Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  ***

  Tenhle díl už je jenom dobrý. Oproti předešlým dílů mi přišlo, že neherci zde normálně hrají, zatímco předtím tam jen tak byli, jako by ani nevěděli, že je točí kamera.(29.11.2004)

 • moviesfan
  ***

  Kdo si dneska neřekne, že jeho rodina jsou Homolkovi? Já občas jo:D Jo, je to sranda. Hodnocení: 60%(14.8.2008)

 • B!shop
  *****

  Treti dil je opet perfektni, ale humor je misty krapet odlisnej, protoze i kdyz tu jsou opet hadky, rodinka daleko vic drzi po hromade. Navic nic moc neresi mezi sebou, ale dohadujou se s jinejma rodinama a podobne. Nicmene vtipy a hlasky jsou opet perfektni, taky zasluhou obsazeni dalsich rodinek. Navic tu je perfektni noumovitej Hrzan a na okamzik se tu mihne Smoljak.(9.2.2008)

 • nash.
  ****

  Kdysi jsem třetí Homolky považoval za nejslabší díl, ale s každou reprízou se mi líbí víc a víc a dnes už je považuji za lepší než ty předchozí a svým způsobem dýchající na záda i jedničce. Možná je to tím, že nesází jen na dialogy a působí tak svižněji, možná jsou mi sedmdesátá léta bližší a tak je to pro mě mnohé ještě víc ze života, možná svou troškou přispěla i skvělá vedlejší Hrzánova linka s nucenou křečovitě organizovanou zábavou a nesnesitelně nadšeným Dytrichem. To vše pochopitelně jako přídavek k další výživné várce skvěle rozehraných situací, dialogů a hlášek. A jako bonus navíc Růžičková se svým nezapomenutelným striptýzem.(17.1.2012)

 • Galadriel
  ****

  Homolkovic potřetí, tentokrát na horách. Pořát neztrácejí vtip a "laskavý" český humor.(2.3.2005)

 • - Vedoucí zotavovny Radost je pan Stanislav Dytrich, původním povoláním číšník, který byl zaměstnancem rekreačního domu Dukla v Praze. Tam se s ním seznámila a objevila ho filmová parta Miloš Forman s kolegy Ivanem Passerem, Jaroslavem Papouškem a Miroslavem Ondříčkem. Před kamerou se poprvé objevil jako prodavač piva u hořícího domu ve filmu Hoří, má panenko (1967). [Zdroj: ahaonline.cz] (alonsanfan)

 • - Natáčeno ve Špindlerově Mlýně. Zotavovna Radost se nachází v č. p. 16. Špindlerův Mlýn. (M.B)

 • - Iva Janžurová byla v době natáčení těhotná. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace