poster

Vyproštění

 • USA

  Extraction

 • USA

  Out of the Fire

 • USA

  Dhaka

  (pracovní název)
 • Austrálie

  Extraction

 • Velká Británie

  Out of the Fire

 • Kanada

  Out of the Fire

Akční / Drama / Dobrodružný / Thriller

USA, 2020, 117 min

Diskuze k filmu (398)

<< novější 19 18 17 16 15 10 6 1
  • 21.9.2020  11:48
  • 6.8.2020  16:38
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  jimikokta: Není Thor.. Bude tam hlubší význam proč zabil tolik vojáků a proč má lepší výdrž a schopnosti, než obyčejný voják.. Mám dojem scenárista dokonce naznačil, že se bude v 2.dile zaobírat jeho minulosti a jeho postavou.. Tzn. Bude vám objasnovat proč je takový dobrý.. Vše dává smysl.. Univerzální voják měl taky občas nějakou vzpomínku a víc nic.. Měl jen plnit mise a nepřemýšlet co bylo..

  • 6.8.2020  00:28
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  rounen: Dali mu mezi nohy Thorovo kladivo. Můžeš si všimnout v průběhu filmu, jak mu házejí koule blesky. To bude to překvapení v druhým dílu. Prostě jako " Hahaha já byl celou dobu Thor a vy jste mi na to skočili. " :D

  na příspěvěk reagoval rounen
  • 6.8.2020  00:25
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  JUWA: Takže kdyby ho sekl do krku sekáčkem na led, tak by to byl cajk ?

  • 5.8.2020  20:46
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  Mám pocit, že žoldak v hlavní roli (Chris) byl vylepšený typ vojáka.. Něco jako Univerzální voják (VanDamme).. Dvojka by měla objasnit jak vylepšený žoldak je.. Všiml jsem si toho, když skočil do toho jezera z vysoké výšky a pod vodou neplaval, aby se udržel na dně.. Jakmile se nadechne, aby zadržel dech, tak by měl vyplavat, jenže on se držel pod vodou a relaxoval.. Další vylepšení když ho srazilo vojenské auto, a odhodilo ho X metrů.. Přišlo mi to, jako Univerzální voják.. Jenže v prvním díle Extraction zatím o něm nic neodhalili, proč je vylepšený.. Proto si ho taky ta (Farahani) najmula na tu misi.. Nejspíš zemře jen ranou do hlavy (jako ten Randeep Hooda).. Rozhodně Chris přežil, ale s tím že byl vylepšený žoldak.. Není to obyčejný člověk v tom filmu.. Na 200% to objasní druhý díl, ale můj tip je, že to bude něco jako Univerzální voják.. Ten film i tak není brán jako skutečný, ale akční oddychovka, jenže situace v tom filmu nasvědčuje, že je něčím vylepšený.. Takže očekávejte, že na konci přežil..

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 31.7.2020  00:26
  JUWA
  (hodnocení, komentáře)

  jimikokta: .50 Cal je schopný ti odstreliť hlavu,pokiaľ ťa trafí do krku. žiadna prvá pomoc nemá cenu. ten plukovník ho trafil s 5.56x45 mm

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 30.6.2020  05:34
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  jimikokta: Tak většinou vybíraj do role aktuální akční hrdiny dle období.. Vem si, byl Chuck Norris, Arnie, Stallone, atd., Ted tu máme Hemswortha, nebo Keanu Reeves, tak s nimi točí co jen jde, když ještě maj dobrý věk..

  • 29.6.2020  22:53
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  Já si myslím, že neměli obsadit do hlavní role Hemswortha. Vůbec by neměli obsazovat do těchle rolí tyhle typy. Měli to natočit s nějakým škaredým zabijákem. Takovým tím typem, kterýho když potkáte v noci na ulici, tak se ještě za rohem stále potíte na prdeli. Chlapa tak škaredýho, že je proti němu Hellraiser manekýn z lidového domu umění.

  na příspěvěk reagoval rounen
  • 28.6.2020  17:45
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  ezop1012: On chtěl splnit misi.. Jenže kdyby tu misi vzdal, tak toho Inda by nejspis zabili.. A to nechtěl.. Nechtěl by to žádný akční hrdina.. Takze se zachoval jak se zachoval.. Navíc mu to bylo i nejspíš jedno, jestli by někde zahynul.. Vsak zabil xxx vojáků, takže musel počítat se smrtí, akorat se řeší jestli to přežil či nikoli.. Nechali tam otevřený konec, když stál u bazénu.. Džíny a zelená vojenská bunda s batohem, kdo jiný by přišel za Indem..

  • 26.6.2020  20:44
  ezop1012
  (hodnocení, komentáře)

  niekedy menej je viac, tu to plati dvojnasobne.  jak tato zlatanina moze mat 70%? napriklad, posledny ostava 1996, tam to bolo v pohode a nevadilo. tu su aj nelogicke veci, niekomu komu zachrani zivot tak pre nejakeho inda je ho schopny aj zabit, to co za blud? nebola tam ani jedno dobra scena, filmova hudba zla, hlavna postava nesympaticka, prostredie spinave. hodnotenie 1/5

  na příspěvěk reagoval rounen
  • 25.6.2020  13:34
  Yoshitsune
  (hodnocení, komentáře)

  Tyler : Jak se jmenuješ ?

  Ovi : Ovi

   

  https://twitter.com/IkoroduB/status/1275769895163252737

  • 20.5.2020  14:22
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  Readyxx: Ohledně náhody vydržíš hodně.. Vše záleží na tom jak tě trefí.. Dokonce jsem viděl případ, kdy chlapek dostal ránu z pistole do nohy a ani si nevšiml, že ho zasáhla kulka z pistole.. Tvrdil pak že ho něco jen zastipalo jako bodnutí od včely..

  • 20.5.2020  03:09
  Readyxx
  (hodnocení, komentáře)

  tak prezil nebo ne ??  co ten chlapek na konci  u bazenu ? , jinak Rounen  pobavil tim svym nablblim komentarem a sahodlouhym rozborem co clovek  vydrzi  :D

  na příspěvěk reagoval rounen
  • 14.5.2020  21:26
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  rounen: Dyť to tam pak vysvětloval. Nevyplaval na hladinu, bo má ocelový koule.

  • 14.5.2020  21:20
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  Tak nějak jsem nepochopil, což mi vrtá hlavou už delší dobu, proč z té postavy dělají ve filmu Thora.. Nemyslím tim vyloženě konec filmu, ale uz to jak skočil z hodně vysoké výšky do jezera a udržel se na dně.. Když se nadechnu a držím dech, tak se nadnesu nad vodu, ale on se drží u dna.. Jakoby to byl nejaky nadclovek.. Nakonec v druhém díle vyleze napovrch, že Thor zkusil na Zemi vzít si zbraň místo kladiva :)

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 14.5.2020  18:21

  Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

  • 14.5.2020  18:18
  Paul_cz
  (hodnocení, komentáře)

  Tři problémy: Bralo se to strašně vážně, záporák měl charisma a vliv na děj asi jako použitej toaleťák, a dojímavý scény s klukem, ať už blonďatym nebo hnědym, stály za vyliž.

  Jo a ještě přehnanej piss filtr.

  Ale ta akce byla tak skvělá a Hemsworth má takový charisma, že mě to dost bavilo i přes ty problémy. Ale škoda nenaplněnýho potenciálu.

  na příspěvěk reagoval Yoshitsune
  • 10.5.2020  23:33
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  rounen: Ah, takže vlastně úplně v poho. To se ti stává dvakrát do měsíce.

  • 10.5.2020  22:26
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: Přesně tak, Nevěřil jsem, že dokážou respektive Rob dokáže natočit Vyvrzence pekla 3, protože na konci dvojky byli ti 3 pekelníci rozstrileni jak síto.. Takze jsem nevěřil, že přežili úplně všichni.. Ale klaun měl raka, a nejspíš si chtěl ještě naposled střihnout roli klauna, proto nejspíš oživil všechny postavy.. Ale faktem je zase to, že nikdo je neviděl zemřít.. Film skončil otevřeným koncem, kdy všichni 3 měli střelné rány a tim skončil film..

  • 10.5.2020  22:06
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  jimikokta: Odstrelovac střílel z dálky, a netrefil ho do krku.. Do krku ho trefil pistoli až ten kluk z ulice.. Sniper ho trefil do vesty, ale nejspis kulka pronikla skrz vestu, záleží jak daleko, opět spekulace.. To ze spadl do vody bylo pro něj výhoda (už přece na začátku skočil do vody a uměl v ní fungovat a relaxovat u dna, takže ta scéna by měla mít význam u konce filmu, kdy do ní spadl z mostu..

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 10.5.2020  11:02
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  rounen, rounen: Ty to vidíš dost naivně. Když tě zasáhne odstřelovač ráží .50 do krku, tak ano můžeš přežít, když se ti dostane lékařské pomoci a ne že to nasliníš a jdeš plavat kraula pod hladinu ty vole. Tělo dostane šok ti taky nic neříká. Nemluvě o dalsích zraněních, ztrátě krve a celkové únavě poté, co sundal celou army. Ten film je fantasy, něco jako Vyvrženci pekla.

  na příspěvěk reagoval rounen , JUWA
  • 10.5.2020  08:57
  Ellmariachi
  (hodnocení, komentáře)

  Podle mě měl mít Chris dlouhý vlasy a dvě vesty. To by qho nešlo zabít už vůbec.

  • 10.5.2020  08:55
  Ellmariachi
  (hodnocení, komentáře)

  Některým lidem by měli zakázat klávesnice...

  • 10.5.2020  08:23
  Yoshitsune
  (hodnocení, komentáře)

  "at mladý Ind"

   

   

  za prvé jmenuje se Ovi  a za druhé, chtěl ho zachránit z určitých morálních důvodů. A za třetí ona neni Indka, ale pochází z Iránu a ve filmu se jmenuje Niky. 

   

   

  ach jo 

  • 9.5.2020  21:53
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  agentmiky: Rozhodně umřít nechtěl.. Jenom chtěl to, at mladý Ind nasedne do vrtulníku a pryč.. Kdyby se Ind a Indka sniperka pro Tylera vrátili, tak by ho za prvé, měli problém nést (těžkého chlapa) a za druhé by hrozilo, že někdo zabije i je, tudíž cíl mise by byl zbytečný.. Rozhodně Tyler ještě mrtvý nebyl, a nikdo ho umřít neviděl, jen spadl z mostu, ale nejspíš úmyslně, aby měl nějakou šanci na přežití.. Řeka ho mohla nést km daleko a někdo ho mohl pak vytáhnout z vody a dát do kupy.. Stále ta možnost otevřeného konce tam je.. Pokud není vidět mrtvola a prukazny záběr že je po něm, tak klidně pokračování udělat mohou, pokud to nejak vysvětlí..

  • 9.5.2020  21:31
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  agentmiky: Určitě měl vestu, takže postreleni nevadí.. Jediná šance jak ho zabít je hlava, a krk jen v případě, že netrefi tepnu..

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 9.5.2020  21:21
  rounen
  (hodnocení, komentáře)

  Wacoslav1: Přežil by to člověk, který dostane prustrel těla a netrefi tepnu, ani důležitý orgán.. Čistě náhodně klidně přežije.. Víme jen to, že sniper ho trefil, ale mohl ho prostřelit, navic nejspis měl vestu.. Byl vyzbrojeny tak, tak, že ho lze těžce zabít.. Tylera musel jedině někdo trefit do hlavy (stejně jako Randeep Hooda) jinak takové zoldacke zabijaky nelze moc zabit.. A Tyler měl vyhodu (při druhem postreleni do krku), že střílel piko amater (nejaky městský fagan z ulice) žádný profi zabijak.. Tudíž šance na přežití tam je.. Srazilo ho auto ki Randeepa) a oba žili dále.. Tito zabijaci potlačují práh zranění a bolesti, maji vesty a je fakt problém je zabít.. Musíš trefit jedině hlavu, jinak mají velkou šanci na přežití..

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 9.5.2020  17:49
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: Oukej, ale nemám z toho radost !

  • 9.5.2020  17:33
  vegetol.mp
  (hodnocení, komentáře)

  jimikokta: Vyvrženci pekla žádná fatasy není. Je to naprosto realistickej film ve všech ohledech. To jen tak pro pořádek.

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 9.5.2020  17:24
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: No jo, ale u Vyvrženců pekla vidíš už v názvu, že je to fantasy, ale Vyprstění se snaží tvářit jako reálná akce a bohužel můžeme vidět i zde, např. rouno, že jim to někteří spoluobčané žerou. Takže proto ty dohady, jelikož jde o vyšší princip mravní, a potírání toho, aby se lež vydávala za pravdu. To bychom tu vojnu s turkem takhle těžko vyhráli, kdyby záloha běžela nepřátelským mužkám vstříc, říkajíc si, že pár střelných ran jistě nevadí, když ve Vyprstění týpek pobíhál a byl jak řešeto ! Takže dokud budou kolem nás v ulicích chodit spoluobčané s IQ osmažené brambory, je třeba se starat a usazovat vše na pravou míru.

  na příspěvěk reagoval vegetol.mp
  • 9.5.2020  17:17
  Lacike
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: No vidis, a ty si si uz vyspoileroval koniec. :)

  • 9.5.2020  16:51
  vegetol.mp
  (hodnocení, komentáře)

  Tvl, vy máte starosti. Prostě to přežil. Musí to někdo složitě vysvětlovat? Na konci Vyvrženců pekla taky všichni zdechli a v pokračování to prostě přežili. A jedinej, kdo tvrdil, že pokračování Vyvrženců nebude, byl rounen, protože zřejmě nevěřil Americkýmu zdravotnictví:)

  na příspěvěk reagoval Lacike , jimikokta , rounen
  • 9.5.2020  16:23

  Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

  • 9.5.2020  16:21
  Wacoslav1
  (hodnocení, komentáře)

  Yoshitsune: S tebou to je těžký :)

  na příspěvěk reagoval Yoshitsune
  • 9.5.2020  16:16

  Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

  • 9.5.2020  16:10
  AloeB
  (hodnocení, komentáře)

  Ellmariachi: Protivný klidně buď, to snad přežiju. Ale tvrdit, že MCU nejsou akční filmy je hodně smutné. Jsou a vždycky budou. A ano, v jistém pokrouceném slova smyslu MCU filmy příběh mají, ale že by o něj někdy nějak šlo? Povětšinou jde jen o zástěrku proto, aby tam mohla být další a další akce - s tím že akce nejsou jen rvačky, ale i honičky a podobné scény, kterých je v tomto filmovém odvětví mraky.

  • 9.5.2020  15:12
  agentmiky
  (hodnocení, komentáře)

  rounen: Po tom konci je dost těžký si představit Hemswortha jako živého. Asi čtyřikrát prostreleny, navíc skončil v té krásně čisté vodě, takže taky vysoká šance na sepsi.... Jako, u Terminátora to beru, tady bych bral jen prequel 😁

  na příspěvěk reagoval rounen , rounen
  • 9.5.2020  15:03
  Wacoslav1
  (hodnocení, komentáře)

  Lacike: No jo no. Prachy vládnou světu.

<< novější 19 18 17 16 15 10 6 1