Doom: Annihilation

• Austrálie Doom: Annihilation (více)

Skupina mariňáků odpoví na nouzové vysílání a vypraví se na odlehlou vědeckou stanici na Marsu. Jakmile ale do tajného zařízení dorazí, tak zjistí, že se něco opravdu zle pokazilo. Vědcům se totiž nepovedl jeden z jejich experimentů a otevřeli portál do míst, kde se to jenom hemží krvelačnými démony. Těm se ale mezi lidmi zalíbilo, a tak se rozhodli, že by ze Země rádi udělali další peklo. Na partě vojáků tak bude, aby tomu zabránili. Jsou totiž jedinou naší nadějí. (topr harley)

Lyriq odpad!

Nějaká snaha se asi upřít nedá, nicméně nenápaditá kamera a dialogy šustící papírem, zvlášť v napjatých chvílích, kdy si postavy dají pauzu a vylévají si srdéčka, to celé neskutečně zabíjí. Levnou výpravu bych přehlédl, ale tvůrcům chyběla známka punku a film se bere neskutečně vážně, což je fakt škoda. Kdyby krapet ujeli, zkusili blbnout s kamerou a dali třeba i jen špetku černýho humoru do vínku, mohlo to být zábavné erko. Takhle je to bohužel jen nudný Doom bez Doomguye. ()

Hemlock

Ale jo, proč ne... Pohodová střílečka, u které divák nemusí moc uvažovat, což jsem přesně potřeboval. Jistě, efekty, kamera i herci slabší průměr a za předchozím snímkem s The Rockem to hodně pokulhává, ale vrátilo mě to o pěknou řádku let zpět do minulosti, kdy jsem Doom pařil na compu - prostě nostalgie. Sice mi hlava moc nebere, že hlavní postavu zastává ženská, ale co už, holt kdo si chce pustit béčkový výplach se spoustou krve, tak s chutí do toho !!! ()

Pitryx

Co dodat? Je mi úplně jedno, že tento film někdo řadí do kategorie B. Pro mne je důležité to, že jsem se na čas podíval jen jednou za celý film, a mimo pár okamžiků, kdy se zase kecalo o zbytečnostech nesundal oči z obrazovky. To je pro mne podstatné a také důvod pro skoro plný počet bodů. Odebírám jen desítku, protože se mi zdálo technicky slabší než první film z roku 2005 a druhou za málo nápadů. Proč nebylo bran využito více? Nuže, u mne za osmdesát kousků a jsem zvědav na třetí snímek. Jen abych se ho dočkal. ()

DoubleJack

Ve stejný den jsem si pustil Jupiter Ascending a je smutné, že Dooma jsem si užil o řád více než 200 milionový blockbuster. Ano, je to céčkový film se strašnými herci, dialogy jsou tak prosté, jako Zeman na koupališti a taktická vyzrálost vojáků je jako z Toma&Jerryho...ALE.. přesně s tímto očekáváním si tyhle filmy pouštíme. Takže nakonec fajn oddych, už jsem viděl mnohem horší...třeba jistý nejmenovaný film o dědičce celého vesmíru ()

ESNYR odpad!

Už to že na mě vykoukl tento film na jedné stránce s filmy, je asi známka jeho stylovosti a snahou tvůrců na tom vydělat 3 majlanty nebo 8 balíků peněz. Titulky sice dělal nějaký google translátor fanda (i když oproti těm zeleným klasickým strojovým titulkům tady čeština i dávala smysl a nebylo to složené z náhodných slov) ale co už. Nevím co koho vedlo k přesvědčení že by takový styl filmování a nebo scénáře / příběhu popřípadě výběr herců, mohl vydělat nějaké peníze. Výprava je hrozná (nějaký bulharský tovární komplex, určen zřejmě k demolici) herci nejsou snad ani z řad béčkových "Segalovek" (ani podle ksichtu ani podle jmen nikoho neznám) triky jsou snad nějaký špatný vtip (kdyby to dělalo Asylum tak neřeknu nic) a celý ten přehled potvor a nebo temných zákoutí od kterých čekáte stříkance krve a potu atd, tady působí jako velmi levná verianta příběhů pro děti (Nekonečný příběh starý 100 let pořád dokáže vyvolat mrazení když se na scéně oběvuje ten obrovský pes) a co se týká závěru, tak se jedná o jakési vysvobození z šoku který za celý film prožijete asi tak 19x, protože pořád nechcete sami sobě přiznat, že to přece nemůže být takovej blábol. Je to blábol, je to špatný film, je to další pokus který nevyšel, je to další hřebík do rakve herního Dooma. No tak asi naschle za nějakých třeba 5 let kdy to zkusí znovu. ()

hurki

Místní mudroprdi hodnotí po 6ti minutách a mají jasno. Jasně, je to béčková gumárna, ale co jako :)) ()

moviefan4

Na chill night movie po práci super voľba. Príbeh jednoduchý, akcia super a všetko to super odsýpalo. Za mňa čistý priemer a spokojnosť. ()

Jack_Henkel

No, hodně slabé, seriálově televizní vzhled, ta Girl Slayer mi tam taky moc nesedla, žádný scifi armory, vypadali jak normální swati, ještě šlo poznat překapotované Mky a AKčka, nějakej ten fight občas ušel, ale stejně jsem se kolikrát uchechtl. Nelze a nepovažuju to jako pokračování toho předchozího filmu s Dwaynem, jak se tady párkrát objevilo něco o jedničce nebo dvojce. Sice tady už to peklo jakože bylo, ale i tak jsem to čekal jiné. Skoro jsem dal jen jednu hvězdu. ()

blazma

Rozhodně se to v trochu více věcech podobá herní předloze než předchozí film s Dwaynem Johansonem a Karlem Urbanem. Nejsem ani odpůrce toho, že hlavní postava tady je ženská. Drsný vojačky tady máme už dlouho. Nic méně zplácat něco rychle dohromady, s velmi omezenými prostředky a věřit že to bude fungovat, protože je to světoznámá herní značka. To prostě nemůže dopadnout dobře, herní fanoušci jsou až moc nároční a nechápou, že nejde X hodinová hra, kterou si každý hraje posvém přenést do 100 minutového filmu na který jen koukáte a říkáte jak by jste to vy zahráli jinak. Snažil jsem se tedy koukat, aniž by jsem porovnával s herní ságou, i tak to nedosáhlo víc jak na 2 hvězdy. ()

chozze008 odpad!

Jeden z nejhoších počinů, jaký jsem za poslední dobu viděl. Momentálně mám 90-kové období a řeknu vám, v těch filmech jsou lepší efekty než tady. Moc jsem si od tohoto filmu nesliboval, ale řikal jsem, nu což aspoň uvidím nějaké pěkné příšerky. Příšerky jsem viděl, nicméně v naprosto nevěrohodných maskách. Klasický přístup parta drsňáků jede něco omrknout, také nefunguje, neb herecké výkony jsou chabé. Bohužel bych to nenazval ani B-čkovým filmem, spíše C-čkovým. Ano občas i B-čkové filmy pobaví, nicméně toto není ten případ. ()

ricmont odpad!

Na tomto zpracování herního klenotu jménem DOOM je jedno pozitivum a to že je to krátký film. Ovšem ostatním se už tak hezky mluvit nedá. To že je Doom Guy žena je tu ten nejmenší problém. To že tu nebyl rozpočet nějak závratný by se také dalo odpustit. Ovšem celému filmu chybí to srdíčko. Jasně jsou tu odkazy na hru ať už to jsou karty, pila či BFG. Ale v příběhu je to tam spíš stylem aby se neřeklo než aby to mělo být příjemné pomrknutí na fanoušky herní předlohy. Člověk se pak nemůže divit že se od tohoto filmu Id Software distancoval. Nejde o dobrý film. Bohužel nejde ani o podprůměrný film. Nejde ani o snahu o film. Protože ta snaha tam nebyla. Těch pár pokusu o herecký výkon zabíjí scénář který prostě nefunguje ani jako pokus o parodii. ()

Mukade odpad!

proti tomuto je Doom 2005 veľdielo storočia (vernosť k predlohe neberiem v úvahu). Bez preskakovania som vydržal do 7. minúty... PRÍŽIVNÍCKA lacnota a šupačina. ()