Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Brilantní duo iluzionistů se představuje v černé krimi komedii, která fiktivně popisuje jejich život mimo záři reflektorů. Je zde zachycen jejich všudypřítomný vědecký a skeptický pohled na svět, stejně jako jejich vášeň pro humor a kanadské žerty, které si navzájem neustále provádějí. Nebyl by to ale Penn & Teller, kdyby předmětem jejich humoru nebylo nějaké kontroverzní téma, a tak je tentokrát vidíme žertovat o smrti samotné, když se Penn v televizní show nechá slyšet, že by si přál, aby se ho někdo pokoušel zabít. Jaký má jeho projev dopad na životy obou komiků a kde přesně končí hranice humoru a praktických žertíků? (Mr. Filuta)

(více)

Recenze (2)

Lefiath 

všechny recenze uživatele

Zajímavý film, ale spíš pro příznivce Penna a Tellera (přeci jen, někomu mohou tihle dva sympaťáci připadat nezajímaví). Pomalejší tempo, TV film styl, ale finální půl hodina je nacpaná nezapomenutelnými momenty. Největším kladem je velká nepředvídatelnost, něco sice dokážete uhodnout, ale nemáte tušení, jak to nakonec vlastně skončí. Filmy, u kterých mám rozporuplné pocity a nevím co si přesně myslet jsou pro mě hodně dobré. ()

adako 

všechny recenze uživatele

Tak najprv, ja osobne som neistý fanúšik P&T, žeriem ich štýl ale vedia ma aj nasrať (viď môj komentár k P&T: Bullshit) Tohto konkrétneho počinu sa to však netýka a moje hodnotenie je nezaujaté. Prvá hodina aj 14 minút je fakt o hovne. Neuveriteľne slabý scenár, ešte horšie herecké výkony, vtipov poriedko a čo sa réžie týka, nechápem ako to mohol točiť ten istý človek čo Bonnie a Clyde, alebo Vlak. V 1:14:39 zrazu klik, zapne sa režim Monty Python a je to skvelé. Ak by to nekliklo, videl by som to na jednu hviezdičku. Takto za záver a za prehovoriaceho Tellera zvyšujem na, ako s obľubou hovoria učiteľky s odretými ušami" 3 hviezdičky. ()

Reklama

Reklama

Reklama