Ovdovělý otec zůstane na výchovu dcery sám a musí zvládnout vlastní pochybnosti, obavy, smutek a taky hory špinavých plenek. Inspirováno skutečným příběhem. (Netflix)

BarGoldstein

Kdyby tuto absurdní sračku natočila tlupa opičáků školkou povinných na telefon Xiaomi nalezený v pisoáru místního chudobince, dopadlo by to lépe. ()

Sopholojong

... a kazdu chvilu som cakal, kedy do sceny vbehnu Rock a Gillan s Blackom a odvlecu Kevina robit tie jeho opicky do Jumanji. Kevin Hart nie je Jim Carrey. Jednoducho mu toho jeho starostliveho otca nedokazem verit. Okrem toho ale vsetko plynie prijemne, Weitz to ma scenaristicky opatrene na urovni, vedlajsaci v ulohach rodicov su herecky ostrielani (Alfre Woodard). Sam som otcom dvoch "toddlerov", ale takto idylicky, selankovito to teda nevyzera. Zhollywoodstena, light verzia skutocneho otcovstva. ()

Dataminer

Tento film mě opravdu velice mile překvapil, stejně tak i výkon Kevina Harta. Klidně v tomto půjdu proti proudu, ve kterém zde většina lidí popisuje, že komici v dramatických rolí..., a že mu v jeho výkonu nevěří... a další podobné bla bla bla řeči. Já mu šanci dal a nelituji toho. To že v něm stále vidí jen komika a během filmu jen  čekají na chvíli kdy přijde nějaká jeho typická blbna, není problém Harta, ale jejich očekávání a předsudků. Někteří uvádí, že film je plný klišé. Proboha. Život jako takový je plný klišé, proto jsou to klišé, protože se to prostě běžně děje. První recenze co na mě u tohoto filmu vyskočila: "Dost klišé.. otcovství je prostě otcovství, ztráta ženy a matky musí být dost šílená, ale takhle to mýtizovat." - nic ve zlém, ale danému divákovi přišlo, že něco bylo mýtizováno, tak buď viděl úplně jiný film nebo byl během sledování nějak mimo. Pokud se chce vyhnout klišé, tak ať se jde místo filmu třeba projet na kole se čtvercovými ráfky a bude mít něco netradičního bez klišé. Ostatní, kteří chtějí vidět příběh otce, který se musí poprat s nastalou životní situací, současně  se dokáží u Harta oprostit od jeho statutu komika, mají šanci si film užít. Naopak ti, které už od začátku nebaví se 2 hodiny dívat jak chlap vychová dítě, tak ty zde prosím, aby se filmu vyhnuli a nemuseli pak psát komentáře, jak je takové filmy vůbec nebaví. Pro ně si dovolím jednoduchou radu - tak na takové filmy prostě nekoukejte. Bohužel tato rada vyjde asi na prázdno, protože jak sleduji hodnocení a recenze zde na ČSFD obecně, tak hodně lidí má potřebu koukat na žánry a na filmy či seriály, které je už jen svojí podstatou nezajímají, ale mají tu potřebu se na to prostě podívat, asi aby měli u kávovaru v práci co zdrbnout a že to teda taky viděli, ale.... Samozřejmě každému nesedne každý filmy, ale opravdu je únavné donekonečna číst komentáře typu "ten horor byl tak..., vůbec mě to nebavilo. Horory nemám rád obecně" a "Ta romantická komedie byla tak naivní a plná klišé. Ona a Ona...." či " Já se tedy na válečné filmy normálně nedívám, ale fakt tam muselo být tolik krve a střílení..." Jasně, a bramboračka je moc bramborová že. Pouštějte si žánry a subžánry které vám sednou, a ty co nesnášíte z principu nechte být. Když divákovi, který si pustí film, o kterém dopředu ví, že je o výchově dcery otcem vadí, že v tom filmu je přesně to o čem věděl že tam bude, tak takovému divákovi jednoduše není pomoci. ()

copstp

Prostě jen další, průměrná citovka. Hodně zamyšlení, trochu slziček, trochu smíchu. Nebyla to nuda, ale rozhodně nic, co bych chtěl vidět dvakrát. ()

Raziel811

Je až překvapivé, že Kevin Hart je mnohem lepší, když má vážnější polohu než když se snaží být vtipný. Tento film rozhodně nedosahuje kvalit Nedotknutelných, ale i tak je to celkem fajn kousek, který na můj vkus má až moc urychlený konec. ()

Perzo

Drama a ještě víc, podle skutečné události navazuje na ty nejsmutnější případy, kdy dítě může ztratit mámu a otec, musí dát dítěti vše co jen potřebuje, lásku, podporu, motivaci, vzor. Kevin Hart, je jen svědkem, opravdu povedeného snímku, který mi potvrdil, že Kevin , jako herec v mnoha hrozných sarkastických filmech, může dát najevo, že právě on chce být ten talent, jak lidi motivovat v těch nejtěžších chvilkách. Samozřejmě, mohlo se ve filmu víc ukázat možností, od školky, vztahů, tak i pubertální vývoj. Nicméně, jako dramatický snímek pro ohodnocení to stačí. ()

Levi_Kornoa

Po zhlédnutí traileru jsem se na film dost těšil, ale nakonec musím říct, že jsem byl zklamaný. Film totiž nic zvláštního nenabídne, je prostě o tom, jak se otec snaží postarat o dceru a tak nějak se drží pořád ve stejné dějové lince. Což by nemuselo nutně vadit, kdyby byla aspoň něčím zajímavá. Vtipných situací bylo málo (v podstatě je známe už z traileru), naopak trapnými dialogy se nešetřilo (fakt jsem měl pocit, že některý hlášky by snad nikdo z téhle planety neřekl) a vyznění sice pravdivé, ale škoda, že bylo podáno tak prostě (''rodina a vztahy jsou důležitější než práce"). Spíš bych doporučil film "I dva jsou rodina", který nabídne mnohem zajímavější příběh otce a dcery, zasmějete se a slza možná spíš ukápne. ()

Heisenberg1

Určite sa do dalo urobiť lepšie. Hlavne ten zaver urobiť menej americký a je to o hviezdu vyššie. Je veľa prípadov, kde Hollywoodsky koniec uškodil filmu. Kedy sa konečne poučia? ()

Vesprem

Film je docela příjemná kombinace řady filmů o to jak otec nebo otcové musí vychovávat dceru. Jsou z toho sice vyřízení, ale přesto jim zůstanou všechny koníčky a přátelé a dcera se stane nejlepším kámošem. Stačilo mi vidět jednou ()

majorzeman13

Moc fajn film s Kevinem Hartem. Sice tohoto herce moc nemusím,ale zde byl opravdu dobrýýýýýýýý. Příjemný,emocionální ,milý snímek. ()

LUIGISde

Trošku vydieračka, Hart hra sam seba, ako všade ale možno trošku dramatickejšie. So 60timi percentami sa nedá nič než súhlasiť. LP 5.2.22 ()

cyndaquil

Kevin Hart nám už znova dokázal, že komik nie je od toho aby hral v komédiách ale aby dokázal odľahčiť aj film s témou, akou sa pohráva tento film Bez skvelého komika by to bol buď veľmi smutný film alebo veľmi nudný pretože nájdeme dosť filmov na podobné témy. Hart si svoju prácu odviedol bravúrne. Film ma zaujal rovnako ako s výberom hercov a nemyslím len hlavnú postavu, tak ma zaujal aj jemným humorom, ktorý ladne tancuje na hrane, ktorú neprekročí ani na moment a to ani končekom prsta. Nie je to humor pri ktorom sa budete chytať za brucho ale to sa od neho ani neočakávalo. Práve naopak, keby do toho zapojili viac vtipov len preto lebo "proste Kevin Hart a k nemu to patrí", tak by to bolo okaté. Našťastie sa tak nestalo a vznikol film, ktorý som určite nevidel naposledy. ()