Vlak do Busanu 2

• Jižní Korea Peninsula (více)

Děj filmu se odehrává 4 roky po vypuknutí zombie apokalypsy ve filmu Vlak do Pusanu (2016). Korejský poloostrov je zdevastovaný a bývalý voják Jung-seok (Dong-won Kang), kterému se podařilo uniknout ze zámoří, je pověřen návratem a nečekaným potkáním s přeživšími. (TommyZR)

Ace.A.T.L.

A tohle má s jedničkou do činění k...a co??? Vlak byl možná někde v kontextu a celkově se to celý překopalo. Zombie film fajn, ale pokud to hodnotím jako Train to Busan (2), tak to je hrůza, slabota a zbytečnost. To co v jedničce fungovalo, tady neni ani nastíněný. Jako samostatnej film budiž, ale jako pokračování ani náhodou. Za mě 2*(pokud to hodnotím jako dvojku) a NEDOPORUČUJU ()

DJMaroko

Díky za každý takový film nebo pokračování ...nicméně bylo slabé a o dost slabší než předvoj Vlak do Pusanu zmáknutý na jedničku. Na toto téma se toho už asi moc vytvořit nedá i když Vlak do Pusanu byl v něčem výjimečný. V podstatě tady máme kombinaci všeho co za to stojí od devadesátých let Útěk z L.A., Mad Max, Soudný den, Resident Evil, Světová válka Z. Můžeme zde opět vidět digitální inferno (asi bylo málo peněz), nesmyslné scény (postavy i děj jdou proti logice) a poslední tečka, která sráží film na kolena je dojemná scéna na závěr. Jako jednohubka dobrý. ()

Kushina

V pořadí druhý zombie film z asijských zemí, co jsem za poslední rok viděl a musím říct, že o něco lepší jak ten minulý. Především byl zábavnější o tu akci, která tomu prvnímu filmu chyběla. Příběh se přeléval z jednoho místa na druhé, stále se něco řešilo a střílelo se a davy zombíků neutichaly. 55% ()

Kinison

Korejský zombie movie, který mi přišel moc CGI a přehnaně "srdceryvný" na konci, nebavilo, Víc jsem se pobavil o prequealu TeneTu, který v IMAX dávali jako předfilm. ()

brasek odpad!

Tešil som sa na tento snímok. Začiatok mierne potešil, lenže príbeh sa zmenil na holú frašku, trápne scény mi zabíjali mozgové bunky. ()

Jarv

Nedá se říci, že by mě film zklamal, ale spíše nemile překvapil. První díl byl určitě napínavější. Volné pokračování se pro změnu nese v duchu velkolepější a častější akce, tempo je tedy o několik úrovní výše. Hlavní postavy sympatické, ale čekal jsem, že se objeví i někdo z "jedničky" coby hezká vzpomínka pro diváky. Co je tedy špatně? Minule byla prioritou nákaza a její maximální využití snad v každé scéně. Zde jsou zombie pouze takové vedlejší nástroje, které si zařádí nejvýživněji v prvních 30 a následně v posledních 15 minutách. Zbytek tvoří převážně obyčejné přestřelky mezi lidmi, které sice jsou místy efektní, nicméně, mohou být v kdejakém jiném akčním snímku. Pokud někdy přijde jiné pokračování, požádal bych více se soustředit na zombie tématiku. 70%. ()

hal_jordan

Tvůrce asi viděl Mad Maxe a World War Z a natočil korejskou variaci s komicky zrychlenými autonaháněčkami, toporným hlavním představitelem a nesnesitelným patosem v závěru. S docela povedenou jedničkou to má společné tak akorát zombíky. Hodně špatné. [kino] ()

nudlis

Docela jsem se nasmál u počítačovejch automobilovejch honiček, i v GTA je fyzika pohybu aut udělaná o dost líp. A u klasický korejský ubrečenosti, proto moc nemám rád korejský filmy. Jinak je to taková splácanina: něco si půjčili z "Já, legenda" (hodně rychlí zombíci), něco z Šílenýho Maxe a Dóm hromu (souboje v aréně) a něco z Doomsday (2008; partička přeživších ráboby bojovníků a menší partička civilů). Ale takový klišé se objevujou i v jinejch filmech, takže to zas není nic hroznýho. Jen v jinejch filmech to dokážou rejžové uchopit líp. ()

Ulquiorra Cifer

První díl byl naprosto super. Druhý už se jen veze na slávě prvorozeného. Sakra ani ten vlak tam není (nebo jsem ho přehlédl?). Prostě je to něco jako Armáda mrtvých (horší zombíkovina)...... ()

finkie

Ve srovnání s vážně pojatou a víceméně realistickou jedničkou o dost zběsilejší a nadsazenější, skoro až punkově ulítlé. Příběh je sice velmi přímočarý a nenabízí zásadní zvrat či něco opravdu výrazného a zapamatováníhodného, ale narozdíl od některých zdejších kolegů jsem se nenudil ani chvíli a i ty postavy mi přišly vcelku zajímavé (že tam vypadají všechny víceméně stejně je druhá věc - aspoň že kvůli ohledům na západního diváka byly v té nejfrenetičtější pasáži některé z nich navzájem odlišeny číselně). Konec byl ovšem úplně mimo a kvůli němu jednu hvězdičku srážím. Celou dobu se to tváří jako tvrdá a lehce přidrzlá dystopie a oni to všechno vygradují způsobem, ze kterého by i Danielle Steelová dostala cukrovku? ()

Aceboris

Vcelku vydarená zombie naháňačka a kilovacka, ja som sa dobre bavil , jediná vec čo by som tomu vytkol nakoľko jednotku som nevidel možno pre mňa lepšie je minutáž , niektoré scény by som celkom vystrihol , zbytočne predlžujú a doslova nudia . Pokiaľ to budete brať ako jeden z post apokaliptickych filmov , v ktorých sa hemžia zombie , reagujú na zvuk , hluk , svetlo v podstate spĺňajú všetky nároky zombies tak sa určite zabavíte . Je tu pár scén kde sa budú snažiť navodiť melancholickú atmosféru ale dá sa to vydržať. Za mňa 6 / 10 ()

jethrotull odpad!

Keby to bola komedia,tak celkom fajn.Ale ako horor a akcny film totalna trapna korejska zlatanina.A ked vidim tie niektore vysoke hodnotenia,tak to uz vobec nechapem.Ale kazdemu podla chuti. Pre mna odpad. ()

drkaldj

Po prvním díle jsem měl velká očekávání. Ovšem veliké zklamání. Postavy zombie vypadají sice pořád dobře, ale chtělo by je lépe využít. Stejně jako by si chtělo pohrát s příběhem. Hlavní postava nezajímavá. Triky jsou někdy na horší úrovni (snad všechny automobilové scény). Občas akčně přepálené (hlavní hrdina přežije bouračku kdy proletí předním sklem nebo honičky autem). Scénář je dost průměrný, spousta věcí je jen lehce načrtnuta, ale jinak nejsou dále rozvedeny což je dost škoda (například turnaj, politika,...). Dále je toho dost řešeno zkratkovitě. Emotivní momenty nefungují. Jedná se vlastně o takové jednodušší korejské Rychle a zběsile se zombíky (ano, opravdu mi to místy připomíná horší díl Rychlé party). ()

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix