Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Phantasma odpad!

Naprosté zoufalství a dno. Totální mozkový průjem. Všem přístupno, jediné kritérium je, že IQ diváka nesmí překročit hodnotu pokojové teploty. Z toho všeho stojí za zmínku jen ty zdejší komentáře, to už jsem se místy zasmál. ()

Sidarius odpad!

Kdyby existovala soutěž o nejhorší seriál na světě všech dob, tak by tenhle seriál skončil druhý, protože je tak strašně špatný, že by ani tohle nemohl vyhrát! Ne, vážně, čekal jsem, že se to bude snažit být "na sílu" vtipné, takže to bude neskutečně trapné a pobavím se na Soukupův účet, ale tohle není vtipné ani tím, jak je to strašné. Otřesné "herecké" výkony i všichni dva herci (v mnohonásobných rolích), otřesný scénář, otřesné monology (dialogy tam byly tak dva) atp. Navíc je to finální důkaz, že Soukup trpí nějakou vážnou psychickou poruchou, která ho zcela zbavuje soudnosti a dává mu pocit, že všechno co řekne či jinak vyplodí, je dobré. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, že tohle pustil mezi lidi. Vždyť to nedosahuje zdaleka kvalit ani podprůměrného amatérského videa. Všude jsou vidět mikrofony, hlavní postava mluví nahlas a toporně sama k sobě a to navíc tak, že to nedává žádný smysl (je to něco mezi vnitřními myšlenkovými pochody, vypravěčem a reklamou na sebe sama). Nechybí ani hodnocení aktuálních kauz (mimo ty Babišovi a Zemanovi samozřejmě) a kopání do Kalouska a Gréty, ovšem ani tohle nemá hlavu ani patu. Dalo by se pokračovat ještě dlouho, ale nechci plýtvat svým časem na takovou slátaninu. Jediná věc, která je tak trapná, až je vtipná, je, když si Jaromíra Soukupa premiéra pozve do svého pořadu Jaromír Soukup moderátor. Bohužel teda jen ten absurdní nápad, nikoliv už to provedení. Zasloužený odpad a fakt na to nekoukejte, nemá to cenu ani v případě, že se chcete královsky bavit, jaká je to blbost. PS.: Pustil jsem si to jen na Youtube, protože tomu obskurnímu televiznímu kanálu a tomu šaškovi, co ho vede, fakt nechci zvyšovat sledovanost ani trošičku. ()

RafaKrakal odpad!

Jestli existuje peklo, tak musí vypadat nějak takto. Jaromír Soukup ztratil poslední zbytky soudnosti a na obrazovky uvádí svou masturbační fantazii okořeněnou třesoucími se kamerami, kulisami z ostatních pořadů TV Barrandov, scénářem jako kdyby ho vymýšlel Míra Rozner a neskutečně velkou dávkou trapnosti. Tento shitcom může mít jen jediné upotřebení a to jako nástroj tortury, neboť takové utrpení nemůže nikdo soudný snášet delší dobu. ()

RedEagleSK

Prvotřídní podívaná, takřka hollywoodska kvalita, bezchybne obsazení, vskutku originální děj, scénář, režie kamera bezchybní, střih prvotřídní, ukázka dokonalého gulervoucího herectví, hluboký emocionální a filmový zážitek pro každého diváka. Tohle velkolepé dílo musí pokračovat, cítím se kinematograficky nenasycen a neukojen po pouhém jednom díle toho všestanně dokonalého epického seriálu. Och ano Jaroušku! pojď do mne ! rychle natoš další díly! Mé tělo je cloumáno divokým kinematografickým chtíčem chci vidět pokračování ! ()

Mr.Ward odpad!

Čekal jsem to nejhorší, ale tohle bylo ještě horší 😂 Sorry, pochopím všechno - céčkové déčkové filmy, produkce bez rozpočtu, romský videa na youtube, turecký telenovely, notorické sledovatele Ordinace, filmy kde hodinu sere moucha na chleba, koňský porno, já pochopím všechno... ALE TOHLE??????? TOHLE JE ABSOLUTNÍ DNO a já nechápu, jak mu to může pořád procházet... Ať si ten Svět Jaromíra Soukupa má, ale ve své hlavě. ()

MikoZuko odpad!

Premiér Jaromíra Soukupa (haha) je absulutně nejamaterštější videopočin, co jsem kdy viděl. Už jenom skutečnost, že i podprůměrné Youtube video, střískané osmiletým děckem za 10 minut, má větší kvalitu, než tento "pořad", o něčem vypovídá. V záběru se na chvíli octne třeba i kameraman, který postrkuje herce pryč od své kamery a zároveň zpět do záběru jiné neustále se pohybující třesoucí se kamery. Dalším nechtěným hercem se potom stává například Dan, který jde uprostřed scény Soukupovi něco, jistě důležitého, říct. Soukupho odežene slovy "Co blbneš, Dane! Ještě točíme! Tak, klapka a jedeme dál." a jede se dál. Žádný střih, nic. Soukup zopakuje svou poslední repliku a Dan zůstává navždy postavou seriálu. Posledním hřebíčkem do rakve jsou pak pravidelné rozhovory Soukup-Soukup. Při nich spolu mluví Jaromír Soukup majitel Barrandova a Jaromír Soukup premiér. Jako by ho už tak nebylo v televizi víc než dost. Závěrem se nedá dodat nic jiného, že jsem v životě bohudík nic s tak hrozným poměrem snaha/výsledek neviděl a silně pochybuji o tom, že uvidím. Odpad je málo! Navrhuji závest hodnocení "Odpad Jaromíra Soukupa". ()

whysoserious odpad!

Ne - tohle se fakt nedá. Pustil jsem si to jen ze zvědavosti, protože jsem chtěl zjistit, co za šílenost si Jaromír Soukup zase vymyslel. Předpokládal jsem, že se pobavím jeho trapností a neumětelstvím, ale je to taková srágora, že jsem to musel vypnout ani ne po pěti minutách, protože jsem začal pociťovat panickou hrůzu z pocitu, že jsem v noční můře, ze které se nejde probudit. ()

soviczka odpad!

Jen tři slova - totální absence sebereflexe... A teď si jdu oči propláchnout bělidlem, uši zalít horkým voskem a zapít to louhem. ()

brzozin odpad!

Dnes nás jmenují premiérem, milááášku. Ano ano jmenují nás premiérem, glum glum glum..... Co dál k tomu napsat? ()

vitak69 odpad!

Slušně se tohle komentovat nedá. Sledovat jakýkoliv pořad na TV Žumpa je duševní sadomasochismus. Kromě toho je to z další z nekonečné řady soudně usvědčených lhářů z okolí Zemana. Sledovat Soukupa může jen duševně vyšinutý debil. Když čtu některé komentáře, tak to vypadá, že některé fanynky Soukupa u seriálu masturbují. Doporučil bych jim Pornohub, nikoliv TV Hovna. ()

Mr.Sombrero odpad!

Jedna z nejhorších věcí co jsem kdy viděl. Odhodlal jsem se k tomu shlédnout jeden díl, což patří mezi největší chyby mého života. Barrandov i Soukupa by měli zakázat, jinak stoupne v republice míra sebevražd. Čirý odpad, odpouštím i peprné výrazy v jiných komentářích. ()

knihovna

Na lidstvu se mi líbí různorodost. Například Shakespeare byl geniální. Nebo Einstein, Churchill, Cimrmann, samozřejmě já. A pak je tu druhá strana lidstva - Brouk Pytlík, Zlý výrostek Hugo, Pepek Vyskoč, Jiří Ovčáček, Jaromír Soukup. Buďme za to vděčni, rovnováha je důležitá. ()

HenryX018 odpad!

Jestli se pan Soukup snažil vytvořit nezábavnou slátaninu, s příšernou kamerou a nefungujícím scénářem tak se mu to perfektně povedlo. ()