Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

I když jejich partnerství málem ztroskotalo, Kate učiní objev, který všechno změní. (Disney+)

Recenze (35)

hrumsrt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to tak miniseriál Hawkeye směřuje ke svému konci, ale ještě před tím rozehrál tolik linek, že jsem opravdu zvědav, jak to zvládne unést. Hlavní událostí je návrat Jeleny (Florence Pugh), která plní plány, tak jak je na konci Black Widow zasela Valentina Allegra de Fontaine (Julia Louis-Dreyfus). Jen za těch pár scén předvedla lepší výkon než za již zmíněnou sólovku s Natashou. Opravdu velmi dobrý výkon, kdy si získává respekt a patřičné charizma. Gratuluji, že tvůrci dokázali odpovědět i na to, jak je možné, že Jelena se v celém tom MCU objevuje až tak pozdě, což má u mě opravdu velké uznání! Závěrem se dozvídáme, že se nám pravděpodobně do všeho nějak dostane ještě i Kingpin.. Tvůrci mají před finální epizodou opravdu hodně otázek a bohužel jen málo času na všechno odpovědět. Takže se bojím, zda přece jen těch pohodových šest epizod nemělo být natáhnuto třeba tak na osm, jelikož mi otevíráme brány finále, ale absolutně nic se nám neuzavírá, ba naopak. K tomu navíc pořád je nad námi otazník okolo té rodiny Kate, ve které je toho asi více než se zdá a Hawkeye si mezi sebe nechtěli pustit zcela cíleně. Třešničkou na dortu je pak hluchavka Maya, která si v tom všem ještě dokázala najít ten svůj prostor... Celé se to proplétá s Hawkeyovou minulostí, kterou máme my jako prostí diváci MCU (nečtenáři komiksů) trošičku zahalenou v mlze.  Je to na mě malinko přehlcené, ale upletli si to na sebe takhle sami. Karty mají tvůrci rozdané zajímavě, ale dokáží je dohrát všechny... ()

darthvader77 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Yelena a makaŕóny jsou highlightem celé epizody. Je tady trošičku eror kontinuity s Black Widow uvidíme, jestli další epizoda vyřeší. Celkově nemám rád jak z Kate je v podstatě stalker a hodně vtipných momentů je natahovaných a trošičku trapných. Ale epizoda jako celek drží takže stále dobrá zábava. ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nijak mi nevadí, že se v této epizodě hodně mluvilo a byla taková spíš "na volnoběh". Tvůrci si co se akce týče, v předchozích epizodách svoje odvedli, takže trochu smysluplných dialogů přišlo vhod. Navíc jsme se díky nim dozvěděli (potvrdili si) zajímavé věci. Diváci byli stejně napnutí jako kšandy, co se vyvrbí s Jelenou a jestli se už teď objeví ON, takže to mírné zvolnění bylo šikovné a slibuje vypečenou gradaci v posledním díle. Přesto mám jednu velkou výhradu. Pokud dostanu za úkol najít černé vdovy a fouknout jim do ksichtu plyn, aby mě nesejmuly, tak zcela jistě nepříjdu k jedné z nich domů a neřeknu ahoj, přišla jsem ti pomoct. To bylo tááák pitomé. Ostatní drobnosti, jako je hloupě znějící ruský přízvuk Jeleny (neměla by tu roli hrát Ruska, podle současné politiky?), nebo procházky po NY s obrovským lukem a šípy, návštěva Jeleny u Katy... . Trochu to kazí dojem ze zatím velmi slušné práce scénáristů. Ale možná jsem dnes jen přehnaně kritický a dělo se to i předtím. ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemůžu dát plný počet jen kvůli poslední scéně. Neříkám, že to bylo špatný. Je to dobrý, ale zkrátka ostatní MCU seriály měly něco navíc. Tady jdeme do finále, ale zatím nemám pocit, že by to patřičně gradovalo. To, že se Yelena bude mstít Hawkeyeovi, jsme věděli už měsíce předem. Je mi líto, že za tím není něco víc... je to až moc přímočaré. ()

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po minulej potýčke na streche došlo k ráznemu rozkolu Hawkeyea a Kate. Každopádne, ani týchto pár ťažko znesiteľných slov a krívd neodradili Kate v tom, aby koniec koncov opäť pribehla Clintovi na pomoc. Slovnú konfrontáciu Yeleny a Kate som si náramne vychutnal, bola primerane zábavná i mrazivá. Yelenin ruský prízvuk je sexy, i jej hlášky ma pobavili. Súboj Robina s Mayou bol velice nápaditý a predovšetkým kontaktný, kedy sa bojovalo telo na telo a bol cítiť skoro každý úder. Koniec tejto epizódy mi urobil takú obrovskú radosť, už som prestal dúfať, že sa toho ešte niekedy dočkáme. Bolo veru skvelé vidieť po rokoch znova Kingpina, už naozaj len ten Daredevil chýba k naprostej spokojnosti. Našťastie, nedávne potvrdenie návratu Charlieho Coxa do role Matta Murdocka ma naplnilo entuziazmom. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (6)

  • V počáteční scéně můžeme slyšet tentýž zvukový efekt jako ve filmu Black Widow (2021), když Yelena (Florence Pugh) dostala protilátku. (Kubaaa97)

Reklama

Reklama