Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Maggie dostala plané neštovice. Ale koneckonců i na tom by Homer mohl vydělat. Vzhledem k tomu, že neštovice jsou v dospělém věku nebezpečné, a dokonce se někde pořádají i neštovicové večírky, aby děti ochořely v pravý čas, rozhodne se Homer také takový zorganizovat. Ale kdo s čím zachází, tím také schází... (Česká televize)

Recenze (7)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už len ten názov je na päť hviezdičiek, aspoň je jasné, že tvorcovia majú prehľad v artovejšej kinematografii, viď aj nedávny Fitzcaraldo. Maggie dostane osýpky a hádajte, kto hneď po nej. Našťastie je tu skvelé riešenie, vaňa plná ovsených vločiek. Len ich treba mať vážne veľa, veľa a ešte viac. No a čo čert nechcel, istý rozvedený manželský pár sa dáva znova dohromady, čo sa nepáči Milhouseovi ani Bartovi a vymyslia plán... že nebude fungovať presne tak ako obaja očakávali, netreba dopĺňať. ()

Reklama

Zajímavosti (7)

  • Když Ralph Wiggum na neštovicové párty prohlásí, že si připadá jako slepička, protože zrovna snesl do kalhot vejce, vypadá to, že jde jen o jeden z jeho náhodných slovních výronů. Nicméně v originále (kde říká to samé, tato fráze nebyla upravena) je vtip založen na výrazu „chicken pox“ (doslova „kuřecí neštovice“), kterým se v angličtině označují plané neštovice. (vojtaruzek)

Reklama

Reklama