Mladý Grigory se narodil do rodiny ruského oligarchy. Zhýčkaný mladík si je svým privilegovaným postavením stoprocentně jistý. Myslí si, že se na něj nevztahují zákony a je nedotknutelný. Když jednoho dne zajde ve svých eskapádách příliš daleko, jeho otec se rozhodne podniknout drastické opatření. Za pomoci svého přítele psychologa vymyslí originální a velmi radikální plán, jak dát neposlušnému synovi opravdu nezapomenutelnou lekci. (Febiofest)

Mamlas

Skvělý námět a kvalitní úsměvná realizace s postupnou gradací emocí a sympatickými herci i postavami. Jako byste smíchali Pyšnou princeznu a Mrazíka, ale nepojali jste to jako pohádku a zasadili do současnosti. Velmi příjemné překvapení. (72%) ()

AlexUnited

Komédie moc nemusím ale táto bola fajn. Zaujímavý námet a neskutočne krásna a sympatická dievčina v jednej z kľúčových úloh. Aj ja by som sa kvôli nej zmenil ... akurát že z dobrého človeka na ešte lepšieho :D ()

Luswani

Už dlouho jsem se tak nezasmál. Povedených a vtipných scén je zde opravdu dost. Klasické schéma, jak se darebák poučil a stal se lepším člověkem, je zpracováno originálně a místy velmi vtipně. 85% ()

cernakus

Tak tohle byla jízda. Standardní americkej příběh o nápravě floutka v ruských reáliích a s ruskými herci. A v momentě, kdy to je Ruské, je to skvělé. Dialogy naprosto vynikající a řachat se u nich budete v podstatě kdykoliv nastoupí na scénu. Herci jsou příjemní a svým rolím sedí. Doporučuji se slovenskými titulky, které ještě přidají grády na všudypřítomných dvojsmyslech a urážkách. ()

Hombre8

Nebylo by to zlý, nebýt toho ruského "humoru", pohádkového způsobu zpracování a hlavně silné prvoplánovosti. I průměrný konzument musí dlouho dopředu vědět, co se stane. Takže třeba srovnání s Hrou, které je velmi časté, mi přijde nesrovnatelné. To byl úplně jinej sport. Jo a mimochodem, koho napadl překlad Sedlák? Холоп je v podstatě antagonismus. Znamená naopak nevolník, nebo až otrok. ()

vinducha

Opravdu zajímavé by bylo , kdyby se mohl porovnat srovnávací vzorek , který by skutečně aspoń na rok skončil za katrem . Který z těch 2 by vylezl lépe  polepšený .  Jinak M. Bikovič v hlavní roli velice povedený , ideální představitel rozmazleného děcka , za které fotřík celý život řeší jeho problémy. Spokojenost. ()

Grezocrusk

Zábavná a zmysluplná komédiia, pri ktorej by sa mali niektorý tiež v skutočnosti poučiť.Krásne prostredie a nápad.Postavy sú v ceľku sľubné, dejová linka je však predvídateľná a ten záverečný koniec by som skôr vypustil. ()

FildasCZ

Dobře natočený, dobrý námět, ale opět komedie to moc nebyla, a nebo po českého diváka určitě ne. Herec se mi protivil naopak herečky byly moc příjemné. ()