Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

helmiczka odpad!

V prvej chvíli som si myslel, že sa dívam na nepodarené scénky (ktoré sa obvykle radia na koniec), a povedal som si, že tu boli asi pred odľahčenie zaradené úmyselne na začiatok. Myslel som, že po tých pár nepodarených scénkach každou chvíľou začne skutočný seriál. Po 5 minútach mi to už bolo podozrivé. ()

waits odpad!

Tak na tohle se snad nemůžou koukat ani Soukupovy milenky. Naprosto amatérský, nevtipný pokus o politickou satiru, ve které je Soukup mnohem horší než ve svých monolozích (věřil by to někdo?) - v těch je aspo uvěřitelně autentický, v tomhle otresne odbytem pocinu je ale trapnost a neumetelstvi tak vysoko, ze marne vzpominam na nejake priblizne srovnani. Videny prvni dva dily a protoze mam zalibu v upadko a dila,jeste tak dva dam. ()

ladno odpad!

Existencia tohto seriálu a existencia Jaromíra Soukupa je najjasnejším dôkazom toho, že boh neexistuje. ()

Saur.us odpad!

Přiznám se bez mučení, vydržel jsem asi 10 minut a to při sezení na záchodě a vlastně můžu J. Soukupovi poděkovat, jak na mě ten jeho pokus pomohl. Takhle hezky jsem se dlouho nevysral. ()

in_deed odpad!

Soukup je takový zhmotnělý a názorný příklad toho, co se stane, když násobíte nulou. Můžete mít různorodé rovnice, ale výsledek bude vždy stejný... ()

mh.mail odpad!

–70% — Ještě větší blbec, než jsme si mysleli. Ukazuje se, že i kategorie odpadu by měla být asi ještě škálovaná, protože zde platí: „Jaromíre, když se budeš hodně snažit, tak toho odpadu časem můžeš dosáhnout.“ Největší nářez ale byly reklamy sponzorů — Jaromír Soukup Auto a Jaromír Soukup Shop. Hele, a kdo byla ta skvělá herečka, co měla v díle dvojroli? Byla mi nějaká povědomá, ale v titulcích nebyla uvedená. ()

Bozvav odpad!

Nejsem si jistá, zda to nebyl pouze zlý sen, a to jsem tomu dal šanci hned dvakrát, tedy dva díly - fakt celé. Zjevně dle zdejšího hodnocení nebyl, neboť pravděpodobnost, že by se tolika lidem zdála stejná noční můra je vysoce nepravděpodobná. Co k tomu dodat? Některé myšlenky, které pan Soukup šířil v jiných pořadech občas nepostrádaly logiku, vzácně byly i vtipné a někdy i na místě. Toto ovšem je velmi děsivý počin narcistního neherce, který nic nesděluje, není ani trochu zábavný a navíc jediné poselství, které v sobě má je, že scénáře by neměl psát kdokoli ( nebo psát je může, ale zveřejňovat už raději ne), hrát by měli herci a režisér by neměl být úplný debil, nebo prodejná děvka. Jinak si totiž neumím vysvětlit, že by do toho kdokoliv šel. Střihače pomlouvat nebudu, neboť u toho zjevně nebyl pořeba a kameraman asi také moc ne. Za mne odpad Jaromíra Soukupa. Jsem zvědavá, jestli tohle někdo v tom našem malé českém rybníčku někdy překoná. V globálním měřítku je to třetí nejhorší sračka, co jsem kdy viděla. I to je docela úspěch. ()

johnymdoe odpad!

Svými prázdnými slovy jste mě připravil o dětství a o mé sny, přesto jsem jeden z těch šťastnějších. Lidé trpí a umírají, celé ekosystémy kolabují. Jsme na začátku masového vymírání a to vše díky tomuto seriálu pane Soukupe. Jak se opovažujete? ()

Everyone odpad!

Jaromír Soukup má nový pořad!, sitcom, jmenuje se Premiér. Dodal bych (Premiér) aneb hledání nového dna. Navrhuji trest tzv. natvrdo za použití zbraně hromadného ničení za tuto intelektuální genocidu. Tato "situační tragédie" by si zasloužila speciální známku. Dám všem těm, kteří neměli tu čest, pouze altruistické varování - nedívat se, jinak riskujete nevratné poškození mozku. Soukup a jeho produkty to není nějaký omyl, to je diagnóza. Osobně budu rád, když mi veškeré synapse z této mé odvážné zkušenosti zaniknou a zbyde jen pocit, který mi nedovolí se ani omylem vystavovat dalšímu sebepoškozování. Bohužel na výrazně tragické okamžiky nelze zapomenout. Každý ví, kde byl a co dělal při 11. září 2001, Američané při sdělení o zastřelení Kennedyho apod. Pokud nechcete riskovat toto ozáření lidskou blbostí, nenápaditostí, hereckou tragédií, trapnými pointami,...držte se v dostatečné vzdálenosti a nenechte se zlákat nevinným bizárem, je to past! a je to pro duševní integritu nebezpečné. Zlatá "neutrální tvorba" P.P.Pasoliniho nebo Toma Sixe. Civilizace a její kultura již nebude stejná, bude muset hledat novou rovnováhu. How dare you! /sledován 1. (a osobně poslední) díl v premiéře/ ()

sirien odpad!

10 minut na YouTube na dvounásobnou rychlost... trochu se při pohledu na tuhle podobu politické agitky děsim, kam ještě zvládne politická a obecně veřejná kultura klesnout. ()

Wawer odpad!

Jaromír Soukup je fenoménem moderní české televnizní tvorby. Tolikrát už porůznu zaznělo, že horší už to být nemůže a on vždy vytasí něco, čím všechny nevěřící Tomáše srazí do kolen. Upřímně jsem zvědav, co přijde dál. Jestli zůstane při zemi a napříště si střihne i roli Marcelky nebo například rovnou natočí My Fair Lady z Václaváku, kde se obsadí do všech rolí. ()

zdeny99

Podívat se na tento sitcom jsem se rozhodl poté, když jsem zde spatřil, že Premiér je na prvním místě mezi nejhoršími seriály. Bylo zde necelých 5000 hodnocení a téměř všechno odpady a jen dvě procenta hodnocení. To mě navnadilo, jak asi může vypadat seriál s tak strašným hodnocením. A když jsem zjistil, že je to od stanice Barandov a Premiéra tu hraje Jaromír Soukup, tak mi to začalo docházet, ale přesto jsem neodolal. Ještě více mě navnadily zdejší komentáře. Podíval jsem se na čtvrtý a poté první díl a již úplně chápu, proč je tento sitcom tolik diskutovaný a nenáviděný. Nebo proč je terčem vtipů. Jenže na rozdíl od asi 5600 hodnotících uživatelů odpadem (z 5636 hodnocení) jsem se rozhodl dát tu jednu hvězdičku. Přece je to první sitcom z českého prostředí a někdy ty arogantně a vulgární vtipy jsou přece ještě trošku vtipné. I když možná vtipné spíše ironicky. Naopak oceňuji snahu, že je denně natočen nový díl na aktuální politické či společenské téma. Jsem zvědavý, jak to dlouho vydrží. Ovšem také tímto ředitel Barandovu dokázal, že je ještě větší trotl než jsme si mysleli. I když možná z těch jeho pořadů, které vysílá na své stanici, v níž dělá snad vše od ředitele, moderátora, herce až k uklízečce, je tento pořad snad nejlepší. Když jsem se podíval na jeho pořady, v nichž vystupuje, tak vše kromě dokumentu MÁME NA VÍC je v černém. Tohle nemá ani Casper Van Dien! A to o něm koluje vtip: Jak poznáte špatný film? Hraje v něm Casper Van Dien a není to HVĚZDNÁ PĚCHOTA. Jsem zvědav, zda někdo to opraví i na pana ředitele Barandovu. [5636. hodnocení, 568. komentář, 2%, 1. nejhorší seriál] ()

Franta285

Premiér Jaromíra Soukupa aneb v mysli psychopata. 666.komentář. V posledních epizodách dost spadla kvalita, takže nakonec dávám: 5/10 ()

maxXxic odpad!

ČSFD by mělo neprodleně zvážit změnu stupnice hodnocení, protože jestli to takhle půjde dál, tak budu muset zvednout hodnocení všem těm Babovřeskám apod. minimálně na 4 hvězdy. ()

Ivan N.

Člověk by řekl že už to hlouběji nejde, ale Jaroušek se v tomto případě překonal a klesl pod úroveň sebe samotného. Klesl tak hluboko že už to není ani trochu sranda, ale vážnej průser hodnej toho aby ho zavřeli do blázince. Je mi záhadou kde tahle srajda vzala 2 procenta. Tohle by mělo jít prostě do zápornejch čísel. ()

anatheman odpad!

Dalo by s o tomto "počinu" dlouze povídat, jak je to "pohoršující", vyvolávající zvracení a narcistické. Já jenom zkrátka napíšu, že je to sračka a tečka. ()

montongery odpad!

I negativní reklama je reklama a tak díky tomu jsem se musel na pár dílů kouknout s tím, že to přeci nemůže být tak hrozné. Ale je to poprvé, a pevně doufám že naposledy, kdy něčemu dávám odpad!. Velmi nepovedená politická satira, která si o sobě myslí, že je inteligentní, chytře vtipná a světoborná a bere se naprosto ale naprosto vážně. Řekl bych, že jediné co se jí povedlo, je to, že koreluje se samotnou Soukupovou osobností. A tak přemýšlím o kontaktování TV Barrandov, aby mi poslali finanční vyrovnání jako odčinění za doživotní psychickou újmu, co jsem utrpěl. Ale nevím, jestli se taková částka, co by mému utrpení alespoň lehce odpovídala, najde. ()