Tenhle oceněný animovaný film vypráví o dobrodružství, mladé lásce a vzpomínkách z dětství. Paříží se zatím pohybuje ruka oddělená od těla a hledá svého majitele. (Netflix)

S.Dedalus

Mohlo to být naprosto parádní, chtělo by to ale dotáhnout scénář, aby dával smysl, ne jen střípky dobrých nápadů. ()

geek.ondra

Je to skvěle originální a má to skvělou animaci a parádní atmosféru nicméně si nemyslim že to má natolik nosnej příběh abych si občas neříkal že je to moc dlouhý. Film je to ale skvělej a taková originalita se cení. 7,5/10 ()

Davidkkk

Snaží se to být příliš umělecké, vyspělé a nesmírně unikátní. Nicméně (alespoň pro mě) pod neuspokojivou vizuální skořápkou se schovává sice vyspělejší téma, ale zároveň hrozně usmrkaný děj o jedné ztracené ruce. ()

bararich8

Luxusní animovaný počin Netflixu, který je sice meta, ale dost mi to sedlo, každý si z toho může vzít to, co potřebuje. Nádherně zpracované, jak po stránce vizuální, tak hudební. Nej animák a ztvárnění za poslední dobu, 5* ()

st3f0o

Počas života sa občas udeje niečo zlé, nejaké nešťastie, tragédia, ale človek sa preto nesmie začať ľutovať alebo žiť v minulosti. Treba stále napredovať, nestáť na mieste, ale ísť tým životom a brať ho taký aký je, so všetkými prekážkami, ktoré mu môže niekedy k zdanlivo jasnému a ľahko dosažiteľnému cieľu nastražiť. Každý má slobodnú vôľu, vďaka ktorej môže uskutočniť ten dôležitý (pre)skok a vzoprieť sa osudu alebo je to celé ilúzia? C´est la vie ;) ()

Maximilianus

Veľmi podmanivá atmosféra, skvelá hudba a pekný príbeh. Tá ruka mala síce veľmi veľké šťastie, až by som povedal nereálne, ale aj chodiaca ruka nie je moc reálna, takže išlo skôr o vyznenie a pointu ako o nejaké náhody. Koniec ma nechal trochu chladným a film nezakončil svoju cestu pre mňa osobne nejakou emočnou bombou, ale putovanie bolo skvelé. 7,8/10. ()

Hellknight12

Dopozerané. Film je animovaná dráma s prvkami romantiky. Je to Francúzska produkcia. Film má 85 min. Veľmi zaujímavý príbeh. Je to docela originálne. Jasné je tam pár klišé ale malo. Veľmi dobre spracovaná 3D animácia. Herecké výkony sú tiež veľmi dobre. Film sa s rozprávaním deja nikam neponáhľa. Príbeh hlavnej postavy je vyrozprávana cez fleshbacky. Jediné mínus za mňa je koniec. To je asi ale len môj problém. Celkové hodnotenie za mňa je 80%. ()

J.e.r.e.c

Některé pasáže jsou neskutečně silné (dost zásluhou hudby) a ta rušiška mi připomněla Barkerovu povídku Revoluce těla, ale celkově je to až moc... normální a obyčejný? Přijde mi, že autoři snad až zbytečně romantizují dobu dospívání a občas se to nebezpečně blíží kýči, nad kterým se každý povinně dojme. Nebylo by přitom z hlediska dospělého (což je divák, kterému je film očividně určen) zajímavější podat příběh trochu novátorštěji/provokativněji než jen jako pytlík instantních emocí?  Na druhou stranu bych rád viděl, kdyby podobných filmů vznikalo víc. Animák přece nemusí být jen pro děti! Animace dává v první řadě svým tvůrcům mnohem víc možností z hlediska vyprávění příběhu, než je v silách živých herců a kulis reálného světa. 71 % ()

SAINTS

Amputovana ruka sa snaži najst svôjho majitela v nadhernom a v jemnom filme Jeremyho Clapina.Najlepši animak roka 2019. ()

Mkartaylas56

Skoro až neuvěřitelně nápaditý, silně artový snímek, který mě zároveň dokázal uhranout velmi povedenou animací a silně melancholickou a působivou atmosférou a hudbou. O to více mě ale mrzí, že jelikož artové filmy sleduji jen velmi zřídka, tak ačkoliv jsem se snažil sebevíc, tak jsem jednoduše nepochopil hlavní pointu a i přes všechny ty silné stránky, které se povedlo do tohoto jinak velmi působivého snímku nacpat, pro mě lehce prošuměl. Doufám, že třeba s odstupem času mi to všechno docvakne, každopádně nyní jsem nucen dát I Lost My Body "pouze" 4 hvězdy a tak nějak tuším, že tady právě nedoceňuji skutečně výjimečný projekt. 75% ()

fleshbekr86

Jérémy Clapin je chápek, co udělal krátký film Schizein o chápkovi, který je tak trochu posunutý v prostoru. Před lety jsem ním byl nadšený a tak jsem očekával velkou věc z jeho celovečerního filmu a to se mi plnou měrou dostalo. Poetika, symboličnost a nádherná animace v překrásném posmutnělém příběhu. Tleskám ve stoje! ()

PAVLIS

Animák, který rozhodně není pro děti. Zajímavý myšlenkou jak překonat osud, paralelním příběhem ztracené ruky, díky kterému si teď budu rukou víc vážit a nabízející parádně hypnotický hudební podkres. Na konci jsem se ale jen lehce pousmál a musel se ptát, jestli je tohle vážně všechno? 17.11.2022 - ČSFD 81% / 75% IMDb ()

Blazis34

Určitě silný animák, který překvapí svou originalitou. Ze začátku mě film tolik nebavil, ale postupně přidával na emocích a závěr byl velmi dobrý. Hodnotím za 60%, tři hvězdy. ()

PamPero 1

Ruka hledá po městě svého majitele, jak to asi dopadne? Originální, atmosferický a na zamyšlení hodně slušný francouzský animák. Dan Levy tady dost povážlivě vykrádá Zimmera z Posledního samuraje a ta hloubka příběhu zase tak hluboká ve finále nebude o kterou se to snaží. Nicméně originalita se cení a to někdy stačí. 70% ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů