Láska a příšery

• USA Love and Monsters (více)

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (Netflix)

ARI50

Skvělý film, nechyběla ani dávka humoru a to bylo super, ale to nejlepší byla monstra. Škoda že takhle skvěle vypadající svět na konci dál příběhu hrozně málo, málo akci což je škoda a málo skvělých monster, protože vypadaly výborně . Rozhodně si tohle zasloužilo mnohem víc, příběh dělo, herci skvělý ale bylo toho málo škoda, přesto jsem se dobře bavil. ()

mm13

Pozorne budované rodinné dobrodružstvo s niekoľkými rozprávkovými elementmi, ktoré sa v prvom rade na nič nehrá. A to je poznať a v tom je jeho najväčšie čaro. Príjemne prekvapila aj technická stránka veci, je to celé urobené šikovne. (pozn.: na Zombieland som si počas sledovania vôbec nespomenul, iba môj mladý tuším podotkol, že to má "podobný vibe"... ale ani tomu som nestíhal venovať extra pozornosť a plne zaujatý, pobavený a pozitívne naladený ostával naplno ponorený do toho, čo sa dialo na obrazovke). ()

Astaroth12

Tak toto dobrodružstvo teda stálo za to i Flynn Carsen by bol z tohto sveta unesený. Je tu všetko, čo od takéhoto prijemného dobrodružstva očakávam. Mame tu nesmelého hrdinu, ale z ktorého sa medzičasom stane Sam a Dean, len nelovíme duchov, ale nádherne pestro farebne monštra. Bolo ich aj ľúto zabíjať. Vážne monštra boli ukážkové, žiadne hnusne digitálne a ani nemali vyzerať nejako vražedne a ani nevyzerali, okrem nejakých výnimiek. Takže máme tu hrdinu i jeho vysnívanú Jane na druhej strane ihriska, i verného štvornohého priateľa, ktorý ma obľúbenú červenú farbu. A okrem tých hmyzích červov sa tu ukážu i tí ľudský, takže je tu všetko, čo tu byt malo. Nadmieru som sa bavil a keď niekedy urobia pokračovanie, ale ten krásny rozprávkový kabát vymenia za ponurý hororový, hádam dám aj 5*, takto zatial len silné 4*. ()

tron

Mrzí ma to, ale Láske a príšerám nemôžem dať 4* s čistým svedomím. Je to dojemné, milé, rozkošné a zábavné... ale nie nonstop a naopak často to upadá do trošku... nudy? Nepotešil ma ani malý priestor pre Michaela Rookera, občasná nelogickosť a od finále som čakal oveľa viac. CGI scény s monštrami sú prekvapivo kvalitné, ale je to skôr len taká povinná atrakcia (viac, než scény s gigantickými monštrami, ma zaujala poetická komorná scéna s robotom). Hlavný hrdina sympaťák, ale jeho láska nie. Pes parádny. Oceňujem soundtrack a feel good atmosféru. ()

Fiftis

Snímka nesie veľké množstvo pozitivity a nádeje, čo skvele kulminuje v samotnom závere. Veľké plus teda prichádza k správne zvolenému balansovaniu medzi niekoľkými žánrami, nielen medzi ľahkým hororom a komédiou, ale aj medzi trochou tej romantiky, čo samo o sebe nie je vôbec ľahké skombinovať a je to niečo, s čím máva mnoho dnešných blockbusterov všeobecne často problém. Tomuto snímku sa to však podarilo. Veľkú zásluhu na tom nesú hlavné postavy, ktoré si možno ľahko obľúbiť. Láska a príšery je veľmi príjemným prekvapením, ktoré funguje vo všetkých smeroch. Žánre ľahkého hororu, komédie a romantiky sú do seba spojené zaujímavým spôsobom a spolu so svižným tempom dávajú dohromady jeden vydarený celok. Postavy si možno veľmi ľahko obľúbiť a dokážete sa o ne báť, kedykoľvek sa stretnú s nebezpečnými príšerami, ktorých dizajn je vskutku podarený a nápaditý. ()

• V průběhu natáčení byl Dylan O'Brien (Joel Dawson) jediný, kdo se mohl pohybovat v blízkosti psů Hero a Dodge, jenž ztvárnili roli Joelova psa jménem "Boy". Pokud bylo potřeba natočit scénu s Arianou Greenblatt (Minnow) a psy, tak Dylan nesměl být na place a Ariana byla jediná, kdo mohl se psy trávit čas. (mikki089)
  • Film byl natočen na několika místech po celém státě Queensland v severovýchodní Austrálii. Konkrétní místa natáčení používaná v Queenlandu zahrnují Screen Queensland Studios v Hemmantu, stejně jako Mount Cotton, Brisbane a Southport. (Trajektt)

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu