy nás život hodí do nečekané životní situace a co TEĎ? Možná to ještě přepíši, ale až to víc rozdýchám.(7.3.2016)

 • Tosi
  *****

  Jak roztrhat život důvěryhodné lékařky aneb "Ani peklo neběsní tak, jako žena zrazená". Brilantně napsaný a dokonale zahraný příběh zrady a pomsty jednoho rozpadajícího se manželství, ve kterém jsem z herečky Suranne Jones nemohl spustit oči a hltal jsem každé její gesto i slovo. A finální díl, to byla dlouho neviděná konfrontační smršt', u které jsem seděl jak zařezanej.(24.3.2016)

 • kolemjdouc
  **

  zas taková výhra to není.Místy to skřípalo až hrůza hlavně vedlejší role.Slabý scénář nezachránila ani Jones.Ústřední postava :chlap který pěstuje postelovou gymnastiku, potom nemá prostor v mozku kde by řešil průsery všedních dnů.Ještě že jdou dvě epizody najednou.Dívat se budu jen proto,že mě zajímá jak Gemma pořeší mizející finance.(24.10.2018)

 • Mkqp
  *****

  Co bych já bez těch Britů dělal. Opět skvělý seriál. Jeden příběh zhrzené manipulativní ženy, která rozjede koloběh jednání s takovou grácií a podporou husté atmosféry, za kterou by se ani kdejaký psychothriller nemusel stydět. Vynikající scénář, hudba, děj a v neposlední řadě herecké výkony. Obzvláště Suranne Jones hrála jako bohyně :D.(22.5.2016)

 • rikitiki
  *****

  Muž-slaboch a žena-manipulátorka spolu sehrají zdánlivě banální drama, kterých kolem sebe vidíme spousty, ale tentokrát napsané a zahrané tak, že to strčí do kapsy kde jakou detektivku. Jednoduchá historka ze sousedství se v britském podání stane takovým thrillerem, že nevíte, jestli víc fandit jí nebo jemu (samozřejmě, že jí!, ona je hybatelkou děje, on je jen trpným panákem). Scéna totálního odhalení u rodinné večeře má sílu Armageddonu. ---- Uf, tohe se vydýchávalo jen ztěžka.(30.3.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace