Děj filmu se odehrává v koloniální Indii, kdy britský důstojník a jeho žena násilně vezmou do péče kmenovou dívku z komunity Gond a je na místním kmenovém hrdinovi Bhimovi (N.T. Rama Rao Jr.), aby zachránil dítě. Spolu s několika dalšími členy své komunity míří do Dillí, kde je mladá dívka držena v zajetí. Mezitím Ram, statečný britský policista, dostane za úkol najít Bhima a jeho muže a zatknout je. Ram a Bheem se stanou blízkými přáteli, když se v Dillí střetnou. Co se stane, když poznají své skutečné úmysly? (jorgus)

Illy

Totálně přepálená a z pohledu Evropana také absolutně naivní, zároveň ale neuvěřitelně obrazově poutavá a zábavná pecka! Palec hore, more! ()

PanTumnus

Ve chvíli, kdy hlavní hrdinové za pomocí indické vlajky zachrání malého chlapce, před explodujícím nákladním vlakem a hořícím mostem, víte že to budete milovat. RRR je skvělý akční film, skvělá (chtěná) komedie a uchvacující melodrama s tanečním číslem, které rozechvěje snad každého. ()

tomashrabek

Čistá, epická, zábavná, úprimná a dojemná filmová radosť. Prosím, odhoďte všetko, čo robíte, a choďte si to pozrieť na Netflix. Spravíte si chuť po všetkých tých ironických a sebazhadzujúcich sa marvelovkách a pod. ()

melloun

Epické v každém záběru. Větší zábava než u podobně akčního bijáku z hollywoodské produkce. Akce dost přepálená, ale tady to prostě funguje a není to trapné. Jen je to trošku natahované, ale ten příběh byl vlastně fajn. ()

Matli

Ty Indové to prostě umí, naprostá pecka. Je to sice dlouhé, ale to je dobře. Ústřední duo má mezi sebou neuvěřitelnou chemii a celé je to tak přehnaně skvěle natočené. Co víc dodat, perfektně jsem se celou dobu bavil. Bollywood válí 🤩. 93% ()

DDUDU

Tohle si prostě pustím někdy znova. Vypadá to jako když pejsek a kočička vařili, ale povedlo se jim to Nejlepší jídlo co mohlo. ()

Bozvav

Jednu hvězdu za povzbuzení indické národní hrdosti (všechny bývalé kolonie na světě může nyní těšit, že tím, že se ke svým tehdejším usurpátorům houfně stěhují a tyjí z jejich dávek, zvyšují kriminalitu a vůbec provádějí různé taškařice, tak je pomalu, ale jistě systematicky likvidují). Druhou hvězdu za okázalý, kýčovitý, leč okouzlující vizuál. To teda Indové fakt umí. Jinak to byla děsná hnačka, jak po stránce příběhu, tak i dialogů a vůbec všeho. ()

dannyyy

Nesnáším indické filmy. Nejsem stavěný na to jejich absurdno nepřemožitelnosti, hudebních/tanečních vložek a stopáže. Tento film jsem zkusil jen proto, že je na něj velmi dobrý ohlas i od lidí, kteří to cítí stejně, jako já. Toto má 3 hodiny a tak jsem si to chtěl zkrátit a posouval jsem ovladačem jen do akčních scén, abych si ty 3 hodiny zkrátil. Po hodině jsem zjistil, že jsem asi zřejmě udělal chybu. Vypnul jsem a na druhý den pustil znova. Tím jsem si původní zkrácení prodloužil o další hodinu... a nelituji toho. Tento film je prostě úkaz, který se jen tak nevidí. U pár filmů mně již brada spadla, ale tady je to dvojnásob. Pokud jste si mysleli, že nejlepší audio-vizuál všech dob reprezentuje Avatar, tak po tomto snímku budete v rozpacích. Ano, zde jsou také hudebně taneční vložky a nesmrtelní jedinci, kteří dokáží porazit stovky protivníků holýma rukama, ale je to tak perfektně natočené, že se dokážete vrátit do svých dětských let, kde jste si s walkmanem a sluchátky na uších představovali, jak jste také takhle nezničitelní :) Ústřední dvojka hrdinů, oheň a voda nebo pro někoho i "Goro z Mortal Kombatu v jedné z posledních scén, kdy se spojí v jednoho bojovníka" funguje naprosto dokonale, i když to chvíli potrvá, než spojí své síly. Doporučuji zhlédnout v nejlepší možné kvalitě, na co největší televizi s velmi dobrým ozvučením a budete si chrochtat blahem, jako já. Toto je nejhezčí audio-vizuál, co jsem zatím viděl. Nádhera! ()

sadlokan

Indoši,za pomoci tance a motocyklů,svrhnou místodržitele a pak nastane protibritské rošambo.(Tedy až v pokračování příště).Ray Stevenson si dal pár facek před zrcadlem,zjistil že má málo šterlingů a vzal roli “lorda Mountbattena”.Tfuj. ()

agassi68

Tak farebné audiovizuálne orgie som snáď ešte nevidel. Muzika ma tak zmagnetizovala, že na druhý deň dostala Oscara. Ale príbeh je to vyložene Bollywoodsky, plný neuveriteľných nápadov, ktoré vás chvíľu fascinujú a chvíľu nato rozosmejú. V podstate blbosť, ale tak krásne urobená, že dávam 2. pre istotu dvakrát.. ()

Hapretor

Mega nářez absurdity a debility ... Ale pobaví a hudba super a úderná...to se mi líbilo nejvíc...překvapilo a zabavilo ... ()

Artard

Reálne som miestami trpel, človek sa skôr smeje na blbosti filmu, než s ním, a o tom debilnom nacionalizme už ani nehovorím. Celý čas som sa na to díval a rozmýšľal, čo za matroš mali ľudia, ktorí tomu dali 5 hviezdičiek. True cinema my ass. ()

JimiH

Bollywoodský akčňák, který svou absolutní nadsazeností hravě strká do kapsy i nejdivočejší díly Ramba. Chci dvojku, ve které ústřední duo osvobodí za pomoci šípů a pěstí celou Indii od koloniální nadvlády. ()

PetersCZ

Suverénně nejlepší zážitek roku. Tříhodinová stopáž budí strach, ale realisticky vzato, z filmu se nedá vystřihnout ani záběr. Proč se lidstvo ještě pokouší točit filmy? Tady je všechno. Úžasně gay-coded podaný příběh hlubokého bratrství až k smrti, parádní akční choreografie, parádní taneční choreografie i kolonialisti padající jako hrušky při sklizni. A že se tady sklízí. Jediná nacionalistická propaganda, kterou budu hlasitě doporučovat až do svého posledního dechu. Komuram Bheemudo! ()

FeriusParfax

S indickými filmy nemám moc zkušenost. A tohle byla teda pořádná přeefektovaná divočina. Líbily se mi písničky, ztřeštěné tance a příběh. (dramatickým tónem) Dva nepřátelé na život a na smrt se při pokusu o záchranu nevinného chlapce spřátelí a stanou se nerozlučnou dvojkou (konec dramatického tónu), přičemž motivace hlavních hrdinů se postupně rozkrývají. Na jednu stranu to bylo syrové a na stranu druhou to občas spadávalo do parodie sebe sama. Obzvlášť konec, který už visel na vlásku mé pozornosti. 3 hodiny byly zkrátka strašně moc. Bylo to prostě úplně jiné, než na co jsem zvyklá, což je dobře, protože originalitu cením. ()

Maximilianus

Síce film kvôli akčným scénam trochu aj do sekcie komédie, tá akcia bola, aj keď úsmevná, veľmi výživná a zábavná. Bolo jej však natoľko málo vzhľadom na celkovú dĺžku filmu, že to až tak neubralo na dramatickosti filmu. Nie je to Lagaan, ale aj tak fajn. 7,6/10. ()

nathaniel 29

Tohle se mi hodně líbilo Heleno! Dva hnědí Rambo bratři dávají naprdel tlustým šeredným Anglánům! Vopravdové emoce! Indický Bollywood -  RESPECT! ()

rivah

Indický epický mainstream nadměrně kritický vůči Britům a vynášejícím Indy, film vyrobený pro export. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson