Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rue propadá depresi a sleduje 22 dílů britské reality show. Jules jde navštívit starého přítele. Cassie hledá radu po halloweenské noci. (HBO Europe)

Recenze (16)

DJ_bart 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Myšlenka, že se musíme postavit, namáhat 172 svalů každý krok, těch kroků udělat 35 jen proto, aby jste mohli sedět na studeným kusu porcelánu, vychcat ven toxiny, znovu a znovu po zbytek vaší existence, dělá z celýho konceptu života jeden dlouhej sadistickej vtip." ____________ Detektivní alter-ego Rue jsem si zamiloval víc než originál. Minulost Cassie bylo horko těžko sledovat. Meta-žánrová rovina a borcení čtvrté stěny jsou zde naprosto mistrovsky pojaté. Psychedelicky stylizovaná scéna kde zazní cover na 'I'm not in love' je neuvěřitelně omamná a surreálná. Seriál mimochodem začíná drnkat na vážnější notu a vůbec to není ke škodě. ____________ "Jen se pěkně dívej blbečku. Jsem zkurvenej Morgan Freeman a tohle je začátek třetího aktu." ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předchozí epizody jsem docela chválil, ale sedmý díl mě zase až tak neoslovil. Zahájení bylo velmi dobré, ale to už mají tvůrci seriálu evidentně pod palcem, kriminálka s Morganem Freemanem se taky povedla a vyšetřovatelé Bennett a Howard mě fakt bavili, ale pak se to celé nějak zvrhlo v přednášky o močovém měchýři a v trans výlet, který mohl ošklivě zamávat s epileptickými diváky, a to mě trochu zklamalo. / Poučení: Léčit depresi Love Islandem není dobrá volba. ()

Reklama

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: V úvode si bližšie predstavíme Kassie a jej eskapády s rodičmi a neskôr s novým zistením čakajúceho potomka. V pozadí je Jules a Ruth, kde jedna ide na lezbovýlet a druhá opäť podľahne drogám z dlhej chvíle. Našťastie tu máme začínajúcu Onlyfans modelku, ktorá ukáže trocha pikantností anonymnému notebooku z ktorého sa ako tak tento seriál pozerám, vykľuje Tylerov foter. (To je ale iba čisto môj tip) Prevedenie: Sám sebe sa čudujem, že ma ešte baví pozerať sa na osudy tejto adolescentnej americkej vyššej triedy z ich debilnými problémami. Ale lepšie ako drátom do oka. 71% ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvodní pasáž o Cassie znovu nesmírně dobře zpracovaná a zajímavá. Bohužel zbytek dílu mě nijak zvlášť nebavil. Trans trip transky byl úplně mimo mísu, neskutečně nudný a zbytečný. Deprese mulátka zase nepřišly s absolutně ničím novým. Těmto dvěma věcem byl bohužel díl věnovaný především. Chvilkové nahlédnutí do vývoje sexuálních eskapád nymfo vepříka dojem nedokázalo úplně zachránit. Poměrně slabá epizoda. [65 %] ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

úvod opäť skvelý, ale predstavenie Cassie je len do počtu, pretože sa tejto postave skoro vôbec neskôr nevenujeme. Mohli by sme sa taktiež viac venovať vyhrocovaniu konfliktu, ktorý začal minule, čo sa síce do istej miery deje, ale inak je to skôr epizóda o depkách a problémoch s močovým mechúrom. Keby nenasledovala po epizóde, kde som trochu nadhodnocoval, tak by som nadhodnotil tu. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama