Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

Naby

Zacinalo to celkem zajimave, sle postupne se to zvrhne v kopii 80 tek ala Comando, coz proste beru v dnesni dobe jako brak. Hold se svet posnul za pul stoleti!!! Nedoporucuju nikomu. ()

zurivymlok

Typický příklad, kdy tři hvězdy jsou málo a čtyři moc, ale pokud je u mě John Wick za čtyři hvězdy, tak nemohu dát více jak ty tři. ()

Bogrant

V podstate banalita, ale s dostatočne údernou akciou, ktorá je vďaka Hemsworthovej charizme a choreografii precízna, vďaka jeho indickému kolegovi (nemyslím chlapca) drsná a predovšetkým vďaka kamere nápaditá i vcelku zábavná (najmä počas zbesilej naháňačky v centre). Byť to o čosi menej senilné, hlavne vo finále na moste a v dialógoch, máme tu dobrú odlišnosť. Takto je z toho "iba" veľmi solídna žánrovka, ktorú netreba s nikým a s ničím porovnávať, len si ju vychutnať a tešiť sa z faktu, že v dnešnom prívale akčných polotovarov, tu je konečne opäť jeden, ktorý vie, za aký koniec to správne uchopiť. ()

hephaestus

jasne ze za iq tykve by som dal filmu 3.... 183 mrtvych? tak to je 2 nasobok ramba, ale muselo to stáť kopec peňazí, kamera behala ako sialena tak 4 hviezdy za ozaj jednohubku, ktorú si pozriem o 99 rokov znova. ()

Mukade

Takéto "kamerovanie" pri tej naháňačke na autách donedávna nebolo možné, proste miestami impossible kamera... Paráda. ................. Sledujete na mobile alebo na malej obrazovke z "kilometra", v svetlej cimre a potom dávate 3**... ()

morlumak

Akční scény fajn, ale vše mezi nimi byla docela mizerie, což nezachránil ani Hemsworth, kterému role docela sedla. ()

dinzbir

Je to film, který jsem kouknul několikrát kvůli své specifičnosti a mučednické akci. To znamená, že má své kvality. Třeba Die Hard jsem si nikdy nepustil vícekrát... krom Die Hard 4.0, ten má taky grády + vzdělávací fakta. ()

Bragi66

Komu stačí ve filmu řízné řežby, tak ten by to mohl ocenit. Asi měli rozumné poradce, že ty přestřelky a souboje tak moc zase nepřekropili a přitom byly působivé. Báječné kulisy, je vidět, že tam všude vládne pořádek a čistota - inu Bangladéž. Jinak sice klišé, kdy se ze během filmu propitý žoldák přerodí na kamaráda, ale to už tak ve filmech bývá. Taky ten kluk si mohl ta svá moudra nechat pro sebe, nebo si to někde lépe nastudovat. Jinak minulý týden (duben 2022) se u nás na sídlišti Vlasta (Praha 10) natáčelo Vyproštění 2. Bude to asi dost retro, prože to tam byl samý Žigulík a Moskvič. Mezi paneláky tam postavili americkou představu socialistické tržnice z vlnitého plechu, která připomínala spíše tu Bangladéš. ()

Polux

6/10 | Hodně podobný výsledek jako u Atomic Blond. Oba filmy jsou postavené "okolo" jedné highlight akční scény uprostřed filmu, která je opravdu skvělá a blíží se levelu Raidu nebo Wicka. Zbytek je ok, ať už jde o postavy, zápletku, vztahy mezi postavami nebo tempo = stačí vidět jednou a pak se opakovaně vracet jen k danému highlightu. | Filmu určitě pomáhá relativně neokoukané atraktivní prostředí a Hemsworth, který ze sebe vydává své maximum, plus proměnlivý vztah mezi ním a Hoodou. Naopak jej podráží zbytečně přestřelená délka (na tak prostinkou story) a celá linka s Harbourem, u které proklatě zvolní tempo. Pokud by od "jednozáběrové" sekvence rovnou přešli k finále na mostě a pojali film ve stylu "real time", kde není čas na budování vztahů, vysvětlování pozadí postav a plkání u kávičky, protože jde jen o jedno - přežít, byl by film absolutní pecka. | V každém případě jde ale o slušné řemeslo a doufám, že Netflix bude v podobných věcech (Triple Frontier, 6 Underground atd.) nadále pokračovat. | PeZet ()

chamonix

Přesně takové obyčejné střílečky točil Chuck Norris už před čtyřmi dekádami. A dokázal to s náklady blízkými setině netflixovského rozpočtu, nemluvě o jejich přidané hodnotě v podobě Chuckovy bohaté mimiky. ()

draxxi

Konecne akcni film, ktery svemu oznaceni akcni, nezustava nic dluznej. Jedna akce strida druhou, napeti, dojeti...je tu vse. To vse velmi drsne a realne natoceno. K tomu paradni soundtrack. Za me spokojenost velika... 17/12/2022 75% ()

272827

Přidávám hvězdičku za ,,flákanec" Chrise Hemswortha tomu kidovi.. Jinak generický akční film, který ničím nezaujme. ()

Accuphose

Bylo to svižný, nový prostředí, trošku dojemný pozadí a boj o moc ve státech, kde život nemá cenu.... co bychom víc chtěli. Jasně, je to trošku ve stylu komanda, ale ne zas tak moc, aby to tahalo za uši. V půlce filmu je čůrací pauza, jinak to při té skoro dvouhodinové stopáži uteklo poměrně snadno. ()

chosan

Akčních filmů, tedy těch pořádných je jako šafránu. A toto je doslova akční nářez, který si zaslouží 85%. ()

surprise

Ach ta všemocná a vševědoucí mafie, která je vždy o krok napřed a vše řídí ze svých luxusních sídel, a pro život jednoho postřílí stovky. Nedává mi to smysl a to i přesto, že tím jedním je nedospělý syn kápa. Zápletka, kterou bych vymyslel i já není zrovna to nejlepší, ale natočeno je to poutavě a proto si to člověk pouští. Takže dobrý. ()

Declen

Nic proti akčním filmům, ale tohle byla fakt sbírka klišé u kterých jsem si myslel, že se snad už ani netočí. ()

RushRush

Tak to smekám ...takovej nášup jsem hodně dlouho neviděl,kamera naprosto dokonalá,střílečka nemá konce ve scénách jsem snad ani nedýchal Chris naprosto neuvěřitelný...a ten konec hmmm mazec. ()

Decado23

Narodil ses v osmdesátkách, nebo dříve a miloval jsi, či stále miluješ staré akční bijáky? I když jsi mladší než z osmdesátek, máš rád ty staré pecky? Pokud alespoň jednou odpovíš ano, je tento film pro Tebe svatá povinnost. ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

18.06.2023

V pátek 16. června si na Netflixu odbylo premiéru dlouho očekávané pokračování akčního snímku Vyproštění z roku 2020 v režii zkušeného kaskadéra a akčního koordinátora Sama Hargrava. První film se na… (více)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Furiosa dorazí až v roce 2024

Furiosa dorazí až v roce 2024

11.09.2021

A je to oficiální. Furiosa, prequel Šíleného Maxe z roku 2015, dorazí místo roku 2023 až v roce 2024. Austrálie si totiž v těchto dnech prochází něčím, čemu se kupodivu jako jedna z mála zemí na… (více)