Matka příroda nepřestane nikdy udivovat svými zázraky. Jako stvořitelka všeho může okouzlit nesmírnou krásou i způsobit neuvěřitelné utrpení, pokud je narušena její přirozená rovnováha. Hluboko v lesích se stalo nemyslitelné. Nedbalé využití umělých hnojiv zmrzačilo kdysi pokojnou divočinu. Tisíce malinkatých klíšťat byly zmutovány na žravé zabijáky velikosti mužské pěsti. Celá armáda krvelačného hmyzu je nyní na pochodu. Zachutnala jim krev a lidské maso. Vyhledávají živé oběti, které se stávají líhní pro jejich embrya, živící se v první fázi vývoje lidskou tkání. Husí kůži nahání, představíme-li si, co čeká na partu mladých lidí z města. Jejich prázdniny se změní v krutý boj o přežití, když jsou dostiženi strašlivým organismem, který se stále rozrůstá...rozrůstá...a rozrůstá... (Bonton Home Video)

endrix

Titulky začínají slovy: Based on idea. To je tak přesné, až jsem se musel smát. Protože na začátku byl nápad. Pak rozhodnutí udělat film. A pak teprve někoho napadlo, jak sakra natočit 85 minut s přerostlýma klíšťatama. Dáme tam becketovskou dvojici buranských výrobců drog, to to všechno pěkně zamotají. Ale vážně, je to blbé. Od prvního nápadu, přes obsazení a herecké výkony, po scénář děravý jak ústa staré ženy. Ale bavil jsem se. Z hororů, kde se jejich tvůrci neberou moc vážně, je tohle lepší průměr. ()

Werewolf2 odpad!

Tohle je opravdu neco nechutneho. Pohled na Clinta Howarda, jak se mu pod kuzi prohaneji obri klistata neni pro kazdeho. Takovych scen je tam ale docela hodne, takze behem obeda bych to nedoporucoval sledovat. Arachnophobia je proti tomu cajicek. Bohuzel je to presne ten typ filmu, na ktery bych se uz po druhe asi nikdy nepodival. Navic ten SILENY zaver. To je moc i na becko. Takze pro vsechny, kdo chteji ziskat fobii z klistat, je toto veledilo idealni pomucka. Jo, jeste za toho chudaka psa strhnu i tu posledni hvezdu. Takze je to odpad, pratele. ()

Mark1983

Po pravdě řečeno jsem tenhle film v devadesátých letech jako školák docela žral,ale s postupem času mi to začalo přicházet jako horor pro děti,což když jsem si tento horor pustil o pár let později,už jsem ho nežral jako kdysi,ale doslova jsem se u něj divil,takže dávám dvě toleranční hvězdičky,když se mi to tenkrát líbilo jako plno filmů tenkrát,co dnes se u nich musím smát. ()

Ayax

Má to 23 rokov a keby som to teraz *odpad*ol, bolo by to nefér vzhľadom na tú dobu... V tej dobe sme si toho veľa neužili... ,,Béčka" boli klasika... (toto je asi éčko)... ale aj tak... (strašná konina... :) :) a nakoniec ešte jedno plus dám.. typický USA koniec ,,strašidelných príšer..." WTF?? To sa nenašiel Roth na natočenie 2,3,4 ??? ()

kratajirka odpad!

Za úžasné zpracování megamonstrózních klíšťat dávám 10% - to je asi jediná věc, která se dá na tom filmu hodnotit. ()

Beliel odpad!

Nejsem si zcela jistý, proč má tahle hrůza 51%??? Laciné, šílené a o nějakých hereckých výkonech si můžete nechat jen zdát! ()

Duffson

Filmu tohoto typu je zalostne malo a tak, ikdyz je dej prostej jak facka a herecky vykony casto hranici s cistym amaterismem, tak pobavilo. Byt v tomto zanru vice kvalitnejsich film,asi by tento pocin balancoval mezi 1-2* ale takto davam 3*. ()