Povedená akční i rodinná komedie o tom, jak může dopadnout setkání agenta CIA jménem JJ, kterého hraje oblíbený drsňák s dobrým srdcem Dave Bautista (Strážci Galaxie) a devítileté Sophie, která odhalí probíhající tajnou operaci. JJ z toho není nadšený, ale aby se vyhnul prozrazení, musí mazané Sophii slíbit, že ji bude učit, jak se stát neohroženou špionkou. Díky svému odzbrojujícímu šarmu ho prohnaná Sophie dostane do množství situací, ve kterých se hromotluk JJ necítí zrovna pohodlně. To však ještě netuší, že brzy bude nucen poznat i její okouzlující matku. (Vertical Entertainment)

AnaMaruska

"Při nasazení jsme jedli ještěrky. Nemohli jsme je střílet kvůli utajení, tak jsme jim drtili lebky kamenem, chřřřkch! Pekli jsme je na C4, takže chutnaly hnusně chemicky. Ale tohle kuře ujde." ()

Milo384

Tento film mně docela sedl. Taková normální vtipná rodinná komedie. Zápletka nepřekvapí, ale vtípky a hlášky fungovaly. Pobavilo to mě i děcka. Takové 3 až 4* ()

BigMen odpad!

za mě ODPAD. díky bohu za to, že vím obsazení dopředu. nesnáším herečku Kristen Schaal. úplně šíleně moc. dá se říct, že na ní mám alergii. a to od seriálu Poslední chlap na Zemi . fuj. hnusí se mě jen pocit toho, že bych jí měl.............. a tak... ()

r3musko

Niekoľko lepších vtipov, niekoľko horších. Výborný casting a celkovo dobrý dojem z tohto rodinno-akčného filmu. 7/10 ()

wollfy

Skvělá oddechovka. Dave Bautista je zde ještě vtipnější než v GotG.Scénář není nic originálního. Tohle už tu bylo mockrát. Prostě Policajt ze školky jen trošku jinak. Ale na odreagování a pobavení je to fajn rodinný film. Tipoval bych, že o Chloe Coleman ještě uslyšíme, svou dětskou postavu zahrála skvěle a gagy s Boutistou fakt pobaví. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jsem bývalý voják speciálního komanda, který teď pracuje na tajných operacích pro zpravodajskou agenturu, kterou by mohla nebo nemusela být CIA." Dave Bautista jako agent, jenž toho moc v hlavě nemá. Má ale tvrdé pěsti, které ho dostanou z každého průšvihu. Tady dělá bodyguarda malé holce a zabrání padouchům vyrobil atomovku. Další z dlouhé řady průměrných komedií s tajnými agenty. - 50%. ()

K1okan1905

Viděl jsem to už asi 5x a pokaždé jsem se výborně bavil, takový návrat do starých dobrých časů komedií, které nejsou náročné, ale o to víc pobaví, za mě velká spokojenost. ()