Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rue propadá depresi a sleduje 22 dílů britské reality show. Jules jde navštívit starého přítele. Cassie hledá radu po halloweenské noci. (HBO Europe)

Recenze (13)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Myšlenka, že se musíme postavit, namáhat 172 svalů každý krok, těch kroků udělat 35 jen proto, aby jste mohli sedět na studeným kusu porcelánu, vychcat ven toxiny, znovu a znovu po zbytek vaší existence, dělá z celýho konceptu života jeden dlouhej sadistickej vtip." ____________ Detektivní alter-ego Rue jsem si zamiloval víc než originál. Minulost Cassie bylo horko těžko sledovat. Meta-žánrová rovina a borcení čtvrté stěny jsou zde naprosto mistrovsky pojaté. Psychedelicky stylizovaná scéna kde zazní cover na 'I'm not in love' je neuvěřitelně omamná a surreálná. Seriál mimochodem začíná drnkat na vážnější notu a vůbec to není ke škodě. ____________ "Jen se pěkně dívej blbečku. Jsem zkurvenej Morgan Freeman a tohle je začátek třetího aktu." ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

úvod opäť skvelý, ale predstavenie Cassie je len do počtu, pretože sa tejto postave skoro vôbec neskôr nevenujeme. Mohli by sme sa taktiež viac venovať vyhrocovaniu konfliktu, ktorý začal minule, čo sa síce do istej miery deje, ale inak je to skôr epizóda o depkách a problémoch s močovým mechúrom. Keby nenasledovala po epizóde, kde som trochu nadhodnocoval, tak by som nadhodnotil tu. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak ani Cassie to neměla v dětství a dospívání vůbec snadný. Rodiče se hádali, matka začala chlastat, otec měl vážnou dopravní nehodu a po ní začal zobat léky. Nakonec ho zaujaly jehly a Cassie už ho nikdy neviděla. Mezitím ovšem od všech dokola poslouchala, že „klukům jednou zamotá hlavy”. A taky, že jo. Jenže každý chtěl jen jedno. A mnozí navíc vzali do ruky kameru. Rue má pořádnou depku. Je zavřená v pokoji a hodiny sjíždí ulítlou reality show. A po několika dílech dostává Zendaya (která je skvělá) zase pořádný prostor. Třeba jako Morgan Fucking Freeman. Nebo jako ta, která pošle náhradu svého otce pěkně od podlahy do prdele. Nejvíc ji ale trápí, co se děje s její Jules. A jakou roli v tom všem hraje Nate. Rozehrané je to skvostně, finále to snad nezabije. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvodní pasáž o Cassie znovu nesmírně dobře zpracovaná a zajímavá. Bohužel zbytek dílu mě nijak zvlášť nebavil. Trans trip transky byl úplně mimo mísu, neskutečně nudný a zbytečný. Deprese mulátka zase nepřišly s absolutně ničím novým. Těmto dvěma věcem byl bohužel díl věnovaný především. Chvilkové nahlédnutí do vývoje sexuálních eskapád nymfo vepříka dojem nedokázalo úplně zachránit. Poměrně slabá epizoda. [65 %] ()

Radko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Cassie doplatila v detstve na stratu otca (najskôr nehoda potom rozvod, chudoba drogy). A tak sa v dospievaní zúfalo snaží nájsť adekvátnu mužskú náhradu za chýbajúceho otca a chytá sa pri tom všetkých možných príležitostí. Neuvedomuje si, že sa tým stáva až príliš ľahkou dostupnou pre mladých mužov, ktorým v tomto veku ide väčšinou len o prestížnu snahu dokázať svoju potenciu. Tým dostáva od okolia nálepku ľahkej ženy, čo dá každému (k čomu prispeje pár nakrútených intímnych videí). Rue sa dostáva do depresívnej fázy, čo sa prejavuje uzavretím sa v dome a nekonečným sledovaním vymletej reality show. Okrem toho sa jej do ničoho nechce, ani chodiť na záchod, čo si odnesú jej ľadviny. Stihne sa však zorientovať v tom, čo trápi jej frajerku. A tak ďalej a tak podobne, je to dejovo nabité, interesantné, s úžasnou hudbou aj hercami. Skvelý zážitok, ako obvykle. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama