poster

Minuta po minutě

 • Česko

  10 minut pravdy

 • USA

  10 Minutes Gone

 • Nový Zéland

  10 Minutes Gone

 • Velká Británie

  10 Minutes Gone

 • Austrálie

  10 Minutes Gone

Krimi / Thriller / Mysteriózní

Kanada / USA, 2019, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zekon
  odpad!

  po 20ti minutách jsem zjistil že mi je úplně jedno co se v nějakých 10ti minutách stalo a je mi u řiti kdo co a jak. Hrozná nuda, otřesně zpracované přestřelky, nekonečné zásobníky. Aby se 30 policajtů netrefilo do zad stojícího frajera s brokovnicí na to fakt musí mít dnes žaludek i puberťák. Willis začíná hrát asi ze zoufalství v čemkoli.(29.2.2020)

 • mzss1
  ***

  (62%) Opravdu paradox, že je tohle mizerně hodnocené, ale v mých očích je právě tohle to lepší béčko, než ty některá, současná, co se točí. Pravda, akce je taková průměrná, nenadchne, ale ani neurazí. Po technické stránce to tak nějak dře, ale jde. Celkovým pohledem na děj – je to takové moc přímočaré, místy je to takové opravdu jak pěst na oko, ale mě to bavilo. Bylo to svižné, hlavní Michael Chiklis hrál svojí roli přesvědčivě. Willis mě zde moc nebavil, jeho role je takové stejně nudná jako v posledních letech. Ostatní herci – celkem ok. Ve finále to mělo funkční pointu, která byla ale dost odhalitelná (alespoň já ji uhodl někde v půli snímku, nebo resp. v jedné okaté scéně). Ale nutno uznat, že to vysvětlení okolo té předvídatelné pointě bylo dostačující a hezky udělané. I to jak se v průběhu filmu scéna s vykradení banky opakovala – skoro jak nějaká detektivka. Ve výsledku jsem relativně spokojen – v rámci možností je to určitě lehký nadprůměr. Podruhé už to nedám, ale jako jednohubka je to ideální volba. Jsou přeci horší béčka!(22.2.2020)

 • SNCIS
  **

  Obsahuje spoilery: "Tak si vzpomeň!" Film o muži s prasečí hlavou, který ztratil během bankovní loupeže paměť. Mizerný dialogy a mimořádně špatně natočené přestřelky. Mám tu podezření, že se Bruce Willis s ostatními herci za celé natáčení snad ani neviděl. Bruce Willis hraje šéfa gangsterů, který je zde spíše jen jako přítel na telefonu. JINAK: Loupež banky, zrada, pátrání po zrádci a následně pomsta. Nevidím v tom nic originální. - 30%.(12.4.2020)

 • Lacike
  **

  Konceptom mi to trochu pripomenulo Reservoir Dogs. Na začiatku sa poserie banková lúpež a následne zisťujeme, čo sa stalo a kto koho ojebal. No a tradične oddelený od všetkých to sleduje nejaká exhviezda, ktorú vycapia na plagát, aby si to aspoň niekto sakra pustil. Jediný rozdiel oproti Seagalovkám je ten, že to má viditeľne väčší rozpočet a Wiilis pri nekonečnom telefonovaní nesedí, ale pozor veľká zmena, stojí. Aspoň sa dá film označiť za akčný, keďže tu je relatívne dosť prestreliek. Ale ich kvalita je jednak pochybná. Kameraman bol zas ožratý a kamera sa tak trasie jak o život. A zároveň nám asi trikrát zrecyklujú prestrelku z úvodu, aby ste mali pocit, že to je nonstop akčné. Na konci sa dočkáme asi desaťminútovej vysvetlovačky od finálneho podvraťáka, aby to celé dávalo nejaký zmysel. Najviac ma na filme bavil Michael Chiklis, ktorý ako za starých čias, keď nosil Shield ako buldok pátra po tom, kto ho ojebal. Síce je už dvakrát tak širší, ale stále to v sebe má. Vďaka nemu sa tento tupý akčný výplach raz prežiť dá, ale Brian A. Miller bohužiaľ tak príjemne neprekvapil ako jeho nevlastný brat z druhého kolena Steven C. Miller. 3/10.(2.1.2020)

 • Johnny.ARN
  *

  Akčné B-čko, čo sa všetkým chcelo hrať na prvotriedne Ačko. A pritom Willis svoje scény natočil snáď za dva dni miesto pauzy na obed. Tuctový príbeh s tuctovými zvratmi, kopou mrtvých a tonami vystrieľanej slepej munície. Nič, čo by sme nevideli v hociakom inom filme s touto tématikou. Ja len dúfam, že pracovník v americkej banke je prané ako rizikové povolanie. 1 z 5(22.2.2020)