Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Euky27 odpad!

Soukupovy zprávy občas sleduju při práci, beru to jako Guilty pleasure, občas se i zasměju, na oddych fajn. Teď jsem si pustil tohle, nalákal mne popisek Komedie/Sitcom a Jardova propagace v jeho zprávách. Nečekal jsem sice mnoho, to jsem ale ještě netušil, že to bude jen další egoonanie Jardy S. Scénář nula, dialogy? a monology! nula, kamera se klepe jak drogově závislý s dlouhým výhledem na nástřel Péčka do žil... Celkově je to o ničem, připomíná to další z Jardových "publicistických" pořadů. Závěrem, nevěřil jsem, že někdo dokáže překonal i kultovní The Room od Tommy Wiseaua, tady se to povedlo... The Room má ale alespoň tu lehce zdrogovanou chill atmosféru a je lehce crazy, tady to ale Jarda myslí evidentně vážně :-) Normálně nehodnotím seriály a pořady ani po jedné sérii, natož po jednom dílu... tady ale nemůžu jinak.. Plus mínus Nula, chudák Katka Brožová, divím se, že mu něco neřekne :-) ()

Castrator

Ed Wood českého televizního prostoru posunul hranice soukupovského bizáru zase o kousek dál a jestli v tom bude pokračovat (v to doufáme, Jarouši), hodí na sebe stejně jako Jardův velký vzor dámské prádélko a natočí seriál z prostředí českých transvestitů s Jirkou Ovčáčkem v cameo roli. (A s ufuněným Mirdou "chlastám víc, než si myslíte" Kalouskem jako komparsním pohoňovačem). Neuvěřitelná srágora, která dává pojmu gylty pležr úplně nový význam. Zatím jsem viděl čtyři díly a upřímně, je mi líto, že za chvíli budu za polovinou a že to jednou skončí. Něco tak uhnutého se jen tak nevidí. Kdyby Soukup zničehonic začal srát na stůl, tak se nad tím nikdo nepozastaví, protože by šlo o to nejnormálnější, k čemu by v tomto seriálu (?) došlo. Mažu odpad a dávám za pět, génius musí být doceněn. Bravo! ()

cross odpad!

Chlapci a devcatka, to vam povidam, ten borec tohle fakt mysli vazne!!! Povinne pro kazdeho, kdo neveri, ze je mozne natocit serial do komercni TV na mobil a s jednoznacne nejhorsim hercem ever!! Tohle je podle me opravdu mozne jen pokud stanici na ktere chcete vysilat vlastnite;) ()

cpt.Lynch odpad!

Mám celkem pochopení pro soukupovy pořady, občas s notnou dávkou úchylnosti kousek některého i zhlédnu. Pochopení pro to, že Soukup je podnikatel a těma svýma sračkami zkrátka vyplnil díru na trhu. Navíc se mu povedlo díky tomu jeho mediálnímu extémismu a exhibici udělat ze svého xichtu jeden z nejprofláklejších xichtů v ČR. Zkrátka patří do síně slávy politicko/mediálního bizáru v době OvarovoBurešovské… Co se týká premiéra tak nelze než konstatovat že je to hrubě zahranou i v rámci Soukupova měřítka. ()

ghatos odpad!

Transcendentální uchopení reality do zatím fiktivního příběhu, který nemusí být jednou fiktivní... . Inu narcis, majitel TV, špatný moderátor a bůh víc co ještě si vyprojektoval vlastní živý obraz a to doslova. Materiál pro psychology aneb urvané ego je sviňa. On to není ani sitcom. Spíše neurčitý, převážně monologický žánr. -100% (septik). ()

Stasz

Soukupovo Magnum opus ve formě existenciálního dramatu, kde exceluje v roli premiéra, jenž oplývá neorenesanční personou. ()

D28 odpad!

Podívejte se, on chtěl být prostě v něčem první. Rozumíte mi? Tak jo. A další zpráva. Je první, co mně těší. Opravdu. Navíc zaslouženě, že jo? Ale pojďme dál. Hoooooooodně dááááááál ()

Casablanca odpad!

Tak jo, dlouho už jsem neměla potřebu zde něco komentovat... Po všech těch narážkách kolem jsem si to při prokrastinační pauza pustila na YouTube. A... Po pěti minutách si má ani ne dvouletá dcera, která prokrastinovala se mnou, začala mermomocí píchat do očí vším, co jí přišlo pod ruku, až jsem jí je musela držet. Tím jsem jí zabránila zacpat si uši, tak raději spustila táhlé vysoké "nééé". Skončily jsme u konopí. Škoda, že jen ve videu... ()

Luteka odpad!

Jediný televizní počit (seriálem se to nazvat nedá), který si dovolím hodnotit bez toho, aniž bych zahlédla minutu děje. Má intuice a lehká kulturní znalost Jaromíra Soukupa mi naznačují, kam tento počin patří. A je to ... odpad! ()

blackkocour

Probourání čtvrté zdi nebylo nikdy vtipnější. Budeme premiéři. Premiér Jaromír Soukup > Francis Underwoord (House of Cards) ()

ZkuKol odpad!

Život mimo planetu zemi existuje, je to definitivní, jen musíme zjistit, z které soustavy to přišlo... ()

Melios odpad!

Po tom ,čo som videl Kameňáka som si ani nepredstavoval ,že by niekto dokázal vymyslieť ešte účinejšiu sebapoškodzovaciu praktiku. No a potom prišiel Jaromír Soukup a.k.a najhoršie rozpravajúci moderátor ,šéf a teraz herec. Po seriálu Sousedé som fakt nedúfal ,že sa nájde ešte väčsie dno ,ale evidentne Soukupovi vadilo ,že ešte nemá seriál ,ktorý by mu celý patril. A tak sa rozhodol spraviť nízkrozpočtový seriál na úrovni prvého stupňa základnej školy s amatérskymi praktickými efektami a s ukradnutými zábermi. O vyjadrovaní a o slovoslede Jaromíra Soukupa tu ani hovoriť nemusím. Začiatkom roka k nám prišiel seriál Chernobyl a ten dokázal dominovať najvyššie priečky na ČSFD a teraz konečne dostal konkurenciu ,ktorá mu konkuruje ,ale na opačnej strane rebríčkov. Ak sa radi mučíte alebo radi trpíte pri pozeraní "kvalitnej" Slovenskej a Českej kinematografie ani tak neodporúčam zhliadnuť. Ja osobne som nedokázal dopozerať ani prvú epizódu. Oficiálne prehlasujem seriál Premiér ako najľahší Try Not To Laugh Challenege a zároveň ako najťahší Try Not To Kill Yourself Challenge. 0% - Som fakt zvedavý ako dlho bude trvať kým Soukupovi začne vadiť ,že s ním v seriáli je aj niekto iný a všetkých nevyhodí. ()

Zemi11

Samozřejmě, najdou se i slabší epizody, ale celkově to vnímám jako něco nového, svěžího, slabší vtípky střídají ty lepší. Za mě pohodový satirický seriál, u kterého se člověk příjemně pobaví. ()

Sdoom odpad!

Ale jo, jeden díl jsem zhlédnul, abych tomu mohl dát ten odpad. Nicméně jednoznačně to bylo nejdelších 21 minut v mym životě. A asi i nejhorší věc, která se chce považovat za film/seriál. Měl by se zabít, to je moje rada! (Youtube) ()

wooozie odpad!

Zadlužený, psychicky nemocný a evidentně na drogách fungující majitel (televizního) kanálu, exhibující v tak příšerně nevtipné sračce, že to nemá obdoby. Dvacet minut čistokrevné trapnosti, ubohosti a nemohoucnosti ve všech ohledech. ()