Nastala chyba při přehrávání videa.
 • salahadin
  ****

  Predikce krachu u pokračování komedií se u Homolkových nepotvrdila, tahle loď se jen tak nepotopí, na to je tahle komedie příliš dobrá. Hlavně Šebánek je mistr sarkasticky suchých hlášek. Díky Papouškovi jsem si opět prodloužil život o pár minut. Jako jeden z mála si myslím, že tenhle druhý kousek je o fous lepší jak první...i když bych kompletně vystřihnul scény s norníky...(1.3.2009)

 • kinej
  ****

  Zase sranda, ale bohužel si k "jedničce" nemůže ani čuchnout. Jednička je prostě umělecké veledílo, a geniální sonda do života malých lidí po formanovsku. Druhý díl však nese prvky crazy komedie a má pár hluchých míst. Ale i tak se na něj rád podívám znovu.(29.11.2004)

 • AngelAngie
  ***

  Kapánek horší díl.(10.8.2008)

 • MISSha
  ****

  Sice, nedosahuje geniálnosti jedničky,ale pořád jde o kvalitní zábavu ''burancké'' rodinky Homolkových. Hodně scén zde bylo zapamatování-hodných ale, kdybych měla zmínit jednu tak jak se babi topila- http://www.youtube.com/watch?v=GoxCjH-rBZo&feature=related . Z herců jednoznačně vede Děda Homolka v podání neuvěřitelného pana Šebánka.(12.4.2010)

 • Handle
  ****

  Už né tak dobrý jako první díl, ale přesto - kdykoli na to narazím, tak se strašně rád kouknu. Vážně ukázková, vtipná, reálná komedie, miluju všechy tři díly...(15.8.2009)

 • - Natáčelo se ve vesnici Čimelice, na Vrábsku - rybník Zhoř a v Praze - Ruzyni. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace