poster

Criminal: Velká Británie - Série 2 (série)

Drama / Krimi

Velká Británie, 2020, 3 h 4 min (Minutáž: 42–48 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  *****

  u první série,která se mi hodně líbila sem napsal,že je dobře že měla jen tři díly,protože by jinak hrozilo,že se tenhle formát brzy okouká.Druhá řada má díly 4,celkem jich je tedy v rámci UK už sedm a neokoukalo se to ani trochu.Pořád je to totiž sakra dobrá konverzačka,která dokáže diváka přišpendlit k obrazovce a čekat co se stane.Tady navíc minimálně u dvou dílů (Alex a Danielle) jde ještě trochu víc do hloubky a snaží se ukázat následky ve chvílích,kdy věci nejsou takové jaké se zdají být.Hodně nahoru to navíc táhne herecké obsazení a to nejen v rámci sympatického týmu vyšetřovatelů,ale i vyslýchaných.Za mě rozhodně největší překvapení byl Kunal Nayyar,kterého jsem nejdřív nepoznal,ale jako odsouzený vrah byl skvělý...85%(19.9.2020)

 • Trevor
  ****

  Veľká Británia v sérii Criminal rozhodne dominuje nielen kvôli skvelým príbehom (okrem úvodnej boli všetky výborné s hlbšou myšlienkou) ale aj z dôvodu jednoznačne najlepšieho tímu vyšetrovateľov. Najviac však potešil nepochybne návrat najmladšieho z nich, ktorý bol v prvej epizóde prvej série z ich skupiny preradený medzi policajtov slúžiacich na ulici.(19.9.2020)

 • Streeper
  ****

  Kromě prvního dílu, kde se vyslýchaná přiznala sama jsem uhodla všechny další zápletky. Neberu to ale jako kritiku, svoje nové detektivní schopnosti přičítám seriálu Sherlock. :D Seriál musel mít opravdu hodně velký úspěch, když se rozhodli pro další sérii a rozhodne to není na škodu. Opět jen málo epizod, které jsou promyšlené a napínavé, navíc čím dál víc známých tváří. Nebránila bych se další sérii.(19.9.2020)

 • hansel97
  ****

  Kolisavá kvalita seriálu je pochopitelná, i tak opět nabízí spletité příběhy zasazené do jedné místnosti. Do paměti se zyrají hlavně Kit Harington a Sharon Horgan. 75% / nejlepší epizoda - Alex(16.10.2020)

 • BarVo
  *****

  Po prvej sérii som myslela, že tento formát sa rýchlo vyčerpá, predsa len zloženie: 1 podozrivý, 4 detektívi a 1 výsluchová miestnosť + kávomat má obmedzené možnosti. Ale nie tak. Napínavé, uveriteľné a zaujímavé. Za mňa najlepšia tretia epizóda a spolu s Criminal: Germany zatiaľ najvydarenejší pôvodný seriál Netflixu.(5.10.2020)