Reklama

Reklama

Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (606)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Čistokrevná military sci-fi pro táty a jejich dcery. Zvláštní příběhová struktura, kde se věci nedějí úplně popořadě a ta největší řachanice není na konci, docela funguje a divák se nenudí. McKay zdárně serfuje na vlnách humoru i patosu, ale zvládá i vážnější scény. Překvapivě je hlavní síla Zítřejší války v emocionální rovině. Akce je výborná, jen často dost videoherní, ale ty malé scény, které jdou proti tepu dnešní doby... ty o tradičních rodinných hodnotách a o tom, že chtít víc je špatné pro vztah a může vás to zabít, ty to táhnou. ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

Předem vyhodnocenou vůlí - devadesátkové primitivní dialogy se špičkovým CGI jako z Jurassic Parku. To se už dnes jen tak nevidí.  Nakolik sci-fi dobrodružné filmy jsou dodnes mou krevní skupinou, bavil jsem se náramně, až s nostalgickým nádechem. Hudba jako z hry Anno 2205 - korporátní lahůdka ala AMZN ;-) . Vidět to před rokem 1999, tak se asi poseru blahem :D ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Takový milý mix Vetřelců, Dne nezávislosti a Věci, to zachraňování budoucnosti pak lehce připomene Terminátora. A já byl spokojen, jelikož vetřelčí seriál je zatím daleko a v rámci filmů se nic neděje. Jasně, rozhovory o nesmrtelnosti chrousta by bylo možné vystřihnout, ale když už hrozí, že člověka zcela otráví, přijde akce. A ta je parádní. Boj v laboratoři, útěk ulicemi a napadení základny nemají chybu. Nad lecčíms se dá oko přimhouřit, vždyť jde o fantastický film. Tak nějak nechápu, co diváci vlastně očekávali. Jestli oddechovou a místy napínavou jízdu, nebo intelektuální shakespearovské drama. Já tedy to první. „Řekls jí, aby chcípla?" „Řekl." ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Pokusíte-li se vyhnout odvodu nebo manipulovat s náramkem, budete za to uvězněn a Vaše žena nebo plnoleté dítě Vás nahradí." Dobrovolnictví poslední dobou dostává úplně nový parametry. Já se tedy musím přiznat, že nápad bojovat ve válce, která ještě nezačala, mě hodně zaujal. Dostal jsem se do světa plnýho časovejch paradoxů a to mě bavilo. Ovšem zubatí bělohroti byli nudní a v aktuální konkurenci šmejdů z vesmíru i poměrně nezajímaví. Pak tu máme rodinný hodnoty a o těch je vždycky škoda mluvit. Takže nám zbývá stará dobrá akce. Je jí hodně a je zoufale neoriginální. Přesto mě to docela bavilo. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"The Tomorrow War" rozhodne nie je perfektným filmom a sú veci, ktoré by sa mu dali vytknúť, no pozitíva prevládajú. Film má celkom schopný nápad, má spád, dá sa to celkom ľahko sledovať, dizajny monstier sú celkom dobré a má to celkom slušný finiš, kde to všetko čo si Dan počas cesty do budúcnosti prežil bude mať aj reálne nejaký význam. Akcia je dobrá a nie je jej málo. A nemôžem povedať, že by film mal scénku, ktorá by ma nebavila, alebo by pôsobila zbytočne. Myslím si, že to Chris McKay chytil celkom za správny koniec a priniesol solídne akčné sci-fi. V príbehu sú určité veci, ktoré nedávajú úplne zmysel a tiež je treba povedať, že aj čo sa týka mimozemšťanov, tak sú tu veci, ktoré mi v ich fungovaní nie sú úplne jasné. Na druhú stranu je zaujímavé vidieť, že fungujú ako kráľovné a pešiaci. Povedal by som, že príbeh je miestami celkom predvídateľný a jeho rezolúcia je dosť jednoznačná, ale ten vzťah medzi otcom a dcérou pre mňa pôsobí veľmi úprimne. Takže myslím si, že film za pozretie stojí. Ak máte radi dobré akčné sci-fi a ešte k tomu aj vojnové, tak budete spokojní. Ja som rád, že som film videl, no mám pocit, že to mohlo byť silnejšie. Hodnotenie: B ()

Galerie (23)

Zajímavosti (6)

  • Film by vyroben společností Paramount pro kina, ale díky viru covid-19 ho Paramount prodal Amazon Prime Video za 200 milionů amerických dolarů. (JasonCZ)
  • Natáčení začalo 1. září 2019 a skončilo 12. ledna 2020. Natáčelo se na Islandu a v Atlantě. (SONY_)
  • V čase 44:45 má Dan (Chris Pratt) najít 12 modrých ampulí. Ve skutečnosti jich je ale 15. (SniperG1)

Související novinky

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (více)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

Reklama

Reklama