Režie:
Ralf HuettnerScénář:
Ralf HuettnerKamera:
Armin GolisanoHrají:
Aglaia Szyszkowitz, Friedrich von Thun, Alexander Beyer, Philipp Sonntag, Bettina Mittendorfer, Carolin Garnier, Regula Grauwiller, François Smesny, Sepp Schauer, Konstantin Frank (více)Obsahy(1)
Komédia o žene, ktorá sa napriek nesúhlasu okolia rozhodne začať nový život a splniť si svoj sen. (RTVS)
Hrají
Aglaia Szyszkowitz
Rakousko
Nejlepší filmy:
Svatý Augustin (2010) (TV film)
Almanya - vítejte v Německu (2011)
Rommel (2012) (TV film)
Friedrich von Thun
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)
Ginger a Fred (1986)
Alexander Beyer
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Mnichov (2005)
Perské lekce (2020)
Liška (2023)
Philipp Sonntag
Německá říše
Nejlepší filmy:
Grandhotel Budapešť (2014)
S tváří dítěte (1968)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Bettina Mittendorfer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Oranžové léto (2011)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Julia und der Offizier (2014) (TV film)
Carolin Garnier
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Regula Grauwiller
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Kurz und schmerzlos (1998)
Recept na lásku (2001)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
François Smesny
Francie
Nejlepší filmy:
Frankofonie (2015)
Osud jménem Tsunami (2012) (TV film)
Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (2016)
Sepp Schauer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Kdo dřív umře, je déle mrtvý (2006)
Místo činu (1970) (seriál)
Utta Danella: Ideální manžel (2014) (TV film)
Konstantin Frank
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
The Windermere Children (2020)
Košer trest (2022)
Amelie Plaas-Link
Západní Německo
Nejlepší filmy:
O jedné dívce (2014)
Krakonošův poklad (2017) (TV film)
Luisa a Lotka (2017) (TV film)
Marcus Grüsser
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Inga Lindström (2004) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Údolí divokých růží (2006) (seriál)
David Baalcke
Nejlepší filmy:
Shoppen (2006)
Žid Süss - Film bez svědomí (2010)
Bella Germania (2019) (seriál)
Stefan Wilkening
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Diplomacie (2014)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lucy Wirth
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Fat Pizza (2003)
Sebastian Gerold
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Spolu to dáme (2017)
Slavná pětka 2 (2013)
Místo činu (1970) (seriál)
Max Schmidt
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vánoční los (2005)
Elisabeth Wasserscheid
Nejlepší filmy:
Balón (2018)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)