Reklama

Reklama

Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (534)

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Trailery téhle akční sci-fi dobrou službu neudělaly, a i když pak Válka zítřka zamířila rovnou na stream, člověk tak nějak předpokládal, že ho nečeká zrovna kvalitní podívaná. Ale ono to tentokrát dopadlo až nečekaně dobře. The Tomorrow War má k dokonalému filmu hodně daleko, ty dvě a čtvrt hodiny u televize však uběhnou příjemně rychle. Tvůrci sice dost nepokrytě vykrádají Na hraně zítřka, Terminátora, Vetřelce nebo dokonce Věc, ovšem kdo by se na ně zlobil za to, že hledají inspiraci u těch nejlepších? Chris McKay navíc po pomalém začátku dost šlápne na plyn a sype na diváky jednu akční scénu za druhou. Přičemž si pohlídal, aby se neokoukal styl a prostředí, takže po intenzivních bojích ve městě a jednom ne úplně povedeném loveckém výletu následuje velkolepá řežba, které by velké plátno dost slušelo, a celé je to zakončené zase malinko jinak. A šlape to celé dost dobře na to, aby člověk přehlédl, že je to docela dost prostinké. Pratt sice zpočátku hraje jako Star-Lord, ale jakmile se začnou dít vážné věci, nasadí seriózní tvář a docela mu to jde, designéři se u monster vpravdě vyblbli a já mám pár hodin po závěrečných titulcích chuť pustit si pár scén znovu. Kdo by to po těch mizerných upoutávkách čekal? ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Jebat, že zas ultrachytří a megaaltruističtí negři zachraňují Ameriku i svět a zkurvené bílé huby jsou jen tupá hrubá síla! Jebat dvojnásob, že z toho na všechny strany cákají téměř nepolknutelné výrony rodinných hovnot, až se vám chce nasraně poshazovat všechny ty katalogově lozkokošné blonďaté holšišky světa z útesu! A nejvíc, a to co možná nejbolestivěji, jebat všechny ty místní převkusné rozumbradáčské masturbační „autority“ a artové hnědopichy, kteří, když se po letech zase konečně objeví totálně vinně potěšující, ultimativně zábavný áčkový vě-fa námrd se skvělým spádem, ňuňavými emzáky a s xežrání Yvonkou ♥♥♥, jaký tu nebyl snad od dob Zítřka na hraně, jej odpálí tou svou téměř „aristotelecí logikou“ lobotomizovaných pětkovačů Dyslektického Cygána nebo upjatostí sebestředných uhrovitých olizovačů Kindergaarda do modrých čísel. No chudák film, na který se pak dívají takoví rádoby seriózní, nevkusní a pseudozákladně vzdělaní kokotci! ()

Reklama

Lima 

všechny recenze uživatele

Tyhlety vetřelčí deriváty v roce 2021 snad už baví jenom verbala a další jednobuněčné organismy. Kdyby to občas nemělo bombastické CGI, nemá to nic. A mimické pokusy Chrise Pratta o vyjádření hlubších emocí jsou poměrně komické, jako Star-Lord je O.K., tam jeho topornost nevadí, ale do charakterního herce má jinak sakra daleko. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Jednoznačne tomu chýba lepšia dejová svižnosť, zaujímavejšie postavy a určite lepšia nápaditosť. Príde to dosť schématické a na lepšiu úroveň to nevytiahne ani ako tak snaživý Chris Pratt, sám to veru neutiahne. Pre mňa premárnená príležitosť ako Jurský svet 2. No a v priamej konkurencii filmu Na hrane zajtrajška sa to fakt ani len nechytá. /40%/ ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Čiré klučičí potěšení, nadšenecké béčko napěchovaný vším, co máme v žánru akčního sci-fi nejraději. Lidské postavy s úpřimnými emocemi nabitými vztahy, na nich nepředvídatelně a bohatě gradující dějový vývoj, umístěný do atraktivního fantaskního světa, s delikátně říznou akcí a vypečeně hnusnými mimozemšťany. Chytře a se srdcem napsané i zrežírované, lišácky skrývajíc svůj um za falešnou maskou laciné brakovosti. Nejlepší emmerichovina bez Emmericha. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (6)

  • Natáčení začalo 1. září 2019 a skončilo 12. ledna 2020. Natáčelo se na Islandu a v Atlantě. (SONY_)
  • Film by vyroben společností Paramount pro kina, ale díky viru covid-19 ho Paramount prodal Amazon Prime Video za 200 milionů amerických dolarů. (JasonCZ)
  • V čase 44:45 má Dan (Chris Pratt) najít 12 modrých ampulí. Ve skutečnosti jich je ale 15. (SniperG1)

Související novinky

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard…

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio…

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní…

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo…

Reklama

Reklama