Penzion osamělých srdcí

• USA Falling Inn Love

Manažerka v sanfranciské společnosti vyhraje penzion na Novém Zélandu, rozhodne se opustit městský život a starou nemovitost předělat s pomocí fešáckého řemeslníka. (Netflix)

LuciusWlk

Občas ta trocha romantiky je třeba a ještě když se odehrává na Zélandu, tak jsem si dal porcičku. A bylo to opravdu nedotažené, přeslazené, ale tak hloupě. Scénář jednoduchý a i lokace ve finále nevytěžily potenciál. Takový ten snímek na dopolední televizní program. ()

danielosbourne

Příjemná romantická komedie, která má svoje příjemné a humorné momenty, ale po většinu filmu se zbytečně tlačí na pilu a ve výsledku to mnohdy nevyšlo moc dobře. Co se mi opravdu na filmu líbilo, byla idylka, která nastala mezi hlavní hrdinkou a obyvateli městečka. To jsem si opravdu užíval. Bohužel nemůžu jinak, ale musím jít pod průměrné hodnocení, i když jsem si film poměrně užil. Ale takhle by to nešlo. Opět se potvrdilo pravidlo, že méně je někdy více. ()

jasanka

Feel-good film, jako z knih Kinselly a podobnych autorek. Prijemne prekvapeni, ale asi to bude hlavne tim, ze mam moc rada tema, kdy hlavni hrdin(k)a ziska nejakou rozpadlou budovu a pracuje na ni. A takovych filmu moc neni, stejne tak ani feel-good filmu. ()

BOURQUE

Klasický romantický príbeh, natočený a zahraný podľa starých známych šablón. Teraz však nie v produkcii Hallmarku ale Netflixu. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

Rathalos

Romantika ako sa patri,k tomu krasna Christina Milian,sympatak Adam Demos,zopar vtipnych situacii a na svete je velmi pekna zalezitost za pat hviezdiciek...:-) ()

haWranka

Je to taková zfilmovaná harlekýnka. Na tom bych neviděla nic špatného. Pokud chce člověk oddechovou romantiku, tak takový typ filmu neurazí. Bohužel tady bylo až moc kýčovitého kýče, totálních klišé a šílené předvídanosti. Ovšem největším problémem byla hlavní hrdinka, totiž úplná blbka bez špetky charismatu, a já vůbec nepochopila, proč si ji lidé v městečku oblíbili. A to nemluvím o tom, jak mizerně byla zahraná. Vše tak zachraňuje jen sympaťák/Superman Adam Demos. ()

Kritik.

Jeden z lepších romanťákov. Milé, ľahké, samozrejme predvídateľné, ale presne to niekedy človek (hlavne žena) potrebuje :-) Herci pomerne sympatickí, komunikácia medzi nimi funguje. Film nie je úpne prvoplánový, čo je celkom fajn. Dosť pripomína mestečko Stars Hollow z Gilmoriek. ()

E lan

No tak to se moc nedá. Hlavní dvojice kuní ksicht a miss double bouble to prostě neutáhnou, spíš celou dobu štvou. Scénář nulový, neuvěřitelný a hlavně neuvěřitelně blbý. ()

Caa

Standardní romantický film (naivní, nelogický, ničím neobohatí), na který se překvapivě dobře kouká. Jen ten Adam, když už je tak nabušený, se mohl ukázat víc. ()

Mrs.Vader

sem si to pustila jen z toho důvodu, že mě zajímalo, jestli bude Adam Demos stejně tak hot jako v UnREAL a byla sem těžce zklamaná, je škoda, že z obstojného potenciálu příběhu se nepodařilo vytěžit skoro nic, chemie veškerá žádná, hlavní hrdinka se chová naprosto nereálně a upřímně je dost otravná, o scénáři se vůbec nebudeme bavit, celé je to zpatlané, to už snad i Hallmark je lepší kvalita ()

estik97

Opravdu oddechová romantická trochu komedie, ale bohužel i velmi hloupoučká. Nejvíc tedy hlavní hrdinka, po většinu filmu bych jí dala pánvičkou o hlavu. Adam Demos je ovšem kusanec, takže tohle to trochu zachraňovalo. ()

Danny723

Standardní romanťárna, všechno dopadlo tak jak člověk od začátku očekával. Trochu lepší televizní film. Takový líbivý příběh, když má člověk jednou za půl roku na něco takového zrovna náladu. ()

Felisr

Podprůměrná romance z míst, která jsou jistě úchvatná, jen to kameraman neuměl natočit, s lidmi, kteří jsou až stepfordsky milí (téměř jako karikatury), zato s hlavním hrdinou typu australského surfaře, který vás svým sex appealem naprosto odrovná ;-) Hvězdy jen za něho, jinak slabá **. ()

Luciee113

Je to slaďárna, pohodička u žehlení... Ale některé postavy přehnané až trapné - viz postava majitelky "panenkovského penzionu ", ale našli by se tam i další trapné postavy... Někdy včetně i té hlavní, ale herečka byla aspoň sympatická. Adam Demos tam byl myslím jedinej normální. ()

george82

Průměrný film po všech stránkách. Asi nejzajímavější aka nejvtipnější byla ta komunita lidí z NZ...toť vše. ()