Tento nadpřirozený thriller sleduje homosexuální pár Malika (Jeffrey Bowyer-Chapman) a Aarona (Ari Cohen), kteří čelí homofobním výhrůžkám poté, co se přestěhují do vzdáleného amerického města, aby zde vychovávali svou dospívající dceru. Vyhrožování je stále zákeřnější a Malik začne mít podezření, že zde působí ještě temnější síly. (Cinemax)

blackkocour

Fajn, když jsem se od jednoho uživatele dozvěděl, že veškerý názor na homouše, černochy nebo homoušské černochy, je jen ubohá ventilace homofobů, tak se tím omlouvám všem členům Mensy, tak tady můj názor končí, a snad se někdy z té "homofobie*" vyléčím. Přeju si, aby na to někdo vynalezl vakcínu, která by byla o pár procent účinnější, než Sputnik. (*Což úplně nepřipouštím. Fobie pochází z řeckého slova strach, a já se přeci teplých koberců nebojím, ani nemám potřebu někoho urážet, jen na základě jeho hendicapu. Ten člověk za to nemůže, a nebudu se osobám vůči tomu postihnutí, přeci posmívat). V dobách, kdy letěli Mercurové a Freddiové, bych se fakt nějakého gaye bál, aby mi např. po šáhnutí na ruku, třeba nepřenesl Aids, a kožní bradavice. Jediný hororový moment byl, když si ti dva kulkolízači vzájemně ve sprše honili brko, a to už jsem bráško, měl naježené chlupy až na prdeli. Tohle je taková ta vata, co se pouští mezi reklamy. Jen tak si sleduju reklamu, a do toho mi vklouzne tahle srágora. Nevídané. ()

Flopik

Dvaja homosexuáli sa presťahujú na dedinu, kde samozrejme nebude všetko v poriadku. Prvotne sa zdá, že sa film bude hrať skôr na psychologický horor a aj sa mu to darí. V tejto rovine neviete čo je pravda a na konci rafinovane ukrýva o čo pôjde až do posledných minút. Samotné finále vás ale až tak neprekvapí, až na teda jednu drsnú scénku. Najväčší problém je to, že na horor je tam toho nesmierne málo, 2 lakačky a na konci nejaký ten hrudník.. to proste nestačí. Hrozne mi chýbala aj nejaká mytológia, nedozvieme sa vôbec nič. Pozerá sa nato dobre, rozhodne to neurazí ale ako horor nepostačujúce. Slabšie 3*. ()

jiri.twist

To, o čem film je, je popsáno v Podrobnostech od Jiřika. Mě film zajímal především proto, neboť v něm hraje hlavní postavu můj oblíbený Kanaďan, kterého znám především jako porotce ze soutěží RuPaul´s Drag Race - Jeffrey Bowyer-Chapman. Ta "deka" na mě také padla, téměř od začátku, ponurost a tmavé záběry scén mnohdy večer a v noci měly vyvolat v divákovi pocit stísněnosti při sledování tohoto mystery horroru, který mě zaujal tak napůl a v závěru i překvapil (čekal jsem jiné rozuzlení) a mé celkové hodnocení kopíruje průměr všech ostatních, především na IMDb a ČSFD ... 4756 ()

zolo

Špatný béčkový horor či thriller, nebo ať už to nazveme, jak chceme, plný edukativních a neoliberálních sdělení. A samozřejmě, jak si doba žádá, i do toho Trumpa je třeba si kopnout, že. ()

Mamlas odpad!

Po většinu času se tam omlaskávají dva postarší gayové. Z toho ten ženského typu je poměrně jeblý a nevyrovnaný. Tak můžete sledovat jeho hysterické počiny a nějaké to kecání kolem. Jestli chcete na to koukat, připravte se na nezajímavý, slabý příběh, plný nudy a hloupý závěr. (4%) ()

Little_Sawy

Nic moc filmek o Gayech ale koukat se na to dalo. Chudák černoch ten si zažil hotové peklo medzi bielochama a divným kultem jako plus mu za mlada ještě zmlatili přítele náky zmrdi z bejsbalovýma pálkama co by regulérne nasralo i mě a strasilo by mě to ještě par pekelnych let, jenomže to by jsi pak museli začít i se mnou a to by bylo pro ne kurva to posledný co by kdy udělali. Ten pošahanej woodoo cult byl docela hustej, hlavne když tí ich dceři sežral ten jeji pošuk kozy i vnitřnosti. Jakožto, Fujky. Akce**, Humor>Nic, Násilí**, Efekty***, Pribeh***. ()

pendrek200

Tak tohle pro mě bylo opravdu velkým zklamáním. Pořád jsem tajně doufal, že se to rozjede. To se bohužel nestalo. Ovšem je poukázáno na problematiku, která je velmi aktuální a chvílemi to opravdu vytvářelo tajemnou, až dokonce děsivou atmasféru. Bohužel tyto momenty byly ojedinělé a ve filmu byla takřka nulová akce. Opravdu velká škoda, protože děj filmu měl opravdu velký potenciál. ()