Rachot

• USA Rumble (více)

Ve světě, kde je wrestling příšer celosvětovým sportem, kráčí dospívající dívka Winnie ve stopách svého otce. Rozhodne se vytrénovat outsiderskou příšeru, aby se stala šampionem... (TV Prima)

M.i.k.e

průhledný animák plný všech myslitelných klišé, který je ale ve výsledku sympatický a v mrazivém nedělním dopoledni svůj účel splní.Bojující příšery, které jsou viditelně inspirované v Příšerkách s.r.o. jsou fajn a menší diváci je ocení spíš než ti dospělí.Pro ty tu toho zase není tolik, ale ta hodinka a půl uteče jako nic a trpět u Rumble nebude nikdo...60% ()

papadoce

Rumble ako reklamný produkt WWE od WWE films je zároveň povinnou jazdou pravého fanúšika wrestlingu. Lenže čo tí ostatní. Animácia bola obstojná, miestami veľmi vydarená, scény sprevádzalo množstvo wrestlingových výrazov a situácií ako z reality, avšak absolútne absentoval humor. A to aj taký ten inteligentný pre dospelých, tak aj bum bác humor pre najmenších. Pozerať rozprávku bez vtipu vám 104 minút pocitovo predĺži na dvojnásobok. Vlastne tu nie je ani veľmi čo komentovať. Toto nie je rozprávka ako ju moderná doba potrebuje. Je to proste obstojne animovaná nuda, ktorá vás zdolá na submission. Tap, tap, tap. Slabučké. A neviem či to je do rozprávok potrebné, dokonca možno ani vhodné, ale dievčence boli animované veľmi sexi. Dám dve hviezdy a označujem za sklamanie. ()

Jaro.Krafcik

Ako spomenul uživateľ Arsenal83, kombínacie wrestlingu a príšer do animovaného filmu velmi nepatrí. Možno ak by daboval nejakú postavičku napríklad taký The Rock. Avšak dosť rýchlo to zbehlo a nudiť som sa nezačal. Ale určite slabší animák ktorý by som neodporučil. Ešte sa vojde do toho neškodného priemeru. 3* ()

Maximilianus

No dobre. Vo výsledku to možno nie je až tak zlý film, ale určite je vhodnejší pre menšie publikum,  ktoré nie je až tak náročné a nevidelo ešte veľa iných animovaných filmov, alebo si ich nepamätá. Rumble je totiž film bez nápadu,  humoru, sympatických a charakterových postáv, plný otrepaného všetkého čo sa dá. Ale na tú spodnú hranicu priemeru sa u mňa dokázal vyštverať. 5,2/10. ()

silentname

"Rumble" vnímam ako pohodový animák pre malých aj veľkých. S dobrým odkazom, celkom kreatívnym konceptom a s tým súvisiacou aj kvalitnou animáciou. Spolu sú podľa mňa naši hrdinovia skvelí a zabávali ma. Je zaujímavé vidieť ako sa dá skombinovať wrestling s tancom. A úprimne, je to celkom zábavné. Vážnejší problém pre mňa predstavuje len to, že ten príbeh je trošku klasický a vieme odhadnúť ako to celé vlastne dopadne. Plus je treba povedať, že istým spôsobom je škoda, že sa hneď na začiatku dozvieme reálnu identitu Steva. Keby to bolo trošku viac tajomstvo, mohlo to podľa mňa príbehu trošku pridať. No priateľstvo je vykreslené dobre, niektoré fóry sú v tomto filme vynikajúce a okrem toho tie zápasnícke časti z úvodu sú absolútne dychberúce. Som rád, že som film videl a ako oddychovku pre celú rodinu odporúčať môžem. Hodnotenie: B ()

• V úvodním zápase, kde se utká Tentacular proti Kingu Gorgemu, tak druhého zmiňovaného moderátor označí jako „British Bulldoga“, což je přezdívka skutečného wrestlingového zápasníka z osmdesátých a devadesátých let. (sQelle)