Když je vláda Spojených států konečně najde, nezávisle žijící Foxovi utečou, aby začali nový život. (Apple TV+)

MoiJe

Môôôže byť. Nemáme tucha, o čo ide, len že ich štát nesmie dostihnúť a že sú relatívne chytrí rôznymi spôsobmi a majú dve teenage deti a práve im expirovala ďalšia identita, čo dokazuje hlavne večne plné spätné zrkadlo. ()

dO_od

// Nemám to načtené a původní film s Fordem jsem (zatím) neviděl, ale první dojem z toho příběhu mám ten, že to je jako stvořené pro televizi. Ostatně kde jinde vytěžit napětí ze zápletky okolo rodiny prchající před zákonem, který jí je neustále v patách? Úplně mě to vrátilo do éry seriálů jako 24 nebo Ztraceni, kdy je z toho nejvíc cítit ta akutnost, ten spěch, který veškerý děj žene mocně kupředu. Nehledě na to, že Justin Theroux a Melissa George jsou instantně můj nový oblíbený seriálový pár. On je tak trochu MacGyver, ona je chytrá, ale zároveň i dost švihlá, a společně mají problém. Jaký? To zatím nevíme, neví to ani jejich děti, ani lidi, co jim pomáhají. A já to celé žeru i s navijákem. Jinak Rupert Wyatt (Zrození Planety opic) předvedl v prvních dvou epizodách skvělé řemeslo, trochu mě zklamalo vyřešení závěru té druhé (nechce se mi to psát ve dvou komentářích, ale geniální scéna s Hankem na poušti z Breaking Bad mi tady přece jen prosvištěla hlavou), jinak ovšem hlásím velkou spokojenost a jediný důvod, proč už nejsem na pěti hvězdách, je ten, že si to šetřím na budoucí děj, kde se to musí zákonitě ještě mnohem víc zvrhnout. 8/10 a Apple jede. ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hodně povedený start seriálu, který perfektně zrežíroval Rupert Wyatt ( režisér prvního dílu Zrození Planety opic ). Přiznám se hodně mě to pohltilo, veškeré to dění mě baví a zajímá mě co bude dál. Má to svižné tempo, děj plyne rychle a posledních plus mínus 15 minut jsem do toho byl pěkně zažraný. Poslední scéna super, to jsem nečekal, pěkný :-). Knížku jsem nečetl ( vůbec nevím o čem to je ) a film jsem taky neviděl. O to více nad tím dějem přemýšlím a nebýt Justina Therouxe nejspíš bych si tohohle seriálu jen tak nevšimnul. Theroux je v současné době můj nejoblíbenější seriálový herec ( viz seriál The Leftovers - doporučuji ). Zbytek obsazení hrozně fajn. Hodnocení mezi 4-5 hvězdy..... po dlouhém uvážením to nechám na 4. Těším se na další díly. :-) ()