3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 potenciálních sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru, posílá fotky svých penisů a odkazy na porno. Děti jsou dokonce vystaveny vydírání. Dokumentární film Barbory ChalupovéVíta Klusáka vypráví strhující drama tří hrdinek alias „dvanáctiletých dívek", pro které se účast na experimentu, od castingu až po osobní schůzky s predátory pod dozorem ochranky, stává zásadní životní zkušeností. Predátorské taktiky se postupně obracejí proti svým strůjcům: Z lovců se stávají lovení. (Aerofilms)

superzurda

Klasická Klusakovina. Tvůrci nám od prvních vteřin linkuji koho máme nenávidět. Nepopírám, že pánové na druhém konci Skypu, nejsou hajzlove a zbabělci. Ale spíš bych uvítal dokument, který by mapoval jejich pohnutky a uvažování. ()

cinemafil

Nechutné temné stránky lidské sexuality! Nejvíc zdrcující je ovšem poslední scéna, kdy odhalený chlápek - jakýsi vedoucí DDM a organizátor dětských táborů , jeho arogantní alibismus - vinni jsou rodiče, kdyby děti víc kontrolovali, tak já bych nebyl pedofil. Úžasná myšlenková konstrukce .... Jinak dokument , jakých se moc nevidí a velké díky tvůrcům za jejich invenci, odvahu a odhodlání 4* ()

Harakiri13

Je nepříjemné koukat na tento dokument a vědět, že i na vaše dítě (hlavně dceru), může tohle čekat na internetu. Pokud jste rodič, tak kontrolujte činnost svých dětí na internetu. Rozhodně doporučuji zkouknout, protože si uděláte názor, že i tohle žije mezi námi. 9/10 PS: Rozesmálo mě, když se v jedné scéně pes vymočil u bundy jednoho z těch úchylů :D ()

ZetDaElO

Ak si niekto myslí, že ak zvládol Srbski Film tak potom zvládne už všetko, tak sa mýli. Toto je žiaľ realita a pocit zhnusenia je natoľko intenzívny až je miestami problematické dokument dopozerať. Najstrašnejšie je, že takíto ľudia sa štatisticky môžu vyskytovať aj medzi užívateľmi tejto stránky. ()

rigby

Že něco takového na internetu běžně existuje, o tom má tušení asi každý. Největším přínosem tohoto filmu je ukázání skutečnosti. A nad tím už zůstává rozum stát. Alespoň za toto otevření očí si dokument zaslouží pozornost. A měl by být volně dostupný, aby se každý mohl podívat. Snad i povinné promítání ve školách bych zavedl, když do nás za mlada hustili výchovné snímky o AIDS a drogách. ()

HNTR

Dokument zpracovaný na jedniču... téma se mi otřesně hnusí, a tento dokument snad ukáže pravé světlo. Čato emočně vypjatý. Každopádné znova už bych se nepodíval. ()

vandamator

Klusák umí šokovat a zaujmout masu lidí, což v minulosti několikrát ukázal a v síti není výjimkou, šokující skvěle natočený dokument, který ukazuje to co asi každý, tak nějak ví že se děje, ale když to potom reálně vidí, je i přesto šokovaný a znechucený, na jednu stranu bravurně marketingová záležitost, na druhou osvěta která se určitě dostane do podvědomí mnoha lidí, což je dobře, jelikož téma internetových sexuálních predátorů, bylo jakési tabu a díky dokumentu v síti se nyní může dostat v mnoha případech na povrch, to co se dělo za zavřenými dveřmi. ()

Kushina

Tak tohle je dost silný kafe i na mě. Kolik maniaků kolem nás je je až strašidelný. K čemu nabádají a co jsou schopný dělat... Ze snímků je vidět, že většinou ty lidi mají nějaký problém, ať ze vzhledem, nebo s vahou, nebo s nějakou lehkou mentální či inteligenční poruchou....To je ale kurva neomlouvá a tenhle dokument by měl vidět každý rodič a vlastně úplně každý....Maniakům to nažene strach a rodiče budou své děti víc hlídat a.... No, zkrátka, znova už to vidět nechci... Zvuk skypu asi už nikdy nebudu mít rád. 95% ()

mad_dog01

Je dobré, že takový dokument vznikl. Jen je škoda, že těm zmrdům nechali zamazané ksichty. Všichni by si zasloužili vykleštit. ()

Fender

Dokument velmi povedený, řekl bych že dost originálně zpracován. Smekám před holkama, byly neskutečně uvěřitelné a postupem času na nich byla vidět značná frustrace. Je to samozřejmě téma, na které by mělo být neustále upozorňováno, nicméně se ale dost divím, že to vzbudilo tak obrovský poprask a lidé se divili, jak je toto možné a přitom se to děje prakticky denně. Z těch prasat mi bylo špatně, kastrace by jim velmi prospěla, avšak si myslím, že dokument měl trošku apelovat na rodiče a upozornit na problém viny, která spadá taky na ně. Pochytat všechny predátory jen tak nemůžeme a mnoho rodičů ani neví a nezajímá se o to, co jejich děti na internetu dělají, proto by z jejich strany mělo docházet k prevenci. Tu absenci apelu na rodiče musím dokumentu vytknout, to je ale asi tak vše, jinak velmi povedené. ()

Tomas_PO

Dlho očakávaný český dokument o kontroverznej téme, ktorý doba internetu prináša. No popravde ma, napriek viacerým odporúčaniam, až tak neuchvátil. Možno preto, že som tesne predtým zhliadol vynikajúci slovenský dokument od režiséra Mira Drobného na podobnú tému Kto je ďalší?. 4 hviezdy však idú za výborné, autentické herecké výkony všetkých 3 dievčat (uff, že to dali...veľká profesionalita v tak mladom veku...). Téma samotná až tak prekvapujúca nie je, kto sa v online prostredí už nejaký ten čas pohybuje, mohol to očakávať. No ako výchovný dokument výborný počin. ()

hony23

Velmi znepokojivý dokument o sexuální predátorech z internetu. Nabízím řešení dle Marcelluse Wallace: sehnat pár zfetovaných negrů s letlampama, aby jejich prdele poznaly středověk. ()

Kizermen

Hodně dobrá práce, snad to alespoň trošku pomůže vymytit ten plevel co na internetu je. Klobouk dolů za herecké výkony hlavních postav, upřímně se mi špatně dýchalo celý film. ()

Lijem

Feelingově by to byla plná pětihvězdičková palba, ale když to beru jako film/dokument, půjdu o třídu níž. Až alarmující obrázek o internetu pro rodiče, které nechávají své děti svévolně se pohybovat po sítích a pro děti které se svévolně pohybují po sítích. Precizně připravený dokument, balancující, v nějakých chvílích, až na hranici uvěřitelnosti, vstřebané zajímavým tématem, které nenudí a zároveň ve vás vyvolává pocity smíšenosti o současných internetových komunikacích, do kterých by se mohli klidně vaše děti dostat. Velký respekt pro ústřední trio hereček za to, že to skvěle utáhly. Ale mým problémem je fakt, že by dokument mohl ukázat něco víc a jít u některých témat více do podrobna, aby to nepůsobilo až tak jako pouhé "vystrašení". A i přesto, že tohle je docela zásadní faktor dokumentu, zůstává fakt, že by ho mělo vidět, co nejvíce očí. VERDIKT: Ani jsem nečekal, že nějaký dokáč může být tak zábavně-poučno-populární a onu popularitu si to zaslouží. 8/10 ()

PanPyzamo

V síti je úžasným dokumentárním filmem. Snad v životě jsem neviděl zaplněnější kino a není se čemu divit. Lepší český dokument jsem prostě neviděl a to hlavně proto, protože má super téma. Spoustu lidí si furt nejspíš neuvědomuje, jak doba pokročila že si dnes vaše děti můžou psát s kdoví jak starým chlapem. Tento film na to upozorňuje a upozorňuje na to dost dobře a to hlavně díky vynikajícím herečkám, zejména díky paní Tereze Těžké. Měl jsem možnost tuto sympatickou dámu vidět i v realitě, protože přijela k nám do kina i se samotným panem Vítem Klusákem, který měl na starost tento film. V životě jsem neviděl sympatičtější ženu než právě paní Těžkou, ale to už je vedlejší. Jediná špatná věc na filmu je konec, který je divný, ale jinak se jedná o úžasný film, který můžu doporučit. 9/10 ()

esmoke

Není to dokument, ale spíš sociální experiment. Ze začátku působivé, následně už tolik ne. Problémy se nezabývá, jen je třeba ukázat více "predátorů". Pro někoho, kdo se pohybuje online, neobsahuje V síti téměř nic překvapivého, tím myslím i nejrůznější záznamy "nachytaných" predátorů (např. To Catch a Predator kde to jde ještě dál). ()

zodiak217

Veľký rešpekt a obdiv za spracovanie tak závaznej témy ako sexuálny predatory a sexuálna šikana na internete, rovnako aj spracovanie celého projektu bolo tak dobre. Vyslovene mame možnosť vidieť ako to dáme tri akterky prežívajú akí ľudia im píšu a ako dokážu ísť za hranu prakticky s deťmi, ktoré ešte len objavujú svet a učia sa nové veci. Páčila sa mi aj konfrontácia sexuálnych predatorov v záverečnej časti a určite bolo vhodne informovať aj orgány trestnej činnosti lebo tento film vám doslova vyrazí dych a budete nad ním ešte pekne dlho rozmýšľať. Ako môže človek čo organizuje školy v prírode relaxovať tak, že zvádza deti na internete? Rozhodne sa pripravte, že dostanete všetko poriadne na rovinu, bez okolkov a vyrazí vám to dych. ()

oli9

Na české poměry skvělý nápad i realizace, jen si myslím, že aby to byla naprostá bomba tak to chtělo víc trpělivosti a času. Ale zaslouží si co největší popularitu hlavně aby to rodičům otevřelo oči, že jejich děti jsou pěkně zranitelné v tomhle online světě ()

Film Zákon lásky do kin vstupuje 5. srpna

Film Zákon lásky do kin vstupuje 5. srpna

08.07.2021

Spolurežisérka úspěšného dokumentu V síti a držitelka Českého lva Barbora Chalupová představuje svůj celovečerní debut Zákon lásky. Tragikomická dokumentární roadmovie sleduje cestu zákona, jenž může… (více)

37. ročník FAMUFESTu právě začíná!

37. ročník FAMUFESTu právě začíná!

26.04.2021

FAMUFEST a jeho 37. ročník již stojí za dveřmi a čekají, až je příští týden vpustí dovnitř. Od středy 28. dubna do neděle 2. května 2021 se v rámci festivalového dění můžete těšit nejen na nabitý… (více)

28. České lvy vyhrál Šarlatán

28. České lvy vyhrál Šarlatán