Milenec Lady Bouvierové (S05E21) (epizoda)

Lady Bouvier's Lover

Animovaný / Komedie

USA, 1994, 22 min

Wesley Archer

Alf Clausen

"Mami, ty máš s dědem Simpsonem hodně společného. Ehm... například: oba jste naletěli na ten podvod s teleshoppingem!" --- Scéna s dědem a kondomem nemá chybu... "Pro... sex.. bez dětí? Kdo by to sakra dělal před dětma?"(4.3.2018)

Dvadsiata prvá epizóda z piatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Lady Bouvier´s Lover" (Milenec lady Bouvierovej). Homerov otec Abe Simpson sa zamiluje do matky jeho manželky Jacqueline Bouvierovej. Tá jeho city opätuje. Zdá sa, že budú mať svatbu. Lenže razom do ich vzťahu vstúpi milionár a majiteľ springfieldskej atómovej elektrárne Charles Montgomery Burns, ktorý sa začne tiež o Jacqueline zaujímať. *****(9.2.2018)

• snebka

• Hodnocení IMDB 7,5 • U nás poprvé 7. ledna 1996. V USA 12. května 1994 • Paní Bouvierová: (Abe) je moc milý, ale je to moc velký pedant. Marge: Všichni známe dědovy chyby, ale když ho postavíš vedle Burnse je proti němu jako Arnold Schwarzeneger. B: Toho neznám. • 80/100(3.1.2017)

100%(22.4.2018)