VOD (1)

Clint musí pomoct Kate vymanit se z vlivu Teplákové mafie a záhadné vraždy. (Disney+)

Kaka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Akční komiksové komedie. Vynikající hlavní představitelé a jejich interakce s pár vtipnými momenty - to je důvod proč si Hawkeye pustit a co od něj v první části očekávat. Vyhlíží se na hlavní záporák, ti vedlejší jsou tam jen pro zábavu, aby se něco dělo a ideálně to působilo spíše vtipně, než-li vážně. Celá série se zatím nese spíše ve vánočně-komediálním duchu. ()

gumbo

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po dvou částech zatím průměr. Technicky opět marvelácký vysoký standard, choregrafie souborů to vypadá, že bude vynikající a je tu taky opět spousta pomrkávání pro znalce komixů a předchozích filmů a serialů z MCU. Ale to hlavní, tj. postavy a jejich jednání je zatím hodně ploché a někdy až křečovitě nesmyslné. P.S. Má ještě někdo stejně neurčitý pocit jako já, že ten pes je Nick Fury? :) ()

tomik99

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak první díl se mi líbil o chlup lépe, přesto ale šlo o kvalitní zábavu. Zápletka s hledáním Roninova kostýmu mi ale přišla malinko navíc. Neměla žádný větší smysl (zatím a podle mě ani smysl v budoucnu mít nebude) a navíc nebyla ani kdovíjak vtipná. Konec epizody nicméně dává příslib dobré zápletky. ()

hrumsrt

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Řekl bych, že už si to nějak sedá a celkově to jde nahoru. Avšak pořád si to nestrhne tu průměrnou nálepku... Velkým plusem je, že Clint dostává více prostoru, takže už to není jen o dívání se na absolutně neznámou postavu. Jsou tu náznaky, že by si to mohlo urvat lepší chvíle.. Jako například ten útok na byt Kate, kdy Clint naprosto luxusně chytne molotov a hodí ho obratem zpět ( rychlá jednoduchá scéna, ale zatraceně efektní). Bohužel potom následovala pasáž, kdy Clint zase musí dokazovat, že není profláklý Avenger, že se musí dokonce zúčastnit do Hry na hrdiny, aby mu nějaký vyzobaný týpek milerád vrátil oblek. Bohužel trojúhelník mezi Kate, matkou a otčínemje takové klišé, že ani v podání MCU to nemá žádnou šťávu, a tak nějak se ve mně rodí obava, že se v tom bude ve velkém pokračovat... Pořád platí, že Kate to sama absolutně nezvládá. ()

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ukrutne pomalé tempo z predošlej, skôr rozbehovej epizódy sa aspoň čiastočne pozvoľna rozbehlo. Seriál však stále zostáva byť takým prostoduchým a naivným, síce to dokáže na chvíľu zabaviť, ale inak žiadna sláva sa nekoná. Každopádne, chémia medzi Hawkeyeom a Kate je božská, ich scény majú akýsi čarovný šmrnc, takže som celkom rád, že práve na ich vzťahu stojí celý príbeh. U čoho mi však srdiečko zaplesalo, bol LARP, to sa určite podarilo. Scény s Hawkeyeom, ako sa dostáva do role, bolo naprosto k popukaniu. A čerešničkou na torte bol ten súboj. A ten komický gang na mňa pôsobí dosť negatívne a potenciálna hrozba v mojich očiach zmizla. Hawkeye sa svojim vnúteným humorom žiaľ dobrovoľne pripravil o napätie. ()

• Moira Brandon byla v komiksech filmovou hvězdou, která po natočení několika filmů vyhořela a odešla do svého panství Palos Verdes. Toto panství později koupili West Coast Avengers a přeměnili jej na své nové ústředí. (Kubaaa97)
  • Na konci epizody zní instrumentální skladba legendární britské elektronické formace Depeche Mode nazvaná „Christmas Island“. Skladbu napsal Alan Wilder společně s Martinem Gorem. (Dangerous2)