Reklama

Reklama

Criminal: Velká Británie - Série 2

(série)
všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Epizody(4)

Obsahy(1)

Vyšetřovatelé tlačí na podezřelé, ze kterých chtějí dostat odpovědi ke čtyřem zamotaným případům. Na servítky není čas – přece jenom jde o znásilnění, únos a vraždu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Veľká Británia v sérii Criminal rozhodne dominuje nielen kvôli skvelým príbehom (okrem úvodnej boli všetky výborné s hlbšou myšlienkou) ale aj z dôvodu jednoznačne najlepšieho tímu vyšetrovateľov. Najviac však potešil nepochybne návrat najmladšieho z nich, ktorý bol v prvej epizóde prvej série z ich skupiny preradený medzi policajtov slúžiacich na ulici. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kromě prvního dílu, kde se vyslýchaná přiznala sama jsem uhodla všechny další zápletky. Neberu to ale jako kritiku, svoje nové detektivní schopnosti přičítám seriálu Sherlock. :D Seriál musel mít opravdu hodně velký úspěch, když se rozhodli pro další sérii a rozhodne to není na škodu. Opět jen málo epizod, které jsou promyšlené a napínavé, navíc čím dál víc známých tváří. Nebránila bych se další sérii. ()

Reklama

agentmiky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série se poučila se svých chyb a nabídla naprosto delikátní podívanou ve všech ohledech. Každý příběh je okořeněný poctivou dávkou zvratů (zejména díl 2 a 4 jsou u mě na čistých 10/10). Je až k nevíře, jak dokáží filmaři na poli pouhých 40 minut vytvořit tak komplexní zápletku narvanou skrz naskrz emocemi (a to se, dámy a pánové, vše odehrává v jedné výslechové místnosti). A k tomu všemu sympatické obsazení celého detektivního týmu. Jo, tady chci třetí sérii. A to hned! HIDDEN GEM na Netflixu! 9/10 P.S. Pokud po tomto galapředstavení Kita Harringtona v díle číslo 2 bude někdo zpochybňovat i nadále jeho herecké nadání, tak už fakt nevím, co si mám o dotyčném člověku myslet. A Kunal Nayyar mi se svým ztvárněním vraha absolutně vytřel zrak :O ()

BarVo 

všechny recenze uživatele

Po prvej sérii som myslela, že tento formát sa rýchlo vyčerpá, predsa len zloženie: 1 podozrivý, 4 detektívi a 1 výsluchová miestnosť + kávomat má obmedzené možnosti. Ale nie tak. Napínavé, uveriteľné a zaujímavé. Za mňa najlepšia tretia epizóda a spolu s Criminal: Germany zatiaľ najvydarenejší pôvodný seriál Netflixu. ()

Geometria 

všechny recenze uživatele

hezky natočené i zahrané. jen mi tam chyběl příběh pána, který dvorně podržel dveře nějaké ženě a ta mu za to zničila život i kariéru. tvůrci se o mé sympatie připravili příběhem šílenkyně, která vyoutovává ubohé pedofily. a taky mladíka, kterému rozvrátí život účelové obvinění ze znásilnění.  ..................................................... autoři si tu tak trochu foukají na bebíčko ohrožené skupiny stárnoucích bílých mužů. za to (s jistou úlevou, že dneska už by se to takto asi nenatočilo) snižuju hodnocení o 1,5 * ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama