Krátce po sametové revoluci se z kdekoho stává podnikatel. Obory podnikání se různí. Ať už jsou to legální formy, nebo naopak organizovaný zločin. Mladá studentka Nancy přijíždí do Prahy na stáž. Má české kořeny, a proto si zvolila Prahu. Společně s novinářem Egonem a bývalým policistou, nyní soukromým detektivem Poldou, pátrají po unesené šestnáctileté dívce. Její otec je zoufalý, ani policie mu nedokáže pomoci. Jejich pátrání je zavede k romskému gangu obchodníků s prostitucí a pornografií, kteří se neštítí ničeho. Pokud dívka dobrovolně nespolupracuje, přinutí ji násilím. Naše trojice se vydala do velmi nebezpečného prostředí, kde mnohdy ani policie netrvá na striktním dodržování zákonů. Ať již ze strachu, nebo kvůli tomu, že se nechala uplatit. Egon s Poldou sami mnoho nezmohou, a tak požádají o pomoc neonacisty. Cílem bylo, aby neonacisté odlákali pozornost Romů a oni mohli pátrat po zmizelé dívce. Dochází však doslova k pouličnímu boji mezi Romy a neonacisty, kteří ač původně požádáni pouze o vyvolání zmatku, využijí této příležitosti k tomu, aby vyvolali přímou konfrontaci s Romy. Je jasné, že takto dívku nenajdou. Je tedy potřeba zvolit jiný způsob. Polda díky své minulosti policisty zná některé osoby z podsvětí a pomocí informací, jež získají, se dostanou až k bossům, kteří obchodují s pornografií a jsou v kontaktu s romským gangem. Nemohou se však stále dostat ke zmizelé dívce, a tak vyvolají konflikt mezi Romy a českými obchodníky s pornografií. Když dojde k přestřelce, využijí příležitosti k tomu, aby dívku zachránili. Ona však nemá zájem. Hodlá odcestovat do Německa s jedním ze svých zákazníků. Boj mezi gangy má mnoho obětí. Polda zachrání alespoň malou romskou dívenku... Nancy odlétá zpět do Ameriky, ale slibuje, že se brzy vrátí. (TV Prima)

Nataniel73 odpad!

Absolútne otrasný a pre mňa nepozerateľný film. Príšerný strih, kamera, herci, scénar skrátka všetko, na čo si spomeniete a čo k filmu neodmyslitelne patrí. Jiřího Krampola nemusím všeobecne, Vaculíka mám ako herca rád, ale sem sa vôbec nehodí a pôsobí rovnako zle ako celý film. Dej totálne nelogický a absurdný. Ten film je buď nechutný alebo nudný a väčšinu času oboje naraz. Skutočne neviem, za čo dať tú jednu hviezdu. Úplné dno českej kinematografie. ()

draxxi

Buďme shovívaví. Bylo po revoluci, ulice, podnikání a politika - všude jedna velká divočina, hnus a špína. Né že by to dnes bylo o moc lepší. No a my chtěli těm "Stelonům a Švarcenegrům" ukázat, že to tu taky umíme pěkně rozjet... No nevyšlo to, ale jako obraz tý divný doby to má svou hodnotu.... Vaculík se časem zase objevil jako velmi dobrý herec, Krampol si našel svůj pořad v tv, a své kvalitní místo v dabingu... A tento film se jen jednou za dlouhý čas někde objeví a zase upadne v zapomnění... ()

zeleznak

Dle me zalezi na interpretaci kazdeho divaka zvlast. Pro me dilo komedialniho razu, vyvolalo mi to castokrat usmev na rtech a samozrejme i pocity trapnosti za Jirku Krampola a spol. ()

Bleught

Jakožto film je to jasný odpad, Olmerovi asi sametový estebácký podvod způsobil nějakou mozkovou obrnu. Jakožto téma to už odpad není. Docela se divím, že v dnešní pošahané multikulti sluníčkové době to ještě není v trezoru a vysílá to komerční televize, protože film je to značně "politicky nekorektní", nazývá věci pravými jmény a nazývá pravými jmény taky naše indiánské pracovité spoluobčany. Kdyby tohle Olmer natočil dneska, šel by sedět... A možná za to ještě zpětně spravedlivě sedět půjde.:-) Demokracii si soudruzi rozvracet nedáme!:-) ()

vinducha

Akční krimi , hodnocení zde absolutně neodpovídá , pobavila bitka skinhedů se spoluobčany hnědočechy , Ivan Jonák představující sebe sama , mladá Třísková , prostě tohle se panu Olmerovi povedlo , zachycená atmosfera 90. tak jak to tehdy opravdu chodilo a vypadalo, palec nahoru.. ()

Declen

Nečekal jsem aboslutně nic, dostal jsem komedii, teda vzhledem k ději to je trochu zvrhlé. Vidět to před 20 lety tak to bude taky odpad, ale tohle kyselé víno uzrálo v takovou zajímavou sondu do devadesátek. škoda, že film zapadl, trochu to vyhipovat, tak by z toho byl dneska kult! ()

Bragi66 odpad!

Am. feministka přijede z USA do Pr., kde hovoří nesnesitelnou nápodobou češtiny s am. sajrajtním přízvukem. V Pr. ji provází novinář Lukáš Vac. a souk. det. Jiří Kr., který zde hraje opravdu hrozně vlezle, doslova z konečníku. ()

Gareth_Jones

Keď som to videl počas strednej školy v roku 1994, nevedel som si predstaviť, ako natočili bitku skínov s cigánmi. Ivana Jonáka som v tej dobe nepoznal, Krampola som mal za predstaviteľa tvrdých chlapov a celkovo som sa na ten film pozeral, ako na cool akčný film z práve prebiehajúcich 90.tych rokov. Dnes, po tridsiatich rokov, keď to vidím, smejem sa amatérizmu celého filmu. ()

Modeman123

Tak tohle byl film jako víno. Jen postupem času lze náležitě docenit, jak věrohodná reálie počátku devadesátek vznikla. ()

Uframufrag

Film je po "myslienkovej stranke" super, akuratne co sa moze niekedy zdat az komicke su poniektore sceny, no co uz. Cechy ani Slovensko nemalo take nieco ako je hollywood v USA, ale mne sa aj tak tento film feeest lubil :-))) ()

Stingray

5 hvězd za to jaká je to dneska nehorázná legrace! Jonák,Fuko a ty další postavičky! Skinheadi jako v podstatě kladní hrdinové a jejich "ženiální plán" (vletíme tam a budem dělat bordel...) ! Pomeje jako producent porna...Prostě mazec... :-) ()

Barybal

Mě se ten film vcelku líbí, jasně, beru, že když k tomu někdo přistoupí, jako k akčnímu snímku, je rozčarován, pobaven a já nevím, co všechno, ale na druhou stranu, kdo tuto dobu prožil ve věku cca 15 - 20 let a zažil něco podobného, jako pochod do gheta, kde člověk netušil, jak to skončí a tušil, že to může skončit i nejhůř, tak si při záběrech pochodujících Skins na tyhle pocity a sevření žaludku vzpomene a věřte, že to nebyl příjemnej pocit, protože nešlo o film, ale realitu a tady je realita podána reálně, i ostatní věci ve filmu vykreslené se mi nezdají být nadnesenými, každá doba má lidi s odlišnými pohledy, pokud žijete v uhlazené čtvrti, kde se sousedi ráno zdraví a prohodí pár slov při venčení psa, připadá vám něco takového, co je popsáno ve snímku, jako nesmysl a představivost autora, ovšem, když se zanoříte hlouběji, zjistíte, že je vše poněkud jinak a proto mi pojetí polisotpadové doby nepřipadá nadnesené, o všem rozhodovaly peníze a ty měli buď bývalí veksláci ( převážně občané zde žijící menšiny) a nebo podvodníci a peníze jsou vždycky dobrým důvodem k násilí, v době, kdy vláda umožnila všem všechno, se slovy "Tady máte demokracii", se děly věci nejrůznější a mnoho z nich nebylo ani řešeno, natož potrestáno, naštěstí jsme o kus dál a tak je ten snímek pohledem zpět a to celkem reálným, naštěstí vše nabralo lepší směr a díky tomu film z pohledu dnešního diváka působí spíš úsměvně... ()

JanniV

Já nevím, kdybych to měl hodnotit jako akční film, jak se to tehdy všude prezentovalo, tak tomu dám nulu. Když to budu brát tak nějak jako dobovou parodii, nebo satiru, dám tomu čtyři hvězdy. Jenže, ono to, až na takový ty výstřelky na zničeným zámku na konci, přesně takhle nějak s organizovaným zločinu tehdá chodilo, ale na to je to jako angažovaný krimi film zasejc moc chabý... Herci no, nic, no, mám je rád... Hele, dvě hvězdičky, to ujde. ()