Reklama

Reklama

Krycí jméno Lev

Trailer 3

Obsahy(1)

Upjatý psychiatr Romain je fascinovaný svým novým pacientem Leo Milanem, který o sobě tvrdí, že je mezinárodní agent s krycím jménem Lev. Ale on je přeci jen blázen, ne? No, možná ne… Lev jednoho dne Romainovi sdělí, že mu přímo před očima unesou jeho snoubenku. To se také stane a Romain si uvědomí, že Lev je asi jediný, kdo ví, „která bije.“ A je taky jediný, kdo ji dokáže zachránit. Zoufalý Romain mu pomůže uprchnout a snaží se s ním udržet krok při divoké pařížské honičce na záchranu Louise a zabránit tak loupeži století ve Francouzské centrální bance. Šokovaný Romain musí uznat, že Lev má skutečně neobvyklý talent hodný pravého špióna. (Bohemia MP)

(více)

Videa (2)

Trailer 3

Recenze (12)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pokud už jste nějakou komedii s Dany Boonem viděli, tak víte, co čekat. Je to hodně ztřeštěné, bláznivé a nelogické, ale příjemně si u toho odpočinete a pobavíte. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Asi nejhorší komedie od Danyho Boona a jeden z nejhorších Francouzských filmů za posledních 5 let. Nezasmál jsem se ani jednou, přišlo mi to celé trapné, nudné a nezajímavé. Dost možná to způsobil i otřesný Slovenský Dabing, kde by i sebelepší vtip nevyzněl vtipně. 2 hvězdy ze soucitu k Boonovi a mé oblíbené Francii. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

To spojenie nesúrodej dvojky mi trochu pripomenulo komediálnu klasiku Drž hubu. Naviac sa tu parodujú špiónske filmy. Teda snažia sa. Dany Boon je v akcii prekvapivo uveriteľný, ale vôbec mi to nepripadalo vtipné. Len sa tu divne ksichtí. Philippe Katerine ma nebavil už vôbec a buddy chémia medzi nimi poriadne nefunguje. Takže až na občasnú priemernú akčnú scénu to je riadna nuda. 4/10. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Ten příběh není zrovna dvakrát objevnej, ale i  tak sem se docela slušně bavil. Tohle frantíci uměj dobře. 60%. ()

Galerie (67)

Reklama

Reklama