Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Marge si koupí novou knihu o japonském minimalismu a najednou se cítí inspirovaná. Rozhodne se, že se celá rodina musí zbavit všeho, co už jim doma nedělá radost. Líza vyhodí ze svého pokoje úplně všechno kromě saxofonu a pak si uvědomí, že nesnáší jazz stejně jako ostatní. Ale skutečné potíže nastanou, když musí Homer najít nový domov pro rodinného vepře. Marge už má plné zuby toho, že se stará o čuníka sama. Jenže to není tak jednoduché! A tak si Homer sežene potvrzení, že jde o terapeutického čuníka. Pak si vepře přivlastní pan Burns a začínají skutečné potíže. (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spočiatku dosť veľký chaos, že ani netušíte, o čom epizóda nakoniec bude. No a potom sa zjavil Spider-Pig a bolo vymaľované. Od fóru s identifikáciou "Homera" v práci je to už klasika. O čom ale bola línia s Lízou, to mi nedošlo ani po konci, ale tak keď vidíte, ako sa víta Homer a jeho prasiatko za zvukov I Will Always Love You, tak všetko ostatné je irelevantné. ()

Wiikii 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pár dobrých vtipů, narážek dokonce to má i příběhy co do sebe zapadá byť není dokonalý, ale lepší to už asi nebude a proto dávám pro tento díl v této sérii mírně nadprůměrné hodnocení... ()

Galerie (5)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama