Asi nejslabší Papouškův počin. Rádoby satira, která vlastně ani satirou není. Navíc chybí opravdu vtipné scény, vše je ušito horkou jehlou, žádná situace není pořádně dotažená. Herci nemají pořádně co hrát a celé je to takové nemastné neslané. Ale zase úplný propadák to není, dvě hvězdičky by byly málo..(21.6.2016)

• pytlik...

V Bublicích ať si maj lidi televizí třeba milión, hlavně už proboha nikdy nedávejte Bublice v televizi. Původně jsem si myslel, že hlavním problémem filmu je použití skutečných herců, že třeba s neherci by to dopadlo lépe... Ale pak jsem si vzpomněl na Homolkovy, kde byl civilem kromě dvojčat jen Šebánek, a jak to panečku šlapalo, jak jsme se při tom nasmáli. Takže u Bublic bude problém jednoznačně ve scénáři. Jediné, při čem jsem se kapánek pobavil, byl Novotný zamlada v roli neodolatelného svůdce žen. No koneckonců proč né, že, v nějaké zastrčené vesnici... i to se mohlo stát. A nutno říct, že Haničinci role všelijakých funkcionářů vždycky sedla nádherně, zahrál je naprosto přesvědčivě. Takový ten přitupělý výraz v obličeji, ráznost v řešení problémů, ráznost v gestech, statná, malinko obézní postava... Prostě takový ten pravý muž, o kterém se tvrdí, že má smrdět i na fotce.(10.5.2013)

Občas mě to až příliš připomínalo Hoří má panenko hoří. Formanovi postupy byli viditelné, ale to nic nemění na faktu, že jsem se výtečně bavil. Fascinuje mě jak se Papouškovi podařilo skloubit špičkové herce s absolutními neherci. Jinak filmové Bublice jsou ve skutečnosti Čimelice, kde se točil i druhý díl Papouškovi homoláčí triologie.(26.10.2009)

"jsme Bubličáci..a kdo je víc!" :) Papoušek řízlej Formanem..jasně, již ne ten Papoušek vod kde-já-mohla-bejt-kdybych-byla-neztloustla a i to říznutí není kvalitativně do hloubky a šířky, ale.."nějaké chcípácký družstvo by si to samozřejmě dovolit nemohlo!" ano, družstvu Papouška (hlavně Libíček, Augusta a Pepík Hlinomazů) to promíjím..:)(19.1.2014)

• dobytek

Je tam vidět jakási snaha navázat na Papouškovy (případně Formanovy) filmy ze 60. let, ale spíš se to blíží k takový tý normalizovaný šedi 70. let. Všechen humor je založenej v podstatě na tom, že se někdo hádá o píčovinách. Ani poměrně slušná herecká sestava to moc nezachránila. A nějak mi to ani nejde přes klávesnici, ale nejvíc ze všech mě snad pobavil nechvalně známej "bavič" Petr Novotný, kterej tady hrál, světe div se, největšího frajera z vesnice. A žvejkal jako Esposito.(18.6.2013)

• - Filmovanie prebiehalo na zimnom štadióne v Písku a v Čimeliciach. (dyfur)