Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

terez.coufal odpad!

Většinou se těm výtvorům na Barrandově směju, ale tohle už nebylo ani k smíchu. 20 minut příšerně nudnýho a nezajímavýho monologu o ničem. Vlastně je mi Soukupa i trochu líto. Očividně nemá nikoho, komu by na něm opravdu záleželo a řekl mu (slušně řečeno), ať se na to už konečně vykašle. ()

M4RT1NEK odpad!

Dal jsem tomu i šanci a vydržel až do úplného závěru! Nemohu se dočkat dalšího napínavého dílu plného nových tváří a známých osobností...Váš Jaromír Soukup … ()

stanslon

Ono hodnotit to jako komický seriál, je trochu přiblblé. Kdo zná Soukupa, ví co je zač a jak na svých pořadech přehrává. Jde spíš o One man show a Jaromír to vzal pěkně od podlahy. Nehodnotím to ve škatulce nejlepší herecký výkon. Nesedí to asi jen těm co obdivují Art a ostatním lepšolidem. A jak jsem si v diskuzi všiml, obdivovatelům 4% gay porna a možná i jejich u nás nejznámějšího gay-porn herce. Ale stejně se mi v diskuzi nejvíc líbil crackonosh (nejspíš také další 4%), se svým doznáním, že si jednou rval do zadku lahev. Jakých úchyláren ti naši odpadoví diskutéři jsou vlastně ještě schopni? ()

LucasAmarok odpad!

Dal jsem si tu práci a koukl jsem se..... Tady mě napadá přirovnání k filmu Bird Box (2018) ... po zhlédnutí "toho" se mě zmocnila silná touha si ublížit. ()

niobisoft odpad!

Naprostý odpad, maestro Soukup si evidentně vzal motivaci u Sluhy Národa (ukrajinská satira na to jak se Zelenskyj stal prezidentem, ještě před tím než se tak stalo v realitě) ... Nicméně je vidět, že je to naprostý amatér ... Na rozdíl od Zelenského, který je velmi úspěšný komik, nejen na Ukrajině, to je kostnatej rádoby reportér, který nezná ani co to slovo satira znamená ... Tak jako vše od něj informační a jakákoli stránka chybí. Naprostý odpad ()

Rindi odpad!

Tomu se nic jiného než odpad dát nedá ... Absolutní ztráta soudnosti ... Ovšem, kdo nikdy žádnou soudnost neměl, vlastně ji těžko může ztratit ... ()

Zoltarek odpad!

Když jsem o tom prvně slyšel, měl jsem pocit že se bude jednat o parodii na současnou politickou scénu. Parodie to je, nicméně pouze na herectví a komedii. ()

JsemPohodlny odpad!

Vydržel jsem to asi 2 minuty na YouTube a řekl bych, že stačilo víc než dost. Tohle už není ani křeč, tohle jsou nejsmradlavější splašky z té nejšpinavější stoky. Výrobní náklady odhaduji na šedesát korun, nemoderátor Soukup je ještě míň než neherec, primitivní hlášky, absolutně nevtipné gagy. Soukup ani neví, kam se má dívat, tak raději čumí do podlahy. Kdyby se to točilo na film, upřímně polituju ten materiál, který byl úplně zbytečně naexponován. S přehledem to nejhorší, co u nás kdy vzniklo. Za mě -100 bodů. ()

MrSAP odpad!

Toto již není televizní pořad, toto je diagnóza. Pana Soukupa už nelze ani litovat. On je zoufalý po všech stránkách. Má tohle ještě zapotřebí? Proč proboha nemá kolem sebe aspoň jednoho soudného člověka, co by mu vysvětlil, že opravdu už níž jít nejde? ()

Beetlejuice odpad!

Zvladla jsem presne 2 minuty a 42 sekund tohoto veledilka (vcetne znelky). A vypinam to. Skoda, ze jsem tehotna, potrebovala bych panaka. ()