Ako bolo povedané vo filme, nie je dôležité zvíťaziť, ale byť šťastný. Teda konkrétne v tomto prípade. Gemma sa ku tomu svojmu šťastiu dostala riadnou okľukou. Navonok kľudná, a vo vnútri to muselo vrieť. Niekedy myslela sebecky len na seba, inokedy na všetkých ostatných. A podľa toho sa riadili jej nálady, jej činy. To jej manipulátorstvo jej nemienim vyčítať, každý tam mal za ušami. Veľmi dobré napísané, natočené a výborne zahraté všetkými zúčastnenými. Nemám jedinej výtky.(1.10.2016)

Když do slepičího mozku zasadíte semínko žárlivosti, je to váš konec. Tento seriál sice dosti neobjektivně vykresluje muže jako záletné bestie, kteří klidně rozvrátí fungující rodinu, no ale dobrá, to se dá odpustit. Více mě mrzelo, že hlavní hrdince trvalo 4 díly, než si přestala nechat srát na hlavu a započala zúčtování, které bylo tou nejzábavnější pasáží trvající bohužel jen díl jeden. Celkově ale překvapivě dobré.(20.5.2017)

Tak tady můžu říct jen WOW ! Tohle byla pecka nastřelená od začátku až do konce.Musela jsem hned zhltnout všech 5.dílů, protože mě to nenechalo na pokoji.Úspěšná doktorka Gemma, která zjistí že její manžel jí je nejspíše nevěrný, neboť si jako každá správná žena všímá detailů, na které muži kašlou.Dokonale rozebraná psychika a pocity, myslím že v tomhle filmu se každý z nás tak trochu vidí.Musím říct, že jsem to prožívala skoro s ní, akorát bych narozdíl od ní nezachovala tak chladnou hlavu, všechna čest.Nakonec se vyplatilo.A bylo to opravdu excelentní.Kam čert nemůže, tam nastrčí ženu a nejlépe zrazenou ženu, to jsou pak divy.Výborné a kdyby to šlo dám těch hvězdiček klidně šest !(19.8.2016)

Strhujúci miniserál, ktorý som pozrel takmer jedným dychom. Nešlo sa skrátka odtrhnúť. Máme tu pútavý príbeh jedného manželstva, ktoré navonok vyzerá ako ukážkové, no žiaľ ako to už často býva, postupom času tu vyplávajú na povrch rôzne nepríjemné tajomstvá a žena-manželka je tak zrazu nútená čeliť ťažkej situácii... Takéto niečo mám rád, sledovať rôzne spôsoby riešenia ťaživých životných situácií, ktoré sú žiaľ bežnejšie ako by si človek želal. A to ako to nakoniec vyriešila malo úroveň, klobúk dole. Scéna finálneho odhalenia pri večeri bola geniálna, ide o jednu z najlepšie dramaticky a emotívne spracovaných scén za posledné roky. Tá nepríjemná dusnota sa dala krájať. Výborná záležitosť a veľmi, veľmi návyková.(24.4.2017)

Muž-slaboch a žena-manipulátorka spolu sehrají zdánlivě banální drama, kterých kolem sebe vidíme spousty, ale tentokrát napsané a zahrané tak, že to strčí do kapsy kde jakou detektivku. Jednoduchá historka ze sousedství se v britském podání stane takovým thrillerem, že nevíte, jestli víc fandit jí nebo jemu (samozřejmě, že jí!, ona je hybatelkou děje, on je jen trpným panákem). Scéna totálního odhalení u rodinné večeře má sílu Armageddonu. ---- Uf, tohe se vydýchávalo jen ztěžka.(30.3.2016)