Criminal: Velká Británie - Série 2 (série)

Drama / Krimi

Velká Británie, 2020, 3 h 4 min (Minutáž: 42–48 min)

Kolisavá kvalita seriálu je pochopitelná, i tak opět nabízí spletité příběhy zasazené do jedné místnosti. Do paměti se zyrají hlavně Kit Harington a Sharon Horgan. 75% / nejlepší epizoda - Alex(16.10.2020)

u první série,která se mi hodně líbila sem napsal,že je dobře že měla jen tři díly,protože by jinak hrozilo,že se tenhle formát brzy okouká.Druhá řada má díly 4,celkem jich je tedy v rámci UK už sedm a neokoukalo se to ani trochu.Pořád je to totiž sakra dobrá konverzačka,která dokáže diváka přišpendlit k obrazovce a čekat co se stane.Tady navíc minimálně u dvou dílů (Alex a Danielle) jde ještě trochu víc do hloubky a snaží se ukázat následky ve chvílích,kdy věci nejsou takové jaké se zdají být.Hodně nahoru to navíc táhne herecké obsazení a to nejen v rámci sympatického týmu vyšetřovatelů,ale i vyslýchaných.Za mě rozhodně největší překvapení byl Kunal Nayyar,kterého jsem nejdřív nepoznal,ale jako odsouzený vrah byl skvělý...85%(19.9.2020)

Po prvej sérii som myslela, že tento formát sa rýchlo vyčerpá, predsa len zloženie: 1 podozrivý, 4 detektívi a 1 výsluchová miestnosť + kávomat má obmedzené možnosti. Ale nie tak. Napínavé, uveriteľné a zaujímavé. Za mňa najlepšia tretia epizóda a spolu s Criminal: Germany zatiaľ najvydarenejší pôvodný seriál Netflixu.(5.10.2020)

Veľká Británia v sérii Criminal rozhodne dominuje nielen kvôli skvelým príbehom (okrem úvodnej boli všetky výborné s hlbšou myšlienkou) ale aj z dôvodu jednoznačne najlepšieho tímu vyšetrovateľov. Najviac však potešil nepochybne návrat najmladšieho z nich, ktorý bol v prvej epizóde prvej série z ich skupiny preradený medzi policajtov slúžiacich na ulici.(19.9.2020)

Kromě prvního dílu, kde se vyslýchaná přiznala sama jsem uhodla všechny další zápletky. Neberu to ale jako kritiku, svoje nové detektivní schopnosti přičítám seriálu Sherlock. :D Seriál musel mít opravdu hodně velký úspěch, když se rozhodli pro další sérii a rozhodne to není na škodu. Opět jen málo epizod, které jsou promyšlené a napínavé, navíc čím dál víc známých tváří. Nebránila bych se další sérii.(19.9.2020)