VOD (1)

John Walker začíná ztrácet trpělivost se Samem a Buckym, když se dozví více o Karli Morgenthau. (Cever)

brabbik

Moc jsem od seriálu nečekal a start byl trochu pomalejší, ale nakonec nabírá na tempu a prokreslenost se zvedá. I konec na Jungmannově náměstí ve stylu "krev, pot a slzy", to bylo parádní. Trochu brutalita v Praze narůstá u MARVEL postav, ale vzhledem k plánu seriálu to tenhle díl krásně zvedlo nad předchozí velmi. ()

Dolby.130

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak toto bola šupa. Čim ďalej tým lepšie a lepšie. A ten koniec akože som nečakal. John Walker je sviňa. To bude ešte tak dlho nenávidená postava, že netuším či ho v blízkej budúcnosti niekto tromfne, ako okej naserie keď ti zabijú parťáka ale toto čo spravil na konci bol úplne šialený anarchický čin. Tento chlap nie je ani omylom hodný štítu Kapitána Ameriky. Som zvedavý na finále. Škoda, že to to bude už o dva diely. Ale teším sa na pokračovanie. ()

jigsaw44

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Idem sa pozrieť asi na Olšanský cintorín, či tam nezostalo náhodou nejaké sérum. Dobrá scéna na Jungmanovom námestí, proste už to nový zfrustrovaný Kapitán nevydržal a rupli mu nervy, na druhej stránke sa však není ani čomu diviť. Bojuje s tým Hoskinsom proti supervojakom, pričom sám nemá supersilu ani supervybavenie, len ten štít. Má proti nim len minimálnu šancu, ten Hoskins nemá žiadnu, preto ho zabili. Nebolo to tam ukázané, ale vyzerá to že si dal to posledné sérum. ()

LachtanShows

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po pro mě příliš nezáživném prostředním díle se dostavuje epizoda, kde se konečně pěšák v kožené bundě jménem Sam opět změní v postavu, která stojí v samotném názvu tohoto seriálu. Paralela mezi nezapomenutelnou hláškou z loňského Trial of Chicago 7 a šokujícím zakončením této části mě přesvědčila, abych u hodnocení vůbec neváhal. ()

instageek_cz

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po lehce nevýrazném třetí dílu přichází nabušená epizoda, kde je snad každá scéna napínavá a většinou člověk neví, co postavy udělají v dalším okamžiku. Akce si dál udržuje kino kvalitu, stejně tak herecké výkony. Wyatt Russell (syn Kurta Russella!!) je jako John Walker řekl bych až geniálně otravný! Tak se těším, co bude dál! Hodnocení: 9/10                      Pro recenze a zajímavosti nejen ze světa Marvelu čtěte na Instagramu profil instageek_cz , díky!:) ()

• Symbol Flag Smasherů je odvozen od hamsy (známé také jako Fátimina ruka nebo Ruka Marie). Hamsa zobrazuje dlaň pravé ruky, což bylo považováno za znamení ochrany, především před uhrančivým pohledem. Někdy bývá zobrazována i se „zlým okem“. V této epizodě je „zlým okem“ vládní dohled a mobilní telefony. (Kubaaa97)
  • Scéna, ve které Karli Morgenthau (Erin Kellyman) s Nicem (Noah Mills) vyndají schované sérum supervojáka z hrobu jeho dědečka Lukasze, se natáčela na Olšanských hřbitovech. Scéna, ve které si fanynka přijde pro podpis Johna Walkera (Wyatt Russell), a zároveň si poté John Walker a Battlestar (Clé Bennett) povídají o použití supervojenského séra, se natáčela v Pasáži Lucerna. Scéna, ve které Karli Morgenthau volá sestře Sama Wilsona, a poté za ní přijdou Sam (Anthony Mackie) a Bucky (Sebastian Stan), se natáčela na nádvoří v ulici Dlouhá 37 u Vinárny Bokovka. Závěrečná akční scéna kde bojují Sam, Bucky, John Walker a Battlestar proti Flag Smashers se natáčela uvnitř komplexu kostela svatého Gabriela v Praze na Smíchově. (10milda)
  • Slogan The whole world is watching (Celý svět se dívá) byl populárním během demonstrací proti válce ve Vietnamu, policejní brutalitě a nedemokratickým akcím vlády Spojených států, zejména během Demokratického národního shromáždění v roce 1968 v procesu s Chicagskou sedmičkou. (Kubaaa97)