Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet? (Vertical Entertainment)

M.4.K.

Film, který měl skvělý nápad, bohužel bez využitého potenciálu., vygradován Infantilním závěrem. Škoda. ()

Tom10000

Velice poučný film, znázorňující dnešní nebezpečnou dobu sociálních sítí a aplikací na telefonech. Stačí se pouze nechat zlákat myšlenkou vědění o své vlastní smrti, tj. kdy nastane, nainstalovat si aplikaci a začnou se dít věci. Hlavní hrdinkou je nemocniční sestra, která žije jako každý jiný. Má sestru, jež si vede domů kluky, a také dost práce. Jednou se nechá zlákat, a aplikaci Coundown si nainstaluje. Brzy zjišťuje, že jednomu z jejích kolegů, jenž má operovat, zbývá již jen pár hodin. Jí samotné zbývají pouze dva dny, a když zjistí, že se aplikace nemýlila, a kolega tragicky zemřel, začne se doopravdy bát. K tomu všemu spatřuje divné bytosti, její sestře také zbývá málo času a nikdo jí nevěří. Kromě jednoho kluka a divného kněze. (SPOILER: A i když temné bytosti porazí, aplikace si poradí). 85 procent, celkem zajímavé. Pěkná hlavní herečka Elizabeth Lail a hrdinčina sestra, herečka Anne Winters. Doporučuji! ()

HomerKubesh

Celkem zábavné. Manželka se chtěla koukat na Kruh a netflus mi nabídl tohle.... takže relativní zklamání. Dát víc prostoru panu farářovi, mohla z toho být pěkná křesťanská komedie:) ()

seed8038

Príjemne prekvapilo, lakačky na mňa fungovali. Akože od dokonalosti to má ďaleko ale ani som sa pri tom nenudil. p.s. počkajte aj na dodatok v titulkoch ;) Za mňa 65% ()

zamukooo

Ač nejsem zrovna odborník na horory, mě tento film baví. Je strašidelný a ne nechutný. Pokud vám nevadí "lekačky" a nestojíte (podobně jako já) o horory, kde se sekají končetiny, mohu doporučit. Nebo jako horor pro teenagery, oddychovku. Škoda některých scén, třeba že nakonec nezůstali v kruhu vytvořeném ze soli a nechali se vylákat démonem, přitom ten kruh by je možná ochránil. Taky je na nic, že většina lidí si z filmu neodnese tu zprávu, která je za mě dost důležitá - tj. nikdy se nesnažit předpovědět budoucnost. Nic dobrého to člověku nepřinese. Obzvlášť pokud by člověku vyšlo, že se stane nějaké neštěstí. Na to se člověk prostě dopředu nepřipraví. Bude hledat způsoby, jak danému neštěstí zabránit. ()

Ondrakuna12.

Musím uznat děj byl dobrý a masky taky, jenže mi to někdy přišlo tak levný, slabý smrti, dialogy taky nic moc, ale i tak něco dobrého se tam našlo dávám 4,5/10 ()