Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Clint musí pomoct Kate vymanit se z vlivu Teplákové mafie a záhadné vraždy. (Disney+)

Recenze (37)

jirikzaboj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda skáče rovnou do děje a nenechává nám pohled na postavy blíže a nějaký rozbor charakterů taky stále chybí a to jsem očekával, že od Clinta jako toho “nejobyčejnějšího Avengera” budeme mít pořádnou dávku emocí. Tady vypadá dost vyprahle a smutně. Chápu, že ztratil milovanou Nat, ale zároveň se mu vrátila celá rodina a to tak nějak s člověkem může víc zacloumat. Kate se zatím taky drží dost zpátky a Hailee jsem viděl hrát už lepší role a v lepším rozpoložení. Celkově je to takové dost neslané a ani vedlejší postavy, nebo zárodek příběhu tomu nepomáhá. Nad vodou drží atmosféru jen New York a vánoce. Třetí epizoda už bude v polovině seriálu a je opravdu na čase, aby se to nakoplo. Prozatím nejhorší start ze všech letošních MCU seriálů. ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak první díl se mi líbil o chlup lépe, přesto ale šlo o kvalitní zábavu. Zápletka s hledáním Roninova kostýmu mi ale přišla malinko navíc. Neměla žádný větší smysl (zatím a podle mě ani smysl v budoucnu mít nebude) a navíc nebyla ani kdovíjak vtipná. Konec epizody nicméně dává příslib dobré zápletky. ()

Reklama

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ukrutne pomalé tempo z predošlej, skôr rozbehovej epizódy sa aspoň čiastočne pozvoľna rozbehlo. Seriál však stále zostáva byť takým prostoduchým a naivným, síce to dokáže na chvíľu zabaviť, ale inak žiadna sláva sa nekoná. Každopádne, chémia medzi Hawkeyeom a Kate je božská, ich scény majú akýsi čarovný šmrnc, takže som celkom rád, že práve na ich vzťahu stojí celý príbeh. U čoho mi však srdiečko zaplesalo, bol LARP, to sa určite podarilo. Scény s Hawkeyeom, ako sa dostáva do role, bolo naprosto k popukaniu. A čerešničkou na torte bol ten súboj. A ten komický gang na mňa pôsobí dosť negatívne a potenciálna hrozba v mojich očiach zmizla. Hawkeye sa svojim vnúteným humorom žiaľ dobrovoľne pripravil o napätie. ()

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

2.díl. Clint zjistí, kdo se skrývá pod maskou jeho vlastního obleku Rónina, a je tím nemile překvapen. Záhadným ninjou je samozřejmě Kate, mladá dívka, jež při setkání se svým hrdinou z dětství netají rozpaky a radost. Brzy ho zavede do své tajné skrýše, kde jejich seznámení může být rázem konec, protože Clint si přeje pouze jediné: vrátit vybavení zpět. Naštěstí (či, pro naše hrdiny, naneštěstí) mají Kateiní noví nepřátelé (původně samozřejmě Bartonovi) naprosto přesné tušení, kde se nyní ona černovláska, která jim dosti nandala, skrývá, a nehodlají se zdržovat se svým útokem Molotovými koktejly. Spolu s Clintem se proto nadaná lušišnice přesouvá na bezpečnější místo ke své tetě, oblek ale zůstává v hořícím domě. Hawkeye, přející si stihnout Vánoce se svojí manželkou a dětmi, se proto vydá zpět do ohořelého bytu nad pizzerií. Po cíli cesty ale nenajde ani stopy, snad jen nálepku na hasičském voze. Ta ho zavede na odlehlé místo, kde se konají vikingské slavnosti. Aby získal náhle nalezený oblek zpět, musí prohrát coby superhrdina v souboji s jeho fanouškem. Ale ačkoliv se tak stane, a Clint už má starosti vyřešené, záhada takzvaných Teplákových padouchů, na něž s Kate narazil, ho stále tíží. A proto se jimi nechá unést, aby zjistil, jak velkému nebezpečí vlastně čelí. Mezitím se Kate účastní večeře se svým budoucím otčímem a matkou, kde ho vyzve na souboj s kordy. Má tušení, čeho se dopustil na svém strýci, a obavy se potvrdí. Bohužel, matka je vůči nim slepá, a aby jí dal najevo svoji nadřazenost, nabídne jí nepřítel v podobě starostlivého přítele její matky karamelku z místa, kde onen mečem probodnutý Alfred zemřel. Aby našla Clinta, musí vystopovat přes matčinu bezpečnostní agenturu hovor, v němž se ozval kdosi cizí, a následně vtrhnout přímo na místo, kde Hawkeyeho drželi. Společně poté čekají na šéfa celé organizace, z nějž se vyklube docela mladá šílená Asiatka (...). 55 procent, dost slabý díl. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Všechny 3 díly jsou na jedno brdo (proto použiju stejný komentář ke všem)  jedna akční scéna co je solidní a zbytek prázdnota. Působí to na mě jako zatím nejslabší seriál z tohoto roku (neviděl jsem WandaVision a ani nechci) . Je smutné jak málo lidem stačí ke štěstí kdyby to natočilo Dc tak každý tu nadává , že to točí Marvel skoro každý se z toho udělá. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (9)

  • Když Nathaniel (Cade Woodward) říká Clintovi (Jeremy Renner) ve znakové řeči, že ho má rád, tak se jedná o referenci na sešit „Hawkeye Vol 4 #19“, ve kterém se Clint učí znakovou řeč poté, co přišel o sluch. (Kubaaa97)
  • Kate Bishop (Hailee Steinfeld) zmíní, že jí je 22 let. To by znamenalo, že v roce 2012, kdy probíhal útok Chitauri na New York, jí bylo 10 let (seriál se odehrává v roce 2024), což zároveň potvrzuje skutečnost, že Kate nebyla zasažena Thanosovým lusknutím. (NiWi)

Reklama

Reklama