Kat se poprvé rozhodne vyzkoušet video chatting na porno stránkách. Jules se začne zamilovávat do chlapce, s nímž se seznámila online, a požádá Rue o pomoc s pořízením nahých fotek. Maddy připadá na Natově telefonu cosi zvláštního. Cassie a McKay stráví víkend u něj na univerzitě a zúčastní se večírku jeho týmu. Rue je konfrontována kvůli svým lžím. (HBO Europe)

Sany33

Príbeh: Predstavíme si ďalšiu postavu v našom malom príbehu a je ňou Kat. Kat sa dostala do kruhu školskej dievčenskej smotánky lebo nemá v hlave úplne nasrané. Jej um vynahrádza jej šarm, ktorý s kilami navyše a rovnátkami nie je nič moc pre mladého teenagera.  Ďalej sa nám posúva aj príbeh okolo Nathana, ktorý síce kláti Maddy ale svojho holého vtáka posiela úplne inam. A naša rozprávačka Rou? Tá je zas na drogách ale teraz už trocha inde. fentanyl je poriadna sračka. Prevedenie: Tento seriál má jednu chybu. nezaujíma ma jeho ústredná téma. Vážne, postavy sú mi úplne u prdele. Robia toľko sprostostí, že im ten ich American fucking dream normálne prajem. Ale príbeh je podávaný tak luxusne a vábivo, že sa od toho neviem odtrhnúť. Scenáristické chyby to snáď ani nemá. všetko do seba zapadá. Možno táto príbehová dokonalosť ma k tomu ťahá aj napriek, pre mňa nezaujímavej téme. 84% ()

Anderton

Hlavnou hrdinkou tretej epizódy je zdanlivo tá najmenej zaujímavá postava, pretože aj fyzicky najmenej príťažlivá, ale opak je nakoniec pravdou. Geniálne montážne sekvencie (radšej neprezrádzať ani témy, nech ste prekvapení) a niekoľko momentov, kedy neveríte, že niečo podobné tvorcovia skutočne vymysleli a aj natočili. Že vzťahy (okrem sexu) prebiehajú už len na úrovní správ a sociálnych sietí, je tu zobrazené tak, že vy to vnímate nielen ako cynizmus tvorcov, ale v tom cítite aj tú romantiku, akú tu prežívajú aj postavy. No a to je možno ešte tragickejšie. ()

Frajer42

Spoilery! Tento díl a v podstatě i dva předešlé, bych si troufl rozdělit na 3 naprosto diametrálně odlišně dobré části. 1)Úvod o vepříkovi, který byl znovu po formální stránce dokonalý a po té obsahové znovu velmi zajímavý. 2)Děj, který dává prostor vedlejším postavám - v tomto případě znovu o vepříkovi. Chvílemi jsem musel zadržovat zvracení, když natřásala před kamerou svým pozadím o velikosti leteckého hangáru. Avšak svoji klientelu si i s takovým pozadím našla a její postava je zkrátka napsaná správně ujetě a zvráceně, takže jsem si přišel na své. 3) Děj okolo hlavního mulátka mě ovšem již po třetí znovu nebavil. Za tři díly se to nikam moc nepohnulo a úplně neslintám blahem při setkáních anonymních feťáků a už vůbec ne při sledování jejích úzkostných stavů. [80 %] ()

DJ_bart

"Lidi říkaj, že oči jsou okno do duše. S tím nesouhlasím. Pravým oknem do duše je tvoje péro. A způsob, jakým si ho vyfotíš." ________ Extravagantní forma, experimentální stylizace, borcení čtvrtý stěny, hrátky s narativní perspektivou a časoprostorem, ironickej nadhled, a cynickej humor – to vše je přesně ten druh filmařiny, kterej mám zcela nejradši...... Režisér Sam Levinson zde zároveň otevírá palčivá sociální témata. Tedy sexuální predátorství skrze linku Kate (která se snaží bojovat se svým tělem i sebevědomím), a jelikož byl sám drogově závislý, sugestivně zde tenhle motiv reflektuje skrze turbulentní příběh Rue, jež je závislá jak na opiátech, tak na antidepresivech. Význačným rysem seriálu je i inovativní prolínání mezi ralitou a fantazijní imaginací. A právě jedinou vstupní branou z despotismu reality do říše imaginace jsou drogy. Ponaučení? Jste to co jíte...... Za poslední dobu jsem neviděl seriál, který by mě dokázal takhle pohltit a ztotožnit se s jeho protagonisty – a není to tím, že jsem sám členem gen Z. Btw, přednáška o dickpics byla geniální. No a pozvánka na palačinky se samozřejmě neodmítá. ()

Necrotongue

Za mě můžu říct leda tolik, že se tady střídaly zajímavé a nezajímavé pasáže, takže ten lehký nadprůměr zohledňuje to, nakolik jsem se u epizody bavil. Jakožto aktivní porno divák si pečlivě vybírám videa, která hodlám sledovat, a stále rozšiřuji kategorii těch, na něž se rozhodně dívat nechci, protože zarážení hřebíků do očí není mou oblíbenou aktivitou. Třetí díl mě jednoho z těchto videí neušetřil; děj, který se k němu vztahoval, byl pro mě paradoxně nejlepší. Ústřední smažka a její trampoty mě nebaví už od pilotu a Jules... Vždycky jsem si myslel, že jsem tolerantní vůči sexuálním preferencím a podobným záležitostem, protože jsem se nikdy netajil sympatiemi k lesbičkám a opatrnou neutralitou ve vztahu ke gayům (pokud mě vynechají, ať si užívají). Už dávno mi ale došlo, že jsem naprosto přízemním jedincem, který nedokáže pochopit existenci více jak dvou pohlaví, a zároveň se nedokáže dívat na chlapa se silikony, nafouklými rty a dvoucentimetrovou vrstvou líčidel jako na ženu. Fakt jsem se snažil, ale hanebně jsem selhal. / Poučení: Když má tvoje holka větší penis než ty, může to váš vztah poznamenat. ()