Mr. Bean

Pan Bean znovu jede (E06)

(epizoda)
  • Česko Mr. Bean opět jezdí (více)
všechny plakáty

Pan Bean přichází na pomoc oběti srdečního záchvatu, avšak pro nemocného to má hrozivé důsledky. Pokus odeslat dopis končí katastrofou, ale na dovolenou pan Bean po různých malérech nakonec šťastně odletí. (Magic Box)

ic

Dobrý film, ale nebyl to až zase takový rofl, abych mu dal 5*. Hodně mě tam vadil přidávaný smích, ten nemám rád. Ale poslední scéna, ta v tom letadle fakt stála za to. ()

sator

První část obsahuje:Mr. Bean zachraňuje muže se srdeční zástavou5*.Mr.Bean posílá dopis4*.Druhá část obsahuje: Mr.Bean jede na dovolenou.(balení kufru, cesta vlakem a letadlem)4* ()

Ravi

Hlavně ta schránka - zajímalo by mě, jak na tohle přišli - životní zkušenost? Absurdní nápad dovedený do krajnosti? Těžko říct, ale nedá se na to zapomenout. ()

solskjaer

Bezchybná záležitost. Hlavně scénka ve vlaku mě fakt vždycky roztrhne! Prostě paráda . Co více dodat? No, snad jen to , že Bean ani nemůže zklamat , protože již pohled na jeho kukuč mě fakt rozesmívá! ()

Paity

Je neuvěřitelné, jak si všechny mini filmečky s Mr. Beanem udržují neskutečnou kvalitu. Nedá se proto nic jiného, než dávat absolutní hodnocení. Skvělá práce. ()