Reklama

Reklama

Rachot

  • USA Rumble (více)
Trailer 1

Ve světě, kde je wrestling příšer celosvětovým sportem, kráčí dospívající dívka Winnie ve stopách svého otce. Rozhodne se vytrénovat outsiderskou příšeru, aby se stala šampionem... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (26)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Původně to mělo jít do kin minulý rok kvůli kovidu to posunuly na rok 2022 a nakonec to z kin stáhli a šlo to rovnou na dvd nejspíše. Jinak tak velký průser jaký to je jsem teda nečekal hlavní monstrum poráží ostatní monstra tak, že s nima tančí zní to debilně a ve filmu je to ještě horší pokud jste se těšily na film kde monstra spolu bojují máte smůlu . Chybí sympatické postavy jelikož Steve je trapák co pořád prohrával a byl za to placený pak zjistil, že umí tančit a díky tomu začal vyhrávat první zápas vyhraje tak, že pořád utíká tím soupeře unaví a on pak odpadne a ostatní jsou na stejný styl . Závěrečný zápas taky nic nepředvede a přál jsem Tentacularovi , aby ho zabil což bylo jasné, že se nestane bohužel. Ta holka si hraje na profesionální koučku a jediné co ho naučí je tančit  což on stejně uměl i bez ní a ostatní postavy jsou křoví. Ani humor to nezachrání jelikož většinou vypadá tak, že Steve do něčeho vrazí nebo spadne někam případně ho něco bouchne. Jinak píseň v traileru Time Of My Life z Hříšného tance tam ani není a asi neměly ani prachy nebo práva tak tam hraje úryvek z songu Eye of the tiger z Rockyho , ale bez textu.  P.s. kdo vydrží do konce dostane i scénu s brkáním opravdu to musely dat do animáku ? 40 procent ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

průhledný animák plný všech myslitelných klišé, který je ale ve výsledku sympatický a v mrazivém nedělním dopoledni svůj účel splní.Bojující příšery, které jsou viditelně inspirované v Příšerkách s.r.o. jsou fajn a menší diváci je ocení spíš než ti dospělí.Pro ty tu toho zase není tolik, ale ta hodinka a půl uteče jako nic a trpět u Rumble nebude nikdo...60% ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Síce len tri hviezdy, ale o to silnejšie a na pomery Netflixu jeden z tých lepších počinov. Slušná animácia, WWE príbeh spojený s Kaiju a tanečnou školou a máme tu Rumble. Len škoda, že otec bol lepší ako syn, ale tak to už býva. Vo výsledku nič extra, ale určite žiadna hanba a ešte to navnadilo na zhliadnutie buď serióznej športovej série ála Rocky, alebo jej sci-fi odnož Reel Steel. ()

Maximilianus 

všechny recenze uživatele

No dobre. Vo výsledku to možno nie je až tak zlý film, ale určite je vhodnejší pre menšie publikum,  ktoré nie je až tak náročné a nevidelo ešte veľa iných animovaných filmov, alebo si ich nepamätá. Rumble je totiž film bez nápadu,  humoru, sympatických a charakterových postáv, plný otrepaného všetkého čo sa dá. Ale na tú spodnú hranicu priemeru sa u mňa dokázal vyštverať. 5,2/10. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Animovaný wrestling s outsiderem, který překvapil. Klišé vedle klišé, předem jasný příběh, ale sympatické příšery, pěkné animace a svět wrestlingu mám prostě ráda, tak proč ne. Příjemná pohodovka, která mě bavila víc, než polovina animáků nasazených do kin. Kdo tvrdí, že do wrestlingu tanec nepatří? ()

Galerie (44)

Zajímavosti (1)

  • V úvodním zápase, kde se utká Tentacular proti Kingu Gorgemu, tak druhého zmiňovaného moderátor označí jako „British Bulldoga“, což je přezdívka skutečného wrestlingového zápasníka z osmdesátých a devadesátých let. (sQelle)

Reklama

Reklama