Blood Quantum

• Kanada Rouge Quantum

Dej rozpráva o zombie apokalypse v izolovanej indiánskej rezervácii Mi'gmag. Nakazia sa takmer všetci okrem potomkov indiánov. Tí sú totiž imúnni. Rozhodne však nie sú nesmrteľní, a tak sa pred hordami zombíkov budú musieť brániť. Snímka má okrem množstva zábavy obsahovať sociálno-politickú kritiku historických udalostí, ktoré sa udiali na území Kanady. (dixx)

Rathalos

Kvalitna zombie jazda z Kanady ma potesila,sice to nejako neoslnuje super pribehom,ale v ramci tohto zanru vyborne gore efekty,dostatok krvi,fajn atmosfera,aj herci obstali,vizualna stranka tiez do pohody,skoda len,ze sa trosku tvorcovia filmu nepohrali s maskami zombikov,ale to nevadi,som spokojny...:-) ()

helraiser

V podstatě průměrný zombie film odehrávající se v indiánském prostředí. Zombíci vypadají slušně a gore scény jsou na slušné úrovni. Pokud divák přežije celkem nezaživnou střední část tak se dočká solidní zombie drsňárny. ()

Hemlock

Dokud má chlap své nádobíčko na místě, má proč žít. A jaké z toho plyne ponaučení?? Před kuřbou v zombie apokalypse proveď osobě, jež tě má orálně uspokojit, důkladnou osobní prohlídku - 40%. ()

Pitryx

Skvělé gore scény, prokládané planým filosofováním a žvaněním. To bohužel převažuje. Přesto si to čtyřicítku vysloužilo. ()

Dalajlada

Na tento film jsem se strašně moc těšil. Přináší pěkný nový aspekt imunity části obyvatelstva a zajímavé scény. Některé jsou opravdu šťavnaté a výživné. Herci/neherci podávají amatérské výkony a film je plný prázdných míst. Nedají se upřít fajn masky. Množstí scén končí naprosto nijak a vytratí se do prázdna. Film se navíc dotýká témat jako je rasismus a alkoholismus domorodců. Za mě spokojenost. ()