Monica Rambeauová, ktorá má za úlohu vypátrať inteligentné zbrane, sa stratí. (Disney+)

instageek_cz

A teď už se hooodně propojujeme s MCU. Popravdě, přijde mi to skoro líto, protože to "blbnutí" Wandy a Visiona ve starých sitcomech mě bavilo mnohem víc, než bych čekal. V téhle epizodě se na jednu stranu odhalí různá tajemství, ale na tu druhou působí tak nějak až moc seriálově, tuctově, a to i po vizuální stránce. Věřím, že tvůrci ještě mají nějaká esa v rukávu a laťka zajímavosti a originality se zase zvedne. /// Filmové, komiksové a jiné geek recenze i zajímavosti čtěte na Instagramu, profil instageek_cz , díky!!:) ()

Rayen1

Možná odhalení, jak se to ve skutečnosti má, přišlo trochu brzo, přeci jen bych ocenil trochu toho napínání a držení v nejistotě, ale dobře - už se ví, jak se to má, a teď ještě jak to bude pokračovat... ()

johnsnow

Diel kde konečne zavítame do reality, objaví sa naša pološibnutá slečna vedkyňa z Thora, ozrejmia sa nám udalosti v sitkomoch aby sme v závere zistili kto stojí za tým všetkým. Aspoň si to teda myslíme, ale pravda je podľa mňa dakde inde. Šak možno zistíme. ()

Frca

Spoilery, takže bacha. :D Nic proti Wandě, ale jsem rád že se nám děj konečně zaměřil i trochu jinam než do reality ve které s Visionem žije. Velmi mě potěšil návrat Darcy, která je stále stejná a její osobnost mě neuvěřitelné baví. Konečně tam už není (přinejmenším v téhle epizodě) ten sitcom nádech, což velmi oceňuji. Je to vlastně ted z té "druhé strany" a za to jsem moc rád. ()

Kinofil

|| TV-PG || Disney+/Marvel Studios || No sláva! Změnu žánru WandaVision potřebovala jako sůl. Tentokrát se po třech sitkomových epizodách přepneme do úvodu běžné filmové marvelovky na pozadí nové hrozby zahalené tajemstvím. Zároveň se dočkáme úchvatného úvodu krátce po Hulkově lusknutí v Endgame a přímo vidíme všechen ten chaos okolo návratu 5 let pohřešovaných (a leckdy pohřbených) lidí. Sice si to mírně rozporuje s druhým Spidermanem, ve kterém se lidé z ničeho nic zjevovali na místech bez nějakého slučování částit, ale konečně jsme se dočkaly důležitých odpovědí (do Spidermana se to nechodilo kvůli komediálnímu tónu). A ty přichází i okolo existence Wandina idilického světa. Celá 4. epizoda jen retrospektivně vysvětluje všechny podivnosti, nad kterými jsme 3 díly spekulovali. Je jasné, že od teď to bude úplně jiná minisérie, ale vlastně taková, kterou všichny očekávali. Chválím návrat vedlejších marveláckých postav, jenž mají slušný potenciál a do minisérií se krásně hodí, pakliže ve filmech pro ně není místo (totéž potká určitě i další seriály). Přestože jsem si na sitkomový styl celkem zvykl (a absence 80's mě mrzí), už teď můžu říct, že při dalším zhlédnutí 3 epizody rovnou přeskočím a začnu až 4. Nejspíš nebudu sám. 75%. ()

tele.kom

Já si tu televizní realitu neskutečně užíval a návrat do klasického Marvel universa mě vlastně trochu mrzí i když bylo od začátku jasné, že nás to čeká. Kat Dennings a Randall Park jsou zrovna jedny z mých méně oblibených postav a v porovnání s Epizabeth Olsen a Paulem Bettanym jsou i herecké výkony trochu někde jinde. Předpokládám že další díly budou nějakým mixem televizní reality a skutečného světa a za mě doufám, že z Wandyvize toho uvidíme víc. ()

KukulienkaHO

No viem si predstaviť ako veľmi museli byť MCU fans nadšení. Pre mňa bola 4. epizóda fajn. Super, že došlo k nejakému vysvetľovaniu, pretože za predchádzajúce epizódy sa toho toľko nakopilo a dokopy nič nevysvetlilo, že aspoň niečo sme už potrebovali objasniť. To, že príde na komplet vysvetľovací diel, by ma ale rozhodne nenapadlo. Do ďalšieho vývoja seriálu dúfam, že sa pôjde už ucelenejším spôsobom, lebo si nemyslím, že takýto typ rozprávania je pre takto komplikovaný seriál vhodný aj do budúcna. ()

Orion12

Čtvrtý díl , je kompletně z pohlednu organizace SWORD a Moniky, tudíž máme na události náhled z jiné perspektivy a spousta věcí se vyjasní, vrací se staré postavy z minulých Marvelovek , několik nových a super byl i ten začátek s problikknutím ,jen tak dál čím dál lepší. Ted to začně být více akčnější! ()

tonysawer

Prý si z toho dílu sedneme na zadek - tak, pokud jste si mysleli, že za tím stála ona, fakt nesednete. Co třeba objasnit rovnou ty reklamy Hydry? Schválně na to zapomněli. Nejslabší díl. ()

Zjewik

No..., upřímně, podobný díl kde se shrne veškerý děj "z druhé strany bubliny" někdy přijít musel. Letem světem se vysvětlil celý kontext, ale asi z něho nejsem tak odvařenej jako jiní. Mrzí mě jakým způsobem byl představen S.W.O.R.D. Doufal jsem že nástup na scénu ve stylu "celá organizace už existuje 30 let, ale nikdo o něm nikdy neslyšel" nemá Marvel zapotřebí a že jeho vznik odůvodní trochu reálnějc. A sakra, už jí konečně někdo doneste to kafe :D. ()

drkaldj

Konečně se to rozjelo. Propojování se začíná ukazovat a spousta postav co se zde objevilo po delší době určitě potěší. Příběh začíná do sebe pomaličku zapadat. (Jsem jediný koho zajímá co se stalo s tím týpkem co vystoupil z kanalizace? Poslala ho Wanda taky pryč z města nebo se úplně vypařil? Nebo jsem něco přehlídl? Snad to bude v dalších dílech). ()