Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

I když jejich partnerství málem ztroskotalo, Kate učiní objev, který všechno změní. (Disney+)

Recenze (35)

darthvader77 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Yelena a makaŕóny jsou highlightem celé epizody. Je tady trošičku eror kontinuity s Black Widow uvidíme, jestli další epizoda vyřeší. Celkově nemám rád jak z Kate je v podstatě stalker a hodně vtipných momentů je natahovaných a trošičku trapných. Ale epizoda jako celek drží takže stále dobrá zábava. ()

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Bro, ten soundtrack čerpající z největších vánočních klasik mi pokaždé udělá taaaaakovou radost. Na předposlední epizodu jinak povážlivě bez napětí, navíc i s k překvapivě zkratkovitým vyprávěním. Nevěřím, že to řeknu, ale proč Hawkeye nemá 8 epizod místo 6? Zrovna tady by se to celkem hodilo. Ta atmosféra i postavy mě baví, ale poprvé jsem měl pocit, že tvůrci maličko nestíhají skládat všechny linky dohromady. Finále bude zajímavý. Jen by asi bylo lepší, kdyby mělo dvě hodiny místo jedné. ()

Reklama

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sakra proč to nešlo takhle už od začátku? Mohli se vykašlat na zdlouhavé a nudné epizody, vměstnat je do jedné a seriál by měl 4 fakt kvalitní epizody. Přijde mi, že koukatelná je opravdu až ta druhá část seriálu. A teď už k samotné epizodě. Florence Pugh ukazuje že je PANÍ HEREČKA a s přehledem zvládá i východní přízvuk, aniž by divákům bylo trapně. Děj konečně dostává spád a konečně mě zajímá co se s postavami stane, a kdo si dá příště do držky. Nesmím zapomenout na parádní atmosféru a tentokrát i kameru. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když se objeví na scéně Florence Pugh se svým neodolatelným kukučem a ultra sexy ruským akcentem, začnou se dít věci. V podstatě si celý díl strhává pro sebe, ale to vůbec nevadí, protože tempo téhle minisérie se i díky jejímu vstupu na scénu a motivacím její postavy pořádně zrychluje. Finále by mohla být divočina. ()

hrumsrt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to tak miniseriál Hawkeye směřuje ke svému konci, ale ještě před tím rozehrál tolik linek, že jsem opravdu zvědav, jak to zvládne unést. Hlavní událostí je návrat Jeleny (Florence Pugh), která plní plány, tak jak je na konci Black Widow zasela Valentina Allegra de Fontaine (Julia Louis-Dreyfus). Jen za těch pár scén předvedla lepší výkon než za již zmíněnou sólovku s Natashou. Opravdu velmi dobrý výkon, kdy si získává respekt a patřičné charizma. Gratuluji, že tvůrci dokázali odpovědět i na to, jak je možné, že Jelena se v celém tom MCU objevuje až tak pozdě, což má u mě opravdu velké uznání! Závěrem se dozvídáme, že se nám pravděpodobně do všeho nějak dostane ještě i Kingpin.. Tvůrci mají před finální epizodou opravdu hodně otázek a bohužel jen málo času na všechno odpovědět. Takže se bojím, zda přece jen těch pohodových šest epizod nemělo být natáhnuto třeba tak na osm, jelikož mi otevíráme brány finále, ale absolutně nic se nám neuzavírá, ba naopak. K tomu navíc pořád je nad námi otazník okolo té rodiny Kate, ve které je toho asi více než se zdá a Hawkeye si mezi sebe nechtěli pustit zcela cíleně. Třešničkou na dortu je pak hluchavka Maya, která si v tom všem ještě dokázala najít ten svůj prostor... Celé se to proplétá s Hawkeyovou minulostí, kterou máme my jako prostí diváci MCU (nečtenáři komiksů) trošičku zahalenou v mlze.  Je to na mě malinko přehlcené, ale upletli si to na sebe takhle sami. Karty mají tvůrci rozdané zajímavě, ale dokáží je dohrát všechny... ()

Galerie (8)

Zajímavosti (6)

Reklama

Reklama