poster

Maličkosti (TV seriál)

 • USA

  Trinkets

Drama

USA, 2019–2020, 8 h 1 min (Minutáž: 22–29 min)

 • DeeH
  ***

  Životy tří dospívajících kleptomanek se protnou na skupinové terapii. Každá z nich si prožívá určité období, ve kterém se musí potýkat s vlastními problémy a především se sebou samými. Nevěrný otec, násilný přítel, nové prostředí, vlastní sexuální orientace, neúplná rodina... to je jen pár z jejich starostí, které se snaží seriál mapovat. Poměrně zajímavé téma, ze kterého se však rozjel spíš další netflix-teenage-seriál. Mrzí mě, že se ta kleptomanie o moc víc než v traileru nerozebírá, podle mě to je nevyužitý potenciál. Pokud však nemáte velká očekávání, může vás tahle oddychovka celkem bavit.(21.6.2019)

 • playboxguest
  ***

  Jsou seriály, které mají třeba 50 a více dílů a vy si kvůli nim vezmete pomalu dovolenou, protože se od nich nejde odtrhnout a ještě vám připadá, že je těch epizod málo. A pak jsou seriály, které působí hrozně pohodově, ale mají i hluchá místa a člověk si dokáže představit, že osekané na 100 minutový celovečerák by byly kapánek lepší. A zrovna Maličkosti by byly možná lepší jako film. Protože kvůli nulové originalitě a tuctovým hlavním hrdinkám jsou ty čtyři hodiny dějově dost natahované, ikdyž celkem fajn.(11.12.2019)

 • M.i.k.e
  ****

  nečekal sem nic a nakonec jsem dostal příjemnou a sympatickou podívanou,na kterou se hezky kouká a uteče jako voda.Sice nejde nijak extra do hloubky a spíš klouže po povrchu,ale hlavní hrdinky jsou natolik sympatické,že tomu divák lecos odpustí...70%(18.10.2019)

 • hansel97
  ***

  OK teen seriál, který však absolutně není výjimečný a pokud by hlavní hrdinky nebyly kleptomanky, spadlo by to kompletně do kategorie "every high school TV show ever made." S1 - 50%(4.8.2019)

 • Thomick
  **

  Takový moc... telenovelí.(16.6.2019)