Kinsey prozkoumá spolu se Saviniho partou mořskou jeskyni. Nina konfrontuje Ellie kvůli Joeovi a Tyler sabotuje svůj vztah s Jackie. (Netflix)

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Napriek snahe zapracovať trochu viac napätia opäť chaotický a nezmyselný dej a som rád, že som počas epizódy po očku na telefóne sledoval livestream zo stretnutia hokejovej extraligy dorastu, pretože ten zápas bol podstatne lepší ako tento seriál... ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No, tak atmosféra už vzala definitivně za své, zpočátku fajn seriál se v šesté epizodě změnil v nablblou teenagerskou vztahovku podbarvenou otřesným soundtrackem, takže jsem už jen čekal, že se po blízkém lese začnou nahánět vlkodlaci s upíry. Tohle bylo špatné. ()

ErzebethB odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl, který nedává totálně žádný smysl, do baráku vlítne magor se zbraní, oni mají skříňku díky který se jeden hrabe v nose a druhá líbá sochu a oni jí nepouzijí když je potřeba?! Nelogické tahy postav... synátor skočí po vetřelci když má po celým baráku meče?! Zkazilo mi to celou sérii a zhnusilo konec. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mistrovské mysteriózní rétoriky Joea Hilla stále nebylo docíleno - tak snad detektiv Mutuku zachrání situaci. Kontraproduktivně ambivalentní a nerespektující dějový linie navíc nejsou řádně opodstatněný. ()